Jump to content

_Artek

Users
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Dobra

About _Artek

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Od wczorajszego wieczoru przerywa cały czas, modem nie może się zalogować.
 2. W wielu tematach skomlałeś o 50 fps bez których podobno nie wykupisz usługi, a teraz piejesz z zachwytu gdy materiał nadawany w 25 fps. Weź się wreszcie zdecyduj.
 3. I co z tego? Parzcież każdy tak ma. Nie biorą kasy, bo usługa w fazie testów.
 4. Zignoruj swój rozum pod warunkiem, że jest co zignorować. Odpowiedzieli ci zgodnie z prawdą. Obecnie wszystko jest w falezie testów, więc na co liczyłeś; na sztywne daty? Z powodu wspominanych testów przydłużyli o kolejny miesiąc dostępność za darmo.
 5. Negatywny PR? Nie żartuj. Nikt nie będzie się zarzynał prócz 20 osób na krzyż stękających w tym temacie. Część wymieni na dekoder, część dostosuje się do wymagań z ECP. To jest tylko telewizja, a nie np kredyt we frankach i kombinacje z oprocentowaniem. Tam ludzie walczą, bo jest o co.
 6. Miał być player+ bis i jest player+ bis. Nikt niczego więcej nie obiecywał. Cuda na kiju w tej kwestii, to wytwór bujnej wyobraźni ludzi piszących w tym temacie.
 7. Proponuję iść do lekarza po leki na uspokojenie. Przecież C+ OTT dopiero raczkuje. Nie minął nawet tydzień od debiutu, więc nikogo nie powinny dziwić tzw choroby wieku dziecięcego. Twoje ukochane Apple TV+ też zaliczało wtopy zaraz po debiucie, też nie było idealnie. https://antyweb.pl/apple-tv-plus-koronawirus-nie-rosnie-baza-subskrybentow/
 8. Nic nie stoi na przeszkodzie zamówić usługę przez internet i mieć ustawowe 14 dni na testowanie Nie twórzcie problemów gdzie ich nie ma.
 9. Ale on się raczej odniósł do twojego infantylnego lamentu związanego z różnicą między NC+GO, a C+ OTT. Świadomie wybrałeś moduł pozbawiając się w ten sposób NC+GO TV, więc do kogo pretensje? Na dzień dzisiejszy, NC+GO i C+ OTT są różnymi usługami.
 10. Zależy czy chcesz mieć lepszą jakość, bo NC+GO to jednak nędza w tej kwestii.
×
×
 • Create New...