Jump to content

NobelM

Users
 • Content Count

  791
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

144 Rewelacyjna

About NobelM

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 01/14/1980

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Białystok
 • Hobby
  Sport (nie tylko ten w TV), gry na PS4, filmy, nowinki technologiczne - niestety notoryczny brak czasu na hobby (rodzina 2+2) ;)

Recent Profile Visitors

1193 profile views
 1. Polecam stronkę https://dark.netflix.io. Pomaga w połączeniu wszystkiego
 2. Też tak myślę. Na początku przełączałem między ES1 i ES2, a teraz już leci z ES2 na stałe.
 3. A czy wszystkie kanały mają te min. 8h wstecz czy wybrane (i jakie)? Może ktoś obadac i dać znać? Z góry dzięki.
 4. "Backward EPG - skorzystaj z możliwości odtworzenia materiału, który był emitowany do 14 dni wstecz! Funkcja ta dostępna jest na wybranych kanałach. Materiały z poprzednich 8 godzin zobaczysz po prawej stronie odtwarzacza. Wcześniej emitowane tytuły są dostępne w kolekcjach." Na których kanałach jest te 8h, a na których nie ma w ogóle tej funkcjonalności?
 5. Mam pytanko dotyczące funkcjonalności Backward EPG. Ponoć dostępna jest na wybranych kanałach. Wiecie może jakie to kanały i czy wszędzie jest 8h wstecz z menu kanału i 14 dni wstecz z kolekcji? I czy są kanały, które nie mają w ogóle możliwości cofnięcia (nawet o 1h)?
 6. Ehh, no i znowu kilkadziesiąt postów do przewinięcia bez czytania w tym wątku, dzień jak co dzień ostatnimi czasy. Niestety.
 7. "Ostatni taniec" świetny (póki co). Szkoda, że nie ma wszystkich odcinków od razu, tylko trzeba czekać. Jeżeli ktoś się interesował NBA w czasach świetności Chicago Bulls i Jordana, to pozycja obowiązkowa.
 8. U mnie bitrate 7.62 Mbps (minimalne 2160p) trzyma praktycznie cały czas, od kilku tygodni (pomijając kika sekund od włączenia, kiedy zaskakuje) - serial Ozark na tapecie (na Smart TV).
 9. Zaloguj się do zarządzania swoim kontem Netflix przez przeglądarkę i zobacz czy w ustawieniach profilu, na którym oglądasz, masz zaznaczoną opcje jak na tym screenie.
 10. I bardzo dobrze, że Netflix i YouTube, po prośbie Komisji Europejskiej, przytną 4k na jakiś czas. Łącza europejskie (i nie tylko) w obecnej sytuacji ledwo zipią, a VOD stanowi około 70% całego ruchu w sieci. Możliwość pracy zdalnej, szkolenia online (przeniesione ze stacjonarnych), całe szkolnictwo i edukacja (począwszy od przedszkolaków) przeniosła się do sieci, bo nie ma obecnie innego wyjścia. I ten ruch, moim zdaniem, jest teraz dużo ważniejszy, niż Wasze (nasze) 4k w filmach i serialach. Nie bądźmy egoistami i jakoś się przez te 2-3 miesiące przebujamy bez fajerwerków graficznych (sam jestem maniakiem jakości).
 11. C+4k jest dostępny do dobrania do każdego pakietu, nie tylko Superpremium. Domyślnie nie ma go w żadnej paczce z C+, dobiera się go dodatkowo - wyjątkiem jest pakiet Superpremium 4k,gdzie kanał ten jest już wliczony w cenę. Przy przedłużeniu z innymi pakietami, można go wyrwać za 0zł, ale przy negocjacjach trzeba się o niego dopominać, bo potem ciężko będzie go dobrać za darmo w czasie trwania umowy.
 12. Wszystko jest w zestawieniu przygotowanym przez kolegę@shevchenko1987. 87.94zł jeżeli Eleveny na 12m (nie zawsze się udaje) lub 91.89zł jeżeli Eleveny na cały okres umowy umowy.
 13. U mnie tylko jedna pozycja z filmów, w promocji za 1zł: "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!". A, że miałem to na liście do obejrzenia, to nawet i skorzystałem.
 14. Ciężko dostać Eleveny za 7.95zł, jeżeli masz mniej niż 12m do końca umowy.
×
×
 • Create New...