Jump to content

boss509

Users
 • Content Count

  757
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About boss509

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lipa. Obecne, europejskie MTV Rocks nie umywało się do brytyjskiego MTV Rocks czy wcześniej MTV2. Nawet jeśli zniknęły reklamy, to w momencie zmiany wersji brytyjskiej na europejską stacja wiele straciła. Jednak nadal można było coś trafić z rzeczy zupełnie nowych - bez MTV Rocks umknęłoby mi pewnie najnowsze Biffy Clyro, Foals czy kawałek Bush do Johna Wicka, puszczali też nowy Slipknot czy Korn, a i nawet w tamtym tygodniu trafiłem na "For Whom the Bell Tolls" Metalliki ze Seattle. MTV 90s pewnie też polubię, bo spodziewam się utworów z ery grunge czy też Metalliki i Guns N' Roses, ale jednak żal tych nowości, nawet jeśli na rok trafiły się 2-3 warte uwagi kawałki i drugiego takiego kanału nie ma.
 2. U mnie na NVIDIA Shield jakieś 2 godziny temu wyskakiwał komunikat o problemach z połączeniem, chwilę później komunikat zmienił się na inny (coś z JavaScript) i nie można było korzystać. Wbijam tutaj, żeby zobaczyć czy u innych też i widać że różnie.
 3. Lipa, że abonenci TV sat nie dostają automatycznie dostępu do tej usługi. Korzystam z NVIDIA Shield i bardzo chętnie przerzuciłbym się na oglądanie przez aplikację na Android TV niż z dekodera (mówię o zasobach NC+GO TV, nie o kanałach na żywo).
 4. Mam ten dekoder od ponad tygodnia i poza kwestią, o którą pytałem w poście wyżej, dekoder póki co spisuje się dobrze - nie mam jednak jeszcze telewizora 4K - Canal+4K działa, ale obraz jest bardzo ciemny. Na pewno nc+go chodzi znacznie szybciej niż na Wifipremium boksie, kanały przełączają się szybciej, aczkolwiek tu dziwna sprawa, bo po przełączeniu na jakiś kanał obraz zatrzymuje się na sekundę i dopiero leci dalej. Wydaje mi się, że przewijanie do tyłu działa mniej intuicyjnie niż na WPB, czasami klikasz kilka razy przycisk cofania, a obraz stoi w miejscu - można odnieść wrażenie, że nie wciśnięto guzika. Ja na pewno nie zamieniłbym go z powrotem na dekoder Wifipremium Box.
 5. U mnie raz na jakiś czas po włączeniu dekodera, zamiast ostatnio oglądanego kanału, pojawia się plansza z informacją o uruchamianiu dekodera, potem ekran z poziomem i jakością sygnału. Czy to wina tego, że mam włączone "oszczędzanie energii" i dekoder po całej nocy bez pracy potrzebuje więcej czasu na uruchomienie? Nie udało mi się jeszcze tego zaobserwować, gdy włączyłem dekoder po godzinie czy dwóch od ostatniego wyłączenia.
 6. Czy to prawda, że dekoderów Technicolor już praktycznie nie ma w punktach? Jutro wymieniam, zadzwoniłem żeby się spytać czy mają, a pani że to starszy model i już ich w ogóle nie rozwożą.
 7. Karty Citi nie mam, ale jestem można powiedzieć stałym klientem Livenation -- wyłącznie ze względu na artystów, jakich ściągają, sama firma, tak jak Ticketmaster, mnie osłabia. Zastanawiałem się nad tą kartą. Tydzień temu kupowałem bilety na Stinga, niedawno na System of a Down. Ta karta jest dobra, jeśli chcesz bilety na płytę albo Golden Circle (dlatego pewnie się na nią zdecyduję, jeśli nie będzie się to wiązało z dziwnymi kosztami), ale jak już szukałem dla rodziców miejsc na trybunach, to w przedsprzedaży dla Citi odblokowanych było tylko kilka sektorów. Zobacz sobie jutro jakie sektory są w sprzedaży, bo to możesz zrobić bez karty. Myślę też, że na Ironów dacie radę, oni nie mają aż tylu przypadkowych "fanów", co np. Metallica. W tym roku na Narodowym było zatrzęsienie osób, które przyszły się przelansować i to pod samą sceną, gdzie ceny biletów na zwykłe GA1 sięgały 400 zł, a za Early Entrance z jakimś tam plakatem 800.
 8. @ircios u mnie nie chcieli zejść z tego. Pod koniec ponad 30-minutowych negocjacji proponowałem wariant z oferty dla nowych, gdzie zapłacę 49 zł aktywacji i mam go za 0, no ale nie udało się. Zależało mi na obniżeniu rachunków, uwzględniając opłatę za MP mam 13 zł niższy abonament, może być. Miałem plan poczekać do Black Friday, ale przekonał mnie chyba też brak przepychanki o zostawienie starego MR, bo wiele osób mówi, że mają z tym problemy. Mam do wyboru, albo w ciągu 7 dni odbiorę dekoder 4K i +5 zł do rachunku, albo zostaję przy obecnym i mam 109,99 zł. Koledze @mcdjtk gratuluję wyciśnięcia oferty do maksimum.
 9. Mhm, czyli to pewnie nie działa dla aktywnych umów. Przedłużyłem umowę, mogę przez tydzień odebrać dekoder 4K w cenie 5 zł/m-c, inaczej zostaje mi Wifipremium Box za 0 zł. Ja mam 36% i nie mam żadnych problemów. Instalacja nie ruszana od kilku lat. Antena 115 cm przysłoniona nieco przez wysokie drzewo. Dobrze wiedzieć. Pamiętam, że zmieniając starego Pace'a na tego WiFi coś mi tam krzyczał, chyba o drugą antenę, czarny ekran trochę mnie przeraził, ale od tamtej pory pod względem sygnału dekoder działał OK (pomijam zawiechy 2 razy w tygodniu).
 10. Co to za ulotka? Może ja bym takiej poszukał 😉
 11. @ircios a co tam jeszcze można ugrać? Decyzji jeszcze nie podjąłem, więc każda wskazówka się przyda. Najlepsze, co widziałem w poprzednim miesiącu to 109,90 zł + MP za 0 + dekoder 4K za 0, ale z aktywacją 49 zł (więc tak średnio + 2 zł), w listopadzie dekodera już do 0 nie zbili chyba nikomu. Z multiroomem niby podkreślano, że można mieć 4K i MR z Cyfry, a konsultanci wciskali kit mówiąc, że się nie da, ale czy rzeczywiście komuś się udało zachować tę opcję za 0 zł? U mnie jeszcze w kolejnym miesiącu dojdą 3 dychy za MP, a Superpremium 4K za mniej niż te 109,99 zł w niedalekiej przyszłości raczej nierealne.
 12. Dzięki. Sprawdziłem też sygnał na kanale 118, o którym wspomniał @ADUSIEK XPS 5 i tam poziom i jakość są na 51%, więc gorzej niż to co zmierzyłem (bodajże na którymś HBO), ale kolor zielony, więc chyba w porządku.
 13. Dobra, czyli tak jak kiedyś wchodziło HD i ludzie podłączali je do "zwykłych" telewizorów - działało, ale nie było to HD. Dzięki @PawelJeszcze pytanie, zwykły HDMI, który teraz mam podłączony Wifipremium z Samsungiem będzie normalnie działał z tym dekoderem, prawda?
×
×
 • Create New...