Jump to content

NobelM

Users
 • Content Count

  494
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

53 Świetna

About NobelM

 • Rank
  Rozpisany
 • Birthday 01/14/1980

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Białystok
 • Hobby
  Sport (nie tylko ten w TV), gry na PS4, filmy, nowinki technologiczne - niestety notoryczny brak czasu na hobby (rodzina 2+2) ;)

Recent Profile Visitors

350 profile views
 1. https://www.pepper.pl/promocje/hbo-go-dla-uzytkownikow-sieci-plus-2-miesiace-za-darmo-152282
 2. NobelM

  Disney+

  A dla mnie osobiście, ten nowy, okropny "Król lew", na zwiastunach się podoba. Pewnie mam okropny gust.
 3. NobelM

  nc+ – opcje dodatkowe

  Jak już wspomniał wcześ[email protected], nc+, za odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni od włączenia opcji MP, pobierze opłatę 15zł. A czy jest to zgodne z prawem? Nie mnie to oceniać, ale nc+ prawnikami stoi i raczej skonsultowali ten ruch z nimi, poza tym regulamin opcji MP, wyraźnie informuje o tej dodatkowej opłacie aktywacyjnej.
 4. Znasz może konkretne ceny poszczególnych elementów tej konfiguracji? Extra 6C+ 69.99zł Eleven 11.90zł Mistrzowska piłka 0zł Multiroom 10zł Zostaje 5zł - za dzierżawę dekodera 4k, czy za kanał C+4k?
 5. NobelM

  Promocja +miesiąca - dyskusja

  Już niejedna promocja, niedostępna była 1-wszego następnego miesiąca, ale dopiero w godzinach porannych, dlatego dało się ją spokojnie włączyć jeszcze 1-wszego, po północy lub wcześnie rano. Może teraz będzie podobnie. Wtedy maj, czerwiec za darmo, kolejne 5 miesięcy po 20zł. Zobaczymy jak będzie.
 6. NobelM

  Promocja +miesiąca - dyskusja

  Ok, dzięki za info. Ciekawe czy ta promocja utrzyma się do 1 maja. Poczekamy, zobaczymy
 7. NobelM

  Promocja +miesiąca - dyskusja

  Niestety nie mam w ICA, bo mam jeszcze aktywne HBO z GO z innej promocji.
 8. NobelM

  Promocja +miesiąca - dyskusja

  Czy ktoś mógłby wrzucić tutaj pdfa z regulaminem tej promocji na HBO z HBO GO?
 9. NobelM

  Kanały Polsat Sport Premium

  Ajax już z Realem nie miał szans. Tak samo MU z PSG. Nie spisujmy nikogo na straty.
 10. Hej. Do wyszukiwania dostępności filmów i seriali w usługach streamingowych, używałem do tej pory głównie upflixa, ale brakowało mi aplikacji na androida. Dzisiaj natknąłem się na ciekawą apkę - JustWatch. Agreguje najpopularniejsze serwisy dostępne w Polsce (Netflix, HBO GO, APV, Chili, itd). Jest fajna linia czasu (jakie pozycje/nowe odcinki są dodane do danego serwisu w danym dniu) i ma różne możliwość filtrowania wyników (np. po jakości [w tym 4k], roku produkcji lub ocenie na IMDB / Rotten Tomatoes). Polecam sprawdzić.
 11. Spokojnie, nawet kwiecień się nie zaczął, a po nim jest 14 dni na zdanie sprzętu (wtedy są najlepsze oferty). Także masz przed sobą dużo czasu. Cierpliwość to podstawa.
 12. NobelM

  CANAL+ 4K Ultra HD

  https://media2.pl/amp/155761
 13. @Adix: Weź najpierw Comfort+ i C+, zapewne dostaniesz wtedy dopełnienie do Extra+ na miesiąc za darmo i w ciągu tego miesiąca dobierzesz dopełnienie do Extra+ płatne (10-15zł) do końca umowy.
×