Jump to content

_Artek

Users
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralna

About _Artek

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miał być player+ bis i jest player+ bis. Nikt niczego więcej nie obiecywał. Cuda na kiju w tej kwestii, to wytwór bujnej wyobraźni ludzi piszących w tym temacie.
 2. Proponuję iść do lekarza po leki na uspokojenie. Przecież C+ OTT dopiero raczkuje. Nie minął nawet tydzień od debiutu, więc nikogo nie powinny dziwić tzw choroby wieku dziecięcego. Twoje ukochane Apple TV+ też zaliczało wtopy zaraz po debiucie, też nie było idealnie. https://antyweb.pl/apple-tv-plus-koronawirus-nie-rosnie-baza-subskrybentow/
 3. Nic nie stoi na przeszkodzie zamówić usługę przez internet i mieć ustawowe 14 dni na testowanie Nie twórzcie problemów gdzie ich nie ma.
 4. Ale on się raczej odniósł do twojego infantylnego lamentu związanego z różnicą między NC+GO, a C+ OTT. Świadomie wybrałeś moduł pozbawiając się w ten sposób NC+GO TV, więc do kogo pretensje? Na dzień dzisiejszy, NC+GO i C+ OTT są różnymi usługami.
 5. Zależy czy chcesz mieć lepszą jakość, bo NC+GO to jednak nędza w tej kwestii.
 6. Na takiej podstawie, że to nie wina modułu tylko twojego telewizora.
 7. Trudno żeby dali ci za piątala pakiet z dwoma firmowymi kanałami sportowymi jak jesteś gotów płacić dychę, czyli 100% więcej za pakiet sportowo wykastrowany. I jeszcze ten żal, jaki Polsat zły, ile na tym stracił
 8. W takim razie twoje peany nt Inei też trzeba odbierać w kategorii żartu, bo również anonimowe.
×
×
 • Create New...