Jump to content

NobelM

Users
 • Content Count

  830
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

152 Rewelacyjna

About NobelM

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 07/24/1980

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Białystok
 • Hobby
  Sport (nie tylko ten w TV), gry na PS4, filmy, nowinki technologiczne, budownictwo i majsterkowanie - niestety notoryczny brak czasu na hobby (rodzina 2+2) ;)

Recent Profile Visitors

1317 profile views
 1. "Rick i Morty" zawsze miał dodatkową scenę po napisach. Netflix nie odpalał kolejnego odcinka przed zakończeniem tej sceny.
 2. Ja osobiście zapłaciłem całą kwotę w MM. Moje wewnętrzne przekonanie mówi, że będzie dobrze i na czas - inaczej syn będzie smutny, że nie będzie mógł pograć w swojego ulubionego Raymana (obiecałem mu, że pod koniec listopada już zagra, a naszą wspólna decyzją PS4 Pro już sprzedane).
 3. [email protected]_Artek_ już odpowiedział. Będziemy mogli używać, tak samo jak wykupiony wcześniej na tym koncie PlayStation Plus przejdzie na PS5.
 4. @kingofsouth Sama konsola, też z napędem. Zapewne dokupię jeszcze drugiego pada. Kamerkę miałem przy PS4 Pro - kupiłem licząc na to, że wypuszcza jakieś sportowe gry pod nią (tak jak było przy PS3), ale się przeliczyłem i się kurzyła (sporadycznie wykorzystywana przy "Just Dance" właśnie i "Playroom").
 5. No i elegancko. Pewnie ktoś nie zapłacił za preorder i akurat się wstrzeliłeś
 6. No i wszystkie konsole PS5 wyprzedane w przedsprzedaży (zajęło to niecałe 3 dni w PL, w innych krajach sporo szybciej). Jest nadzieja na drugi rzut preorderów na dostawę pod koniec roku - ciekawe tylko czy polskie sklepy się załapią i na ile sztuk: https://mobile.twitter.com/PlayStation/status/1307364082341740544?s=19
 7. Ja również zamówienie złożyłem w MM - już opłacone w całości. A stare poczciwe PS4 Pro sprzedane 2 tygodnie temu. Tak, że pozostaje cierpliwie czekać.
 8. Jak tam, koledzy i koleżanki, preordery na PS5 złożone?
 9. Skontaktuj się z nimi i opisz sytuację. Pewnie anulują bieżącą rejestrację i będziesz mógł założyć od nowa.
 10. @Martinos Eleveny możesz spróbować wynegocjować za 7.95zł na 12m, potem wyłączenie (brak zabawy we włącz/wyłącz przez rok). Mi się udawało za każdym razem przy takim samym pakiecie (Extra z 6C+ za 69.99zł) przy przedłużeniu.
 11. Czy Netflix wprowadza(ił) jakiś nowy kodek? Bo u mnie obecnie na serialu "High Score", rozdzielczość 2160p załącza się już przy bitrate 2.46Mb/s a max bitrate to 5.08Mb/s. Obraz bardzo wyraźny (ale ten serial jest bez HDR).
 12. @kwiatol: MP na bank za 0zł do tego pakietu. Eleveny powinieneś dostać za 7.95zł na 12m, a potem możliwe kolejne negocjacje lub wyłączenie (chyba że wolisz się bawić we włącz/wyłącz lub nie chcesz włączać we wszystkich miesiącach).
 13. Mistrzowska piłka na bank za free przy tym pakiecie. Eleveny możesz powalczyć za 7.95zł na 12m lub bez problemu 11.90zł na cały okres umowy.
×
×
 • Create New...