Jump to content

stonka

Users
 • Content Count

  716
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About stonka

 • Rank
  Aktywny
 1. Tak, to trzeba przyznać że BOK (support) playera zaczął reagować i odpowiadać dosyć szybko na przesłane wiadomości/sugestie. Oby rozszerzyli ofertę i ogarnęli boxy i może będzie lepiej?
 2. Sory za post pod postem, ale... W końcu zrobili porządną aplikację na TV LG z systemem webOS. Nareszcie to jakoś wygląda. Jest EPG z możliwością oglądania na 7 dni wstecz! Jest normalnie pogrupowana lista kanałów TV, działa trochę szybciej niż poprzednia apka. Dzisiaj rano pojawiła się aktualizacja.
 3. To jest znany sposób od dawna stosowany już od czasu platformy N. Uruchamiano to co raz kolejne usługi tv na kartę we wszelakich odmianach. Jedną usługę zamykano i wprowadzano w to miejsce to samo pod inną nazwą i tak to się kręciło. Pompowanie balonika - a potem pach!
 4. Jak tam z boxami? Poprawili coś soft czy dalej się to wszystko krzaczy i zawiesza?
 5. No niestety do tej pory wszystko śmigało jak trzeba - a to już prawie rok od kiedy siedzi wsadzony w port w TV. Wczoraj wieczorem przestał działać - i tak jest do tej pory. Mam nadzieję że jutro działa APS u mnie w mieście.
 6. No i moduł przestał działać dziś po kilku miesiącach. Lata sobie napis kanał kodowany. W menu modułu raz się wejść da - innym razem nie. Jak już się wejdzie i próbuje go przywrócić do ustawień fabrycznych to się zawiesza. Zawiesza się przy próbie sprawdzenia danych karty. Moduł siedzi w TV firmy LG. Chyba trzeba wybrać się do APS i poprosić o wymianę?
 7. Może się powtórzę - idea playera jest dobrze wymyślona. Telewizja linearna połączona z VOD przez internet - super sprawa, do tego kolekcje HBO itp. No ale wykonanie to porażka i amatorszczyzna. Dedykowany dekoder to absolutny gniot. Rozwarstwienie aplikacji - na każdym systemie inaczej to wygląda, najbardziej się broni chyba aplikacja na androidTV. Jest względnie czytelna i w miarę szybko działa - jedynie kwestia wizualna może być trochę dyskusyjna - jest mocno surowa Aplikacja np. na webOS LG jest wykastrowana z EPG - całkowicie! Nawet nie ma podglądu na to co aktualnie leci, brakuje więc też możliwości oglądania z poziomu EPG programów na 7 dni wstecz. Kanały linearne oczywiście są w tej aplikacji dostępne są - gdyby były wątpliwości. Temat można ciągnąć - ale ktoś chyba nie przemyślał kwestii jak to ma wyglądać i czy ma być skierowane do wąskiego grona czy szerokiej rzeszy użytkowników. Teraz okazuje się że nie opanowali tego tematu a już wprowadzają kolejną usługę która rzekomo ma być równolegle prowadzona z player.pl Kwintesencja myślenia w TVN - robimy coś, sprzedajemy rok, dwa - i cyk trzeba uwalić usługę, produkt. Tak było z wszelkimi ofertami TV na kartę, tak jest też z player.pl. Nieustanne żonglowanie i wymyślanie na nowo tego co już jest oferowane.
 8. Idea fajna ale wykonanie w stylu n, nc+ - historia podobna do wszelkich opcji telewizji na kartę oferowanych na przestrzeni lat. Uruchamianie usługi z pompą a potem pikowanie w dół. Szkoda że to pudło playera jest tak słabe, cała para poszła w gwizdek. Do tego oferta stoi w miejscu.
 9. Kupiłem znajomym w święta na prezent pudełko playera - po okresie promocyjnym, wczoraj, schowali to do szuflady i wrócili do samego DVB-T. Powiedzieli że nawet zastanawiali się nad pakietem za 20 zł, ale ciągłe resetowanie pudła i mulenie skutecznie ich zniechęciło.
 10. Player musi popracować nad aplikacjami na TV. Ja korzystam z ich oferty na webOS 3.5 TV LG - aplikacja działa wolno i topornie. Brakuje jej EPG dla kanałów TV - w związku z tym brak jest możliwości odtwarzania wstecznego z poziomu EPG. Aplikacja przynajmniej raz dziennie wylogowuje mnie - trzeba logować przez komputer co bywa uciążliwe. Pisałem do playera - wydali nawet aktualizacje i odpisali mi że problem powinien po niej ustąpić. Niestety występuje nadal. Teraz twierdzą że pracują nadal nad aktualizacją która definitywnie ma wyeliminować ten problem. Generalnie mam w TV jeszcze moduł CP z pakietem rodzinnym - powiem szczerze że dla mnie czasy TV linearnej minęły. Wolę korzystać z serwisów VOD - tylko w wydaniu PL muszą jeszcze nad tym popracować. Aplikacje Playera powinny zacząć być bardziej przyjazne i niezależnie od platformy, podobnie jak netflix, oferować podobne menu i szybkość działania.
 11. Jakieś wieści na temat softu nowego? Wczoraj znajomy dostał dekoder w ramach prezentu - podziałało 3h i oczywiście zwiecha... nie mówiąc o prędkości działania oprogramowania...
×
×
 • Create New...