Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Usługa OTT CANAL+ ma w niedalekiej przyszłości zawierać także kanał na żywo CANAL+ 4K Ultra HD oraz treści 4K i HDR (w standardzie HLG) kodowane w H.265/HEVC, takie jak sport, filmy i seriale, jednak tylko na Android TV - treści 4K nie będą oferowane w aplikacji mobilnej i desktopowej. W chwili startu usługi treści 4K i kanał CANAL+ 4K Ultra HD nie będą dostępne. - źródło satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Usługa OTT CANAL+ ma w niedalekiej przyszłości zawierać także kanał na żywo CANAL+ 4K Ultra HD oraz treści 4K i HDR (w standardzie HLG) kodowane w H.265/HEVC, takie jak sport, filmy i seriale, jednak tylko na Android TV - treści 4K nie będą oferowane w aplikacji mobilnej i desktopowej. W chwili startu usługi treści 4K i kanał CANAL+ 4K Ultra HD nie będą dostępne. - źródło satkurier.pl

Nie ma, że nie będzie na Apple TV, choć nie ma też, że będzie. Straszny chaos. Znowu będę zdziwiony, ale nie zaskoczony, jak nie wykorzystają gotowego rozwiązania, bo we francuskim MyCanal filmy w 4K ładnie śmigały, jeżeli się nie mylę to nawet z Dolby Vision

Edytowane przez DominoDoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kkzk81 napisał:

@DominoDoman jak nie ma. Jest wyraźnie napisane "...jednak tylko na Android TV".

No dobra, ale potem wymieniają ci pozostałe urządzenia, poza Apple TV właśnie, gdzie apka jest dostępna i wyraźnie zaprzeczają, że tam nie odpalisz. Już trochę wywalone w to szczerze mówiąc i śmiech na sali, bo ci pożal się boże informatycy z nc+ nie umieją przenieść gotowej już aplikacji do Polski, a co dopiero zmienić logo w dekoderach. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Usługa OTT CANAL+ ma w niedalekiej przyszłości zawierać także kanał na żywo CANAL+ 4K Ultra HD oraz treści 4K i HDR (w standardzie HLG) kodowane w H.265/HEVC, takie jak sport, filmy i seriale, jednak tylko na Android TV - treści 4K nie będą oferowane w aplikacji mobilnej i desktopowej. W chwili startu usługi treści 4K i kanał CANAL+ 4K Ultra HD nie będą dostępne. - źródło satkurier.pl

Bedzie dostępny na ich dekoderze jestem tego pewien w 100 %.

Tak jak Eleven Sports 1 4K , tylko z Play Now Box TV

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, swordfish napisał:

Czy w kanałach live mogę korzystać z oryginalnej ścieżki dźwiękowej i z napisów? Jak jest dźwięk w kanałach live i w vod? 2.0 czy 5.1?

Jest opcja zmiany ścieżki audio oraz napisów dla kanałów które mają taką opcję np. na Canal+, kanały te mają 5.1 więc nie widzę przeszkód żeby nie było tak jak w TV. Wiadomo, że 5.1 to raczej na TV nie na telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zapytaniu o dostępność treści 4K, dostałam wcześniej informację, że kanał i treści 4K będą dostępne z poziomu aplikacji Android TV, a w przyszłości także na dedykowanym dekoderze CANAL+ BOX. Na urządzeniach mobilnych i w przeglądarce 4K będzie wyłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Anita Kaźmierska napisał:

Po zapytaniu o dostępność treści 4K, dostałam wcześniej informację, że kanał i treści 4K będą dostępne z poziomu aplikacji Android TV, a w przyszłości także na dedykowanym dekoderze CANAL+ BOX. Na urządzeniach mobilnych i w przeglądarce 4K będzie wyłączone.

4K będzie również na Apple TV. Wcześniej faktycznie miało nie być. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mikoko napisał:

Dla użytkowników tv Sony. Aplikacja przy starcie przechodzi w tryb obrazu zdjęcia. Widać klatkarz bo nie można włączyć upłyniacza. Musicie zmienić tryb obrazu na własny. Ja mam kino. Jest dużo lepiej.

 

Sprawdź też Sport ale zmniejsz natężenie kolorów do 50 lub mniej bo nie wiadomo dlaczego w tym trybie podniesiony jest za bardzo.

Z kolei do filmów i seriali tylko Kino Pro.

 

2 minuty temu, _Artek_ napisał:

A ja jestem ciekawy do kiedy będzie ta promocja 30 dni za darmo:D

Na szczęście jest limit 1 karta kredytowa = 1 konto z promocją.

Więc wykorzystasz karty swoje i rodziny a potem koniec. No i dla każdego okresu nowe konto zakładać, że też Ci się będzie chciało xd

33 minuty temu, bugmenot napisał:

Do Mi Boxa nie będe mial parę dni dostępu, sprawdziłbym na telefonie, ale na Xiaomi z Andkiem 10 mam w Google Play Store dalej wersję MyCanal bez Polski ;).

Iphone wiadomo, brak.

 

Ja musiałem odinstalowywać starą apkę z tabletu, ponieważ w regionach nie miałem Polski. Jednakże to dalej ta sama apka. Ma tyle użytkowników i oceny wraz z komentarzami co stara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bushiken napisał:

Na szczęście jest limit 1 karta kredytowa = 1 konto z promocją.

Więc wykorzystasz karty swoje i rodziny a potem koniec. No i dla każdego okresu nowe konto zakładać, że też Ci się będzie chciało xd

 

W Revolucie masz za darmo karty jednorazowe (różowe). Po każdej transakcji aplikacja pali kartę i generuje nową - dziennie max 5 nowych kart. Więc darmowe triale szybko zakończą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie luźne pytanie, czy tylko ja zauważyłem brak jakiegokolwiek kanału w oficjalnych mediach nc+. poza centrum prasowym? Na wszystkich stronach na fb, stronie platformy itd. cisza. Wychodzi na to, że my, osoby którym zależą mają im zrobic testy bety serwisu, czy wytrzyma obciążenie itd. Przez kilka miesięcy nad tym dłubali i nadal nic niegotowe. No cóż w końcu polscy fachowcy XD 

Edytowane przez DominoDoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Anita Kaźmierska napisał:

Po zapytaniu o dostępność treści 4K, dostałam wcześniej informację, że kanał i treści 4K będą dostępne z poziomu aplikacji Android TV, a w przyszłości także na dedykowanym dekoderze CANAL+ BOX. Na urządzeniach mobilnych i w przeglądarce 4K będzie wyłączone.

Pani Anito, proszę - w imieniu swoim i forumowiczów - o zadanie przedstawicielom CANAL+ pytania, odnośnie planów wprowadzenia w usłudze obrazu w jakości 50 klatek na sekundę. To dość istotna jak sądzę kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, piotrekj66 napisał:

Czy będąc abonentem tradycyjnym i mając nc+go jest jakiś sens tej usługi czy to tylko dla osob ktore nie chcą wiązac sie umowa na tv sat?

Zależy czy chcesz mieć lepszą jakość, bo NC+GO to jednak nędza w tej kwestii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bushiken napisał:

Na szczęście jest limit 1 karta kredytowa = 1 konto z promocją.

Więc wykorzystasz karty swoje i rodziny a potem koniec. No i dla każdego okresu nowe konto zakładać, że też Ci się będzie chciało xd


Nie, nie będzie mi się chciało  ale jak będę potrzebował na wakacjach to sobie odpalę dlatego pytałem do kiedy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kozaa napisał:

  

W Revolucie masz za darmo karty jednorazowe (różowe). Po każdej transakcji aplikacja pali kartę i generuje nową - dziennie max 5 nowych kart. Więc darmowe triale szybko zakończą ;)

Znam Revoluta ale o tym nie słyszałem. Nic dziwnego że większość VOD w Polsce rezygnuje lub skraca okresy próbne.

2 minuty temu, frankie1905 napisał:

Pani Anito, proszę - w imieniu swoim i forumowiczów - o zadanie przedstawicielom CANAL+ pytania, odnośnie planów wprowadzenia w usłudze obrazu w jakości 50 klatek na sekundę. To dość istotna jak sądzę kwestia.

Zdecydowanie wszyscy komentujący podpinają się pod tą prośbą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa, że abonenci TV sat nie dostają automatycznie dostępu do tej usługi. Korzystam z NVIDIA Shield i bardzo chętnie przerzuciłbym się na oglądanie przez aplikację na Android TV niż z dekodera (mówię o zasobach NC+GO TV, nie o kanałach na żywo).

Edytowane przez boss509
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będzie mi się chciało  ale jak będę potrzebował na wakacjach to sobie odpalę dlatego pytałem do kiedy......

 

Gościu ty to masz w swoim abonamencie. Korzystać będziesz już od dzisiaj. Co ty bredzisz? Edit:

Działają wam kanały na żywo?

U mnie tylko tak to wygląda

 

 

 

 

65c4c5a628b81daae7a066e628d09467.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Bushiken napisał:

Jest opcja zmiany ścieżki audio oraz napisów dla kanałów które mają taką opcję np. na Canal+, kanały te mają 5.1 więc nie widzę przeszkód żeby nie było tak jak w TV. Wiadomo, że 5.1 to raczej na TV nie na telefonie.

A możesz napisać, jak jest z audio w HBO GO? Czy może jakimś cudem przez C+ dostaniemy wreszcie HBO GO z DD 5.1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...