Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Shield Pro aplikacja działa dobrze, na Play Now TV Box są przycinki podczas odtwarzania. Raczej nie polecam tam instalować niczego, ponad to co niezbędne.

 

Na android tv brak wyboru profilu jakości, jednak większość kanałów wygląda dobrze. Większość jest również w 50 FPS, ale są też kanały w 25, np TVN24, National Geographic, czy wszystkie Eleven.

 

 

 

 

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

135 zł za pełną ofertę. Pojechali grubo po bandzie. Jeszcze bez BOXa, który jest gotowy od dawna. Taniej jest nawet w player+ czy ofercie DTH. Zawojują rynek myśleli, za kilka dni ktoś poleci jak przy starcie poleciała pani Mońka, bo Polacy znowu nie zrozumieli oferty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Przez pierwszy miesiąc oferta się nie zmieni, bo.. wszyscy skorzystają z możliwości testowania przez miesiąc za darmo. Jakie będzie zadowolenie w Centrali.

 

Po miesiącu większość odepnie kartę i podziękuję, wtedy pójdą po rozum do głowy :D

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

No dobra, z racji, że akurat dzisiaj wolne to dostęp "zakupiony" i testujemy do 19 czerwca ;) na Mi BOX S.

 

Żeby zakupić pakiet SPORT trzeba im podać imię i nazwisko, adres.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@kingofsouth

Nie zapowiada się, żeby Abonenci dostali do tego dostęp. Sam pisałeś, że zostanie nc+GO. Także wątpię, że będziesz miał, o co walczyć. 

 

Ogólnie pierwsze wrażenia, jakość lepsza niż w nc+GO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kingofsouth napisał:

Jak dostane przy przedłużeniu w ramach bonusu to wezmę.  Jedni walczą o 5 pln na abonamencie ja tam wole cos innego  :)

Ale co ty chcesz za darmo dostać, dekoder za 2/3 stówki do jak sam pisałeś zupełnie odrębnej usługi od PC+? Już widzę jak na to pójdą... Zresztą i tak bez sensu, bo po jaką [beep]ę masz płacić 2 razy za te same abonamenty

Edytowane przez DominoDoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzysiek11:) napisał:

@kingofsouth

Nie zapowiada się, żeby Abonenci dostali do tego dostęp. 

 

Spokojnie,  mam jeszcze Mi Box S oraz Play Now Box TV. Co będzie do września to jeszcze czas pokaże.

Dzisiaj tez bede testował ta usluge na tych sprzętach.  

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Widać, że drogi CANAL+ i TVN/Discovery się mocno rozeszły. 

 

Jakość sportowych kanałów poraża.

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze z wielkiego BUM, który to wróżyli niektórzy forumowicze wyszedł nie wypał ;) Abonenci mieliśmy podobno mieć MyCanal za free do umowy, i jakoś tego nie widzę :D Urządzenia dedykowanego do tej usługi jak i aplikacji na Smart Tv też nie widać. Zamiast przygotować się co startu, by wszystko było dopięte na ostatni guzik to oni robią coś w stylu wrześniowego rebrandingu czyli na kolanie. Ale co niektórym się spodoba. Ciekawe gdzie jest TEN co najbardziej był zainteresowany tą usługą :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wspominających dużą cenę, myślę że wkalkulowali sobie od razu kwestię tego, że można dzielić w 2 osoby w różnych gospodarstwach tak jak Netflixa czy HBO GO.

Dla zainteresowanych samym sportem w 4K to 60 zł dzielone na 2 czyli 30 zł.

145 za komplet dzielone na 2 to też już "tylko" 72.5.

W porównaniu do Player+ najistoniejsza przewaga to jakość i Bitrate.

To co Artek albo Kingofsouth składka na 2 :P

Przypominają się czasy kupowania gier na PS3 w 5 i tematy na forum Gametrade :P Cwianiaki przy PS4 dali możliwość tylko na 2 PS4 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kingofsouth napisał:

A zapomniałem. Aplikacja miała być na Smart TV. Ciekawe kiedy będzie i czy będzie? 

 

No właśnie. Bo jakoś nie uśmiecha mi się kupowanie kolejnego urządzenia. Shielda używam na drugim telewizorze a na Samsungu co? Tylko Airplay z iPhone'a? I miesiące czuwania poszły w łeb ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...