Jump to content

all999

Users
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About all999

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Nie ma ucieczki przed sportem w 4K. Będzie go coraz więcej. Co to jest PC+?
 2. Podchodzę sceptycznie do takich informacji. Facetowi powiedzieli na infolinii, że w maju będą nowe dekodery. Na razie tyle. Tylko nowy dekoder i oferta 4K może mnie zatrzymać przy TV od UPC, a umowa kończy mi się akurat w maju.
 3. Dzięki. Czyżby dekoder 4K? Czas żeby UPC wyszło z jaskini, tym bardziej, że w tym roku mamy IO i Euro w 4K.
 4. all999

  TVN

  Hotel Parasite?
 5. Zastanawiam się dlaczego nie ma na stronie Play w ogóle mowy o Eleven 1 4K. Jeśli nie ma na stronie, ani w żadnym regulaminie, to nie ma oficjalnie w ofercie. A to oznacza, że może zostać wyłączony w każdej chwili.
 6. Ok, przenoszę numer do Play i zastanawiam się nad Play Now TV Box, tylko ze względu na Eleven 1 4K, a właściwie ze względu na F1. UPC ma ogólnie złą jakość i nie wygląda na to, żeby mieli wprowadzić do oferty nowe dekodery i kanały 4K w najbliższym czasie, a to u mnie jedyna opcja po kablu. Wg strony Play pakiet sport zawiera tylko cztery kanały - Eleven 1 i 2, Motowizja oraz Extreme. Czemu brak informacji o Eleven 4 i Eleven 1 4K?
 7. Cześć. Pytanie o Eleven 1 4K. Czy cały kanał jest nadawany w 4K, czy tylko wybrane wydarzenia? Co ze studiem i z wydarzeniami, które nie są realizowane w 4K? Jest upscaling?
 8. Czyli kablówki nie zastąpi. Szkoda.
 9. Dzieki! A kanały HD wyglądają porównywalnie do kabla?
 10. I co, ktoś już odpalał Eleven 4K na dużym TV? Jak z bitratem?
×
×
 • Create New...