Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie drogo w porównaniu do oferty SAT biorąc pod uwagę, że jest to oferta mocno wybrakowana.

A czy zwróciliście uwagę na to?

Z czasem w nc+ GO wykorzystane zostaną rozwiązania technologiczne nowego serwisu CANAL+, 
tak aby mogli z niego korzystać również abonenci CANAL+ w ramach ich oferty satelitarnej.

Ciekawe, które to rozwiązania i kiedy możemy na nie liczyć.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

Tak źle? 

 

1 godzinę temu, all999 napisał:

Ładny pokaz slajdów, co?

Poza sportowymi kanałami jakość jest na prawdę okej w porównaniu do nc+GO.

 

Natomiast sportowe to nie dość, że pokaz slajdów to jeszcze pikseloza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:
Poza sportowymi kanałami jakość jest na prawdę okej w porównaniu do nc+GO.

 

Natomiast sportowe to nie dość, że pokaz slajdów to jeszcze pikseloza.

 

Zgadza się, jeśli tak to ma wyglądać, to nie wróżę sukcesu. Mają miesiąc, żeby się ogarnąć. Sportu w tej chwili nie da się oglądać na 65".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, bolosr napisał:

A ja sie pytam gdzie sa kanały TVN, Polsatu oraz TVP ??

Bedzie to wogole czy ??? o Eurosporcie nie wspomne :)

Myślę że powodem braku ww. może być to:

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvn-i-polsat-wspolna-platforma-streamingowa-start-ceny-opinie-ostatni-moment-na-taki-projekt

Canal+ jest od jakiegoś czasu na straconej pozycji. Chyba jedynym ratunkiem byłoby sprzedanie się TVN/Discovery i stworzenie w ten sposób przeciwwagi dla CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Mamy ogólnie tak, uboga ofertę, wysokie ceny i kiepską jakość. Czy to wersja beta, czy faktycznie takie coś robili tak wiele miesięcy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

50 na Eleven Sports 1.

Dzięki, dzisiaj porównam na Android TV Sony płynność zarówno 1 jak i 2. Prawdziwy test będzie jak ruszy Ekstraklasa wtedy będzie to sport na żywo z kanału na żywo  a nie stare nagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się dowiedziałem od konsultanta. Tak że narazie lipa dla abonentów także mam nadzieje, że się przejadą na tym i coś ogarną sensownego bo już mam dość marnego nc+ go.

Ty: Dzień dobry. WIdzę, że w końcu wystartowało Canal+ VOD. Czy jako abonent dostanę do niego dostęp?
Sławomir: Ma Pan dostęp do tej usługi. Dodam, że nie jest ona powiązana z umową.
Ty: W jaki sposób mam się do niej zalogować?
Sławomir: Należy najpierw założyć konto w tym serwisie.
Ty: To już zrobiłem, tylko nie ma żadnej opcji dla abonentów. Czyli muszę drugi raz zapłacić za to samo?
Sławomir: Usługa ta nie jest powiązana z Abonamentem. Może Pan wypróbować tę usługę przez jeden miesiąc za darmo.
Ty: Czy będzie w przyszłości wprowadzona do abonamentu lub czy nc+ go otrzyma aplikacji na Android TV?Ty: Na razie to bez sensu żebym płacił ponad 100 za to samo.
Sławomir: Usługa ta jest dostępna na Android TV i nie będzie ona powiązana z Abonamentem.
Edytowane przez matt12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...