Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

@tyrla,

Można wierzyć.

 

KORZYSTAM Z CANAL+ PRZEZ ANTENĘ SATELITARNĄ. CZY AUTOMATYCZNIE DOSTANĘ DOSTĘP DO CANAL+ TELEWIZJI PRZEZ INTERNET?

Nie, w tym momencie dostęp do CANAL+ telewizji przez internet nie jest udostępniony klientom korzystającym z CANAL+ telewizji satelitarnej. Jeżeli interesuje Cię dostęp do nowej usługi, wejdź na stronę ogladaj.canalplus.pl i skorzystaj z bezpłatnego dostępu testowego.

 

Więcej na: https://pl.canalplus.com/pomoc/telewizja-przez-internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, all999 napisał:

Wszystkie kanały sportowe są w 25 fps.

 

Godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

Nie.

 

Dopytam jeszcze skąd pewność o 25 FPS?? Na oko czy jest może opcja sprawdzenia parametru nadawania z rozdzielczością i Bitrate jak na Netfixie??

Brakuje mi tego swoją drogą na HBO GO ale oni boją się, że ci którzy ich jakości beznadziejnej nie zauważyli przestraszą bitrate niskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dopytam jeszcze skąd pewność o 25 FPS?? Na oko czy jest może opcja sprawdzenia parametru nadawania z rozdzielczością i Bitrate jak na Netfixie??

Brakuje mi tego swoją drogą na HBO GO ale oni boją się, że ci którzy ich jakości beznadziejnej nie zauważyli przestraszą bitrate niskiego.

Ja stwierdzam na oko, nie da się tego nie zauważyć. Totalny brak płynności przy ruchu kamery, najbardziej widoczne w piłce nożnej. Być może ktoś będzie mógł to sprawdzić konkretnie, ja na Shield nie mam takiej możliwości.@kingofsouth można to sprawdzić na Mi Box?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając Platformę Canal+ z satelity wiecie jakie macie rabaty ale zawieracie umowę na czas określony. Dzięki temu wiele osób ma w dużo niższej cenie treści, które normalnie kosztują według Canal+ dużo więcej. Jak widać nowe usługa myCanal jest ofertą przedpłaconą i jakby nie patrzeć od kwestii technicznych to jest to nic innego jak rozszerzona wersja Playera. Może w ładniejszym opakowaniu. Cenowo jest jak jest nie liczyłbym na wielkie zniżki. Konstrukcja pakietów nieco inna. Jeśli ktoś chce mieć dostęp do treści Canal+ to może zdecyduje się na te ofertę. W tej chwili włączyłem pakiet testowy. Jednak nie zamierzam płacić drugi raz za to za co już mam za 60zł z satelity. Liczyłem na nc+go na android tv ale tego raczej się już nie doczekamy. 

Edytowane przez FazaFm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wcześniej czy później NC+go zostanie zastąpionę nową usługą Canal+ i otrzymają ją abonenci. Ogarną prawa licencyjne, napiszą nowe oprogramowanie dla tunerów itd. Orientuje się ktoś jak to jest we Francji, czy poza myCanal, jest odpowiednik NC+go, czy tylko jedna usługa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, all999 napisał:

Ja stwierdzam na oko, nie da się tego nie zauważyć. Totalny brak płynności przy ruchu kamery, najbardziej widoczne w piłce nożnej. Być może ktoś będzie mógł to sprawdzić konkretnie, ja na Shield nie mam takiej możliwości.@kingofsouth można to sprawdzić na Mi Box?

Ja i kingofsouth nie omieszkamy sprawdzić po powrocie z pracy, ja na Android TV.
King Ty masz Samsunga z Tizenem dlatego masz Mi Boxa??
zawsze jeszcze można na oficjalną pomoc maila napisać co do fps.

I tak dobrze, że oficjalnie od początku podają bitraty dla poszczególnych rozdzielczości.

 

50 minut temu, aqq napisał:

Myślę, że wcześniej czy później NC+go zostanie zastąpionę nową usługą Canal+ i otrzymają ją abonenci. Ogarną prawa licencyjne, napiszą nowe oprogramowanie dla tunerów itd. Orientuje się ktoś jak to jest we Francji, czy poza myCanal, jest odpowiednik NC+go, czy tylko jedna usługa?

 

We francji jest 1 usługa także dla abonentów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu się za mną stęsknił no to jestem :D muszę przyznać wygląda to pięknie  a i cenowo jest nienajgorzej no nie mogę wprost wyjść z zachwytu narazie nie testuje swoich 30 dni bo i tak siedzę w domu..... niestety jestem bardzo rozczarowany że klienci platformy  nie mają darmowego dostępu do tego serwisu i na moim androoid tv nadal zostanie aplikacja nc+go nie mniej jednak bardzo się ciesze  że konkurencja na Apple TV rośnie i mam nadzieje że darmowy dostęp dla abonentów  platformy Canal+ to tylko kwestia czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
59 minut temu, all999 napisał:

Ja stwierdzam na oko, nie da się tego nie zauważyć. Totalny brak płynności przy ruchu kamery, najbardziej widoczne w piłce nożnej. Być może ktoś będzie mógł to sprawdzić konkretnie, ja na Shield nie mam takiej możliwości.@kingofsouth można to sprawdzić na Mi Box?

Nie ma na Mi Box S takiej opcji, ale to widać gołym okiem porównując do transmisji sportowych w IPLI z 50fps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, _Artek_ napisał:

ktoś tu się za mną stęsknił no to jestem :D muszę przyznać wygląda to pięknie  a i cenowo jest nienajgorzej no nie mogę wprost wyjść z zachwytu narazie nie testuje swoich 30 dni bo i tak siedzę w domu..... niestety jestem bardzo rozczarowany że klienci platformy  nie mają darmowego dostępu do tego serwisu i na moim androoid tv nadal zostanie aplikacja nc+go nie mniej jednak bardzo się ciesze  że konkurencja na Apple TV rośnie i mam nadzieje że darmowy dostęp dla abonentów  platformy Canal+ to tylko kwestia czasu. 

Jakim cudem masz NC+ Go na android TV jak takiej appki nie ma?? Chyba, że masz na myśli plugin do Kodi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no i w piątek startuje ekstraklepka pewnie dlatego odpalili:D dajcie znać jaki BT na sporcie i czy jest jakaś różnica między tym co widać w player+ nie mniej jednak Parasite za free w dobrej jakości to niezła okazja.  

5 minut temu, kingofsouth napisał:

Racja , musisz umiejętnie wykorzystać darmowe 30 dni :)


Na wakacje idealne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc abonament w sat tv to za kwotę np. 60 zł (Comfort+ 22.50 + Canal+ 25 i np Cinemax 10 zł = 57.50zł) dostajemy oprócz paczki C+ kilkadziesiąt kanałów telewizyjnych. W MyCanal dostajemy za tę kwotę tylko ofertę kanałów premium więc gdzie tu opłacalność? Trzeba też zaznaczyć jaka to obecnie premium jest paczka C+. Nie wróżę im wielkiego sukcesu.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...