Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bożesz ty mój, wreszcie jest, nie wierzę :)   Jeśli chodzi o ofertę, to parzcież można było się domyślać, że jakościowo będzie to klon player+ i tak jest, co widać po bitrate podanym w artykule. nc+GO najprawdopodobniej zostanie bez zmian, więc największa grupa napaleńców obeszła się smakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich komentujących, że nie różni się nic od Player+ to przede wszystkim Player+ był w max 720P z 25 FPS.

 

Napisałem maila do pomocy swego czasu z zapytaniem o rozdzielczość i bitrate. W odpowiedzi otrzymałem:

"Dzień dobry,
dziękuję za wiadomość i korzystanie z serwisu player.pl.

Transmisje live dostępne są w jakości  720p , 25 kl/s.

Pozostajemy do dyspozycji w razie pytań. "

 

Odpisałem w kolejnym mailu, że zależy mi na info o bitrate na co łaskawie odpisali:

"Dzień dobry,
dziękuję za wiadomość i korzystanie z serwisu player.pl.


Przekazaliśmy tę kwestię do weryfikacji w naszym Dziale Technicznym. Skontaktujemy się z Panem niezwłocznie po rozpatrzeniu sprawy. Prosimy o cierpliwość. "

 

Było to 7 dni temu, sami nie mogą ustalić bitrate :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, frankie1905 napisał:
Po samych zdjęciach faktycznie trudno to ocenić. A ma Pani jakieś porównanie? Jeśli ma Pani aplikację Horizon GO, dekoder Cyfrowego Polsatu do OTT, albo chociaż wykupiony pakiet Eleven na IPLA, to może Pani dla porównania podejrzeć obraz w zakresie przepływności. Sam różnicę widzę gołymi okiem w porównaniu do tych trzech usług. 

To jest 25fps, daleko od płynności w sporcie.

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Bardzo daleko jakością do transmisji sportowych w IPLI.

 

Widget aplikacji nazywa się CANAL+GO by ITI Neocision S.A. (zmieniają nazwę spółki? :D )

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bushiken napisał:

Do wszystkich komentujących, że nie różni się nic od Player+ to przede wszystkim Player+ był w max 720P z 25 FPS.

 

Player był i jest w 1080p...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem w regulaminach i dokumentach odnośnie usługi "Szczegółowe Warunki świadczenia Opcji Dodatkowej 4K w Serwisie CANAL+" lecz niestety nie ma tam wzmianki o dacie startu, regulamin jest bez daty a data jego wejścia w życie to 5 maja. Jak widać gotowe mieli już długo, w końcu różne portale jak Spidersweb, PPE testowały od 2 tygodni. Gdyby chociaż data wejścia regulaminu była przyszła byłby to przypuszczalny okres wejścia opcji 4K.

Czas przekopać się przez resztę regulaminów w poszukaniu ciekawych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kingofsouth napisał:

A jednak NC+GO zostaje :)

@_Artek_ to masz juz MyCanal ? ?

 

Póki co zostaje, bo jego przyszłość nie jest przesądzona.

 

Cytat

Satelitarna Platforma Canal+ ma od dawna w ofercie usługę NC+ Go, pozwalającą abonentom na korzystanie z oferty przez internet. Pracownicy ITI Neovision nie wykluczają w niej zmian, ale tego, czy i kiedy zastąpi ją po prostu serwis Canalplus.com nie precyzują.

https://www.rp.pl/Media-i-internet/200529971-Ruszyl-nowy-serwis-wideo-w-polskiej-sieci-Pokona-Netfliksa.html

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bugmenot napisał:

 

Player był i jest w 1080p...

Gdybyś przeczytał i zacytował dalszą część posta jest tam oficjalna odpowiedź z helpdesku Playera.

Tak VOD playera jest w 1080p, ba nawet w 4K niektóre seriale ale kanały na żywo są w 720P.

W temacie o Player i Player+ wałkowana była kwestia jego jakości gorszej od Iplowej np. w przypadku Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helpdesk nie wie o co pisze, jak w wielu sprawach. Nie jestem w przeciwieństwie do Ciebie teoretykiem i używałem Playera wiele razy i doskonale wiem, jakie tam profile jakościowe są dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Anita Kaźmierska napisał:

@frankie1905 Jakość Eleven Sports na Evobox Stream jest podobna do tej w aplikacji CANAL+ na Play Now TV Box (Android TV).

Dziękuję za informację. To chyba są sprzeczne wieści co do jakości, bo kolega all999 twierdzi coś innego. Ja na Android TV widzę efekt tzw. komety przy ruchu piłki, czego na Evobox Stream nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@frankie1905

Ja również nie moge porównać jakości sportu w myCANAL do jakości transmisji sportowych dostępnych w IPLI. Ona się nawet nie umywa, zarówno w MiBOX S jak i na PC piłka porusza się niczym pokaz slajdów.

 

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bugmenot napisał:

Helpdesk nie wie o co pisze, jak w wielu sprawach. Nie jestem w przeciwieństwie do Ciebie teoretykiem i używałem Playera wiele razy i doskonale wiem, jakie tam profile jakościowe są dostępne.

Ja mogę być według Ciebie teoretykiem, ale co z całą grupą ludzi którzy testowali, porównywali i opisali to w tematach o Player i Player+??

Piszesz dla samego faktu aby móc mi wbić szpilę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krzysiek11:) napisał:

@frankie1905

Ja również nie moge porównać jakości sportu w myCANAL do jakości transmisji sportowych dostępnych w IPLI. Ona się nawet nie umywa, zarówno w MiBOX S jak i na PC piłka porusza się niczym pokaz slajdów.

 

 

 

I dokładnie tak to słabo wygląda w Play Now.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bushiken napisał:

Ja mogę być według Ciebie teoretykiem, ale co z całą grupą ludzi którzy testowali, porównywali i opisali to w tematach o Player i Player+??

Piszesz dla samego faktu aby móc mi wbić szpilę??

Koryguje to co piszesz, żeby nie wprowadzało w błąd. I tak sobie ostatnio dałem na wstrzymanie jak twierdziłeś, że 4K w Netflixie ma 25 Mbps, pewnie też helpdesk Ci powiedział :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Anito, postanowiłem zrobić porównanie. Przesyłam linki do porównania usługi IPLA i Canal+ OTT.

 

https://streamable.com/4yve5c - OTT Canal+

 

https://streamable.com/jtvhuc - IPLA

 

Różnica jest widoczna. Apel do CANAL+ - weźcie się do roboty.

Edytowane przez frankie1905
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mając pakiet sat i dostepk do nc+go tu też bez opłat mamy dostęp czy t całkiem inna usługa i żeby ,,odblokować,, kanaly trzeba od nowa zapłacić? jeśli tak to czym się te kanały będą różnić od tych z nc+go

To całkiem inna usługa i trzeba za nią dodatkowo zapłacić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...