Jump to content

G2000

Users
 • Content Count

  497
 • Joined

Everything posted by G2000

 1. Comedy Central to jakie ma siostrzane kanały? Do kogo należy? Pewnie awansują na liście CP a u C+ mogą spaść.
 2. Czy jest gdzieś spis kanałów w poszczególnych pakietach? Ale rozpiska tekstowa, a nie logotypy, jak w Strefie Canal+.
 3. Tyle że wtedy Eurosport romansował z CP. Był nadawany z jego transponderów a reklamy sprzedawało Polsat Media.
 4. To jaki obecne jest skład programowy tego pakietu?
 5. Dakar na Eurosporcie komentuje Gac razem z Jędrzejewskim z Polsat Sport. I od razu widać różnicę. Gac ma gotowy tekst do przeczytania, bo to podsumowanie, i co chwilę się zacina i nie trafia w obraz. Jędrzejewski bez zająknięcia i trafia z tekstem w oryginalne wypowiedzi. Swoją drogą czy to nie pierwszy przypadek że PS wypożycza kogoś do Eurosportu?
 6. https://www.wykop.pl/wpis/46589687/zabawna-sytuacja-z-rosji-mlodziezowa-reprezentacja/
 7. Kojarzyłem panią z reklam Żabki tylko nie wiedziałem skąd. I nagle olśnienie. To Iwonka, królowa śniegu z Reklam Orlenu sprzed kilkunastu lat.
 8. G2000

  Wiadomości

  Chciałeś zasugerować że to manipulacja, fotoszopka? Tak właśnie wyglądają obecne Wiadomości. Nie wiadomo co jest prawdzie a co fejkiem stworzonym przez internautów. To chyba nie najlepiej świadczy o jakości programu. Ciekawe że przy całych Wiadomościach jest oznaczenie b.o. https://wiadomosci.tvp.pl/45791029/03012020-1930 (14:05) A przy pojedynczym wideo jest 12. https://wiadomosci.tvp.pl/46046185/swiadkowie-grodzki-bral-lapowki
 9. Ważne że trzech panów w studio + 2 pod skocznią dobrze się bawi. Pogodynka dzisiaj też była? W sumie to teraz się nie dziwię Wyrzykowskiemu że nie chciał się w to bawić. Facet którego artykuły przez dekady czytały miliony Francuzów miałby teraz siedzieć koło Bieguna i słuchać jakiejś pogodynki.
 10. G2000

  Wiadomości

  Poważny program informacyjny.
 11. To do końca świata będą skazani na polskie okna i Paryż? Kilka miesięcy temu to bym zrozumiał ale teraz przecież siedzą w budynku TVN. Techniczne możliwości są tam chyba na najwyższym poziomie. Ciekawe co by zrobili gdyby ktoś w biegach walczył o zwycięstwo? I jeszcze do studia zapraszają pogodynkę która z braku laku zachowuje się jak idiotka bo w sumie o czym ma mówić. A reszta ma wyraz lekkiego zakłopotania na twarzach. Następny etap to pewnie będą celebryci jak goście specjalni.
 12. Dlaczego Eurosporty nie pokazują dzisiaj Tour de Ski na żywo? Jedynym live-em dzisiaj są kwalifikacje skoków.
 13. Tak się stało an wszystkich forach opartym na tym silniku.
 14. E2 (z satelity) to leci jakimiś bardzo okrężnymi drogami. W stosunku do live timingu w aplikacji na androida ma ok. 15 s. opóźnienia. Ma ktoś możliwość porównać E2 z satelity i ten z Eurosport Playera? Na E1 też jest opóźnienie np. na skokach ale tylko kilka sekund.
 15. G2000

  TVP 4K

  Jak wyglądają prawa TVP do transmisji IO 2020? Mają sygnał 4K w pakiecie czy to dodatkowo płatna opcja? 12 dni po zakończeniu Euro rozpoczynają się IO. To byłby dodatkowy powód by puścić TVP 4K przez satelitę. Co prawda przy 2 mld. dotacji specjalnych powodów do ruszenia z 4K z satelity raczej nie potrzebują ale mogli by stwarzać pozory. A jak już by TVP 4K było na satelicie w sierpniu to może i jakieś mecze z Ekstraklasy by mogli pokazać i przetrzymać kanał do końca sezonu.
 16. Przez lata leciała ta reklama. Później pojawiła się ta reklama. Po kilku miesiącach emisji wrócono do tej pierwszej. Czyli mała dziewczynka i prosta reklama lepiej się sprzedaje niż większa dziewczynka i muzyczna reklama z uśmiechniętymi ludźmi. Była zbyt radosna, nie wzbudzała współczucia a to w reklamach fundacji jest najważniejsze.
 17. To jak nikt nie zagwarantuje to chyba lepiej kupić bloker z kilkadziesiąt złotych niż dekoder za kilkaset? I chyba nie po to hurtowo pozbywają się nboxów by ludzie mogli sobie powyciągać odpowiednie dane i oglądać tv na własnym sprzęcie.
 18. No przecież wiadomo że wymienią. Rozumiem że zagwarantujesz mi że jak kupię dekoder na linuksie to po lipcu 2020 będę mógł oglądać C+ z karty Cameleon albo Cayman?
 19. Pajda zna się na darcie? Bo właśnie komentuje na TVP. Prawdziwy człowiek renesansu. Podnoszenie ciężarów, bobsleje, sanki, biegi narciarskie (lub kombinacje norweską) też komentował.
 20. Kupuj bloker a nie tunery na Linuksie. Do lipca powinno działać tak jak do tej pory. Nie po to uszczelniają system, nie tylko C+ ale i CP, żeby dalej można było oglądać na własnych tunerach.
 21. Spróbuj jeszcze poprzecierać styki, ew. podkleić kartę po przeciwnej stronie chipa. Mało prawdopodobne ale może coś nie styka od tego wachlowania kartami?
 22. Jaroński tyle lat w zawodzie, czy to dziennikarza czy komentatora, a jak komentuje sam to można usnąć.
 23. G2000

  TVP 4K

  Żeby było na satelicie musieliby się dogadać z C+ i oddać im mecze. Jak się nie dogadają to będzie w necie. Czy TVP streamowała już coś 4K?
×
×
 • Create New...