Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, mikoko napisał:

Podaj mi jeden przykład dla którego będąc w domu i mając full abo mam dodatkowo interesować się nowym płatnym myCanal ?

ale to nie jest oferta zamiast SAT , to jest oferta " NOWA " dla osób które nie są zainteresowane oferta SAT tylko oferta przez neta - OTT C+  nie jest zamiennikiem NC+ GO i DTH  , to kolejna opcja ogladania TV tym razem na łączu net , tak jak CP ma sat , ott , i kabel 

 

 

Czyli finalizując teraz w kolejne poniedziałki będzie czuwanie nad ofertę z google TV ( android tv ) BOX C+ czyli prawie pełna oferta kanałów SAT dostępna na boxie C+ - to dopiero będzie FUN jak ujrzycie co Wam przygotowali - dzisiejsza " premiera " to pikuś z tym co będzie sie działo z wyczekiwanym BOX C+  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie jest oferta zamiast SAT , to jest oferta " NOWA " dla osób które nie są zainteresowane oferta SAT tylko oferta przez neta - OTT C+  nie jest zamiennikiem NC+ GO i DTH  , to kolejna opcja ogladania TV tym razem na łączu net , tak jak CP ma sat , ott , i kabel 
 
 
Czyli finalizując teraz w kolejne poniedziałki będzie czuwanie nad ofertę z google TV ( android tv ) BOX C+ czyli prawie pełna oferta kanałów SAT dostępna na boxie C+ - to dopiero będzie FUN jak ujrzycie co Wam przygotowali - dzisiejsza " premiera " to pikuś z tym co będzie sie działo z wyczekiwanym BOX C+  

Ale ja wcześniej pisałem o tym ze to usługa dla nowych. Padły tu zarzuty ze niby trzymamy darmowy miesiąc na lepsze czasy. Cytując klasyka „a na co mnie to?”
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalam pierwszy lepszy serial, wyskaluje błąd w połowie po francusku, w polowie po polsku, ja dodając swoją kartę zapisałem się na testy aplikacji?

Erreur

Błąd szyfrowania

La duree de la licence DRM est incorrecte

Dzieje sie to na Miboxie ale tym starszym. Ktoś to już miał? Kanaly live działają wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy KECZup nigdy nie zastapi nagrywania w chmurze i trzymania plikow " bez limitu czasu  i limitu godzin"  @kingofsouth to jaki KECZup jest w tym co wymieniłeś ?? można cofać programy 30 dni wstecz ?? wiele kanałów nie oferuje KECZupu tej funkcji ze względu na " licencje "

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, patryszq napisał:

to jaki KECZup jest w tym co wymieniłeś ?? można cofać programy 30 dni wstecz ?? wiele kanałów nie oferuje KECZupu tej funkcji ze względu na " licencje "

7 dni to mało? Catchup lub Repaly TV.

Ketchup to sobie to pizzy użyj :D

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DominoDoman napisał:

Mam wyłączoną opcje upmixu z 2.0. Pokazuje 5.1.

Skusiłem się i co? NIE MA 5.1, wszystko leci z PCM 2.0 - bez znaczenia, czy VOD (C+, HBO GO), czy Live TV - wszędzie tylko 2.0. Sprawdzone na Android TV, apka w TV Sony. Jak u Ciebie jest 5.1 - z czego odpalasz - TV, jakiś box? Do tego katalog HBO GO okrojony z najnowszych odcinków seriali - nie ma tych, które w standardowym HBO GO oznaczone są jako "Premiera". Na plus szybkość działania apki w porównaniu do HBO GO, ale nadal - brak dźwięku 5.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, patryszq napisał:

play ma bieda edyszon oferte , ich box to jakis karton z gimeli wiec szkoda emocji  ;)

No nie zgodzę się.  No , ale to twoje zdanie :D

10 PLN , 3 miesiące Eleven Sports 1 4K ,Amazon Prime na pół roku.

Tam nikt nie kwiczy , że mu drogo wycenili usługę.

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mikoko napisał:


Ale ja wcześniej pisałem o tym ze to usługa dla nowych. Padły tu zarzuty ze niby trzymamy darmowy miesiąc na lepsze czasy. Cytując klasyka „a na co mnie to?”

Ale on się raczej odniósł do twojego infantylnego lamentu związanego z różnicą między NC+GO, a C+ OTT.   Świadomie wybrałeś moduł pozbawiając się w ten sposób NC+GO TV, więc do kogo pretensje? Na dzień dzisiejszy, NC+GO i C+ OTT są różnymi usługami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryszq, widzisz tutaj jest miesiąc za darmo a ludzie będą kisić ten darmowy misiąc bo chcą to liznąć , ale jeszcze nie teraz bo szkoda. To jest dopiero paradoks.

Tyle czekali na MyCanal a jak jest to liczą na jeszcze więcej darmowych emocji ;)

 

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie dostali rzekomy  " kątęt premium " ale rozdmuchany tylko i wyłącznie przez samych siebie , więc bita piana musi teraz im samym smakować :)

- brak 4k 

- kanały tv w pakietach nie takie jakie chcieli

- brak chmury do nagrań - słowo wkrótce potrafi wkur za takie piniondze 

-smart tv hmmm 

- apple SOON 

czyli beta beta beta beta a reszta WKRÓTCE :P i to takie hajsiory a miało być no za darmoszke bo  jestem juz "abonamentem "PC+ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...