Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

Ja cały czas jestem zalogowany , nigdy sie nie wylogowuje w aplikacjach streamingowych. 

Ja też nie, tylko na TV jak chciałem 1 raz już był błąd. W ciągu dnia jak działało zalogowałem się po raz 1 na tablecie a na telefonie nie, jak już chciałem wieczorem to nie dało rady. Mając zawsze przy sobie tablet nie widziałem potrzeby logowania na telefonie.

Edytowane przez Bushiken
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie porównując tę usługę do player.pl na komputerze, jakościowo wygląda to bardzo podobnie , z tym że na playerze jest kilkusekundowe opóźnienie.

Jednakże dużą przewagą jest to że jest kilka ścieżek dźwiękowych przy każdym kanale, możliwość włączenia napisów.

Edytowane przez On0818
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe zagrywki n/nc+ - jak ktoś ma dobrą pamięć to wie o co chodzi. Co chwila uruchamiane były różne usługi obok głównej oferty abonamentowej. Wariacji na temat telewizji na kartę to się zliczyć nie da. Najpierw odpalali usługę działało to chwilę czasu i nagle przestawali to rozwijać, tylko po to żeby odpalić kolejną wariację tego samego pod inną nazwą i w nowym pudełku. Użytkownik oczywiście chcąc mieć dostęp do "nowości" musiał kupować kolejne pudełko a stare które było takie samo wrzucić do śmietnika.

 

To samo mamy tutaj - to jest wariacja player.pl w wersji droższej i gorszej jeśli chodzi o pakietyzację. Zamiast skupiać się na rozwoju produktu który już mają to odpalają następną usługę. Jaki tutaj jest sens tego? Teraz będzie tak że player już nie będzie rozwijany/aktualizowany i doprowadzi się go do powolnej "śmierci". Zamiast skupić ludzi wokół porządnej usługi, rozwijanej i ciekawej - tworzy się szum i odpala co chwila te same odgrzewane kotlety.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, śmiechu warte napisał:

Nie ma szans.

Czyli ,  potestuje i zapomne :)

Tylko Canal+4K mnie interesuje z oferty MyCanal. 

11 minut temu, śmiechu warte napisał:

Nie ma szans.

Czyli ,  potestuje i zapomne :)

Tylko Canal+4K mnie interesuje z oferty MyCanal. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tyrla napisał:


Ale to potrzebujesz minimum sport lub film za 50 zł na miesiąc emoji4.png

Wiem , ale raz na jakiś czas , gdybym gdzieś sobie pojechał i akurat chcial obejrzeć mecz w dobrej jakości to taka kwota nie spowoduje , że zbiednieje ;)

Wiadomo to dodatek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Ważne,  by się pojawił Canal 4K i nie odbiegał on jakością od tego co mamy z satelity. 

 

Patrząc na to że piszą iż będzie to ok 25Mbps.. jeśli tak to daleko od satelity to nie będzie leżeć :)

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dotyczące funkcjonalności Backward EPG. Ponoć dostępna jest na wybranych kanałach. Wiecie może jakie to kanały i czy wszędzie jest 8h wstecz z menu kanału i 14 dni wstecz z kolekcji? I czy są kanały, które nie mają w ogóle możliwości cofnięcia (nawet o 1h)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, stanley840 napisał:

Naprawiony problem z logowaniem. Można już się logować na telefonach i Android TV

Tylko nie ma dostępnych kanałów na żywo tylko biblioteka na żądanie?

Potwierdzam problem z  logowaniem naprawiony.

Udało mi się zalogować 1 raz na telefonie.

Oby wieczorem dało się na Android TV.

Kanały Live także działają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JohnnyBravo97 napisał:

Widzę, że w pakiecie Canal+ Kids brak kanału Disney XD. Czyżby jakaś zapowiedź czegoś? :P 

Być może, nawet jeżeli kanały Disneya zostaną na SAT w ofertach PC+ czy CP po wejściu Disney+ do Polski to zapewne w internecie nie mogą contentu Disneya oferować.

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...