Jump to content

Buziaczek1982

Users
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralna

About Buziaczek1982

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Location
  Kod polecenia  50 zł  Orange flex - DARIUSZ4D87

Equipment

 • Package
  Kod polecenia  50 zł  Orange flex - DARIUSZ4D87

Recent Profile Visitors

408 profile views
 1. @ gebi Drogi chłopcze nie jaraj się tak,zaraz Ci żyłka strzeli.Operator za nami płakać nie będzie ,to chyba dobrze,to jest tylko telewizja.Inny nas z chęcią przytuli.... Jeśli nawet nie,to żadnej straty dla mnie też nie będzie. Przypomnę ,że mam Comfort 14,99 bez zobowiązania + 4 zł + pace + Mr po Cyfrze i Comfort za 19,99 zł +Pace + Mr po Cyfrze (do listopada)Już widzę,że operator wymieni i da mi 4 dekodery w cenie... @ przemek1234 Nie mów ,że Ty jeszcze coś nagrywasz?!!!Jak nie znasz języków,to i wtedy nie oglądasz zagranicznych kanałów.
 2. Oni tą bajkę opowiadają od lat,do dziś nic się nie zmieniło i od lipca też się nie zmieni. @ @[email protected] mi ostatni list przysłali poleconym...(może dlatego ,że jak się każdy pytał to twierdziłem,że nic nie dostałem)
 3. A co miałem mu powiedzieć,jak mam od nich 9 listów(wszystkie 2019),zawsze jak dzwonili mówiłem ,że nic nie otrzymałem .☺️
 4. Dziś miałem telefon z infolinii nr 222200000(dziwny nr),pytali czy dostałem list o wymianie dekodera,potwierdziłem. Powiedziałem ,że mam Pace i mam go za darmo,że mam śmieszne oferty po zalogowaniu się na konto.(15 zł / m aktywacja 99 , 10 zł / m aktywacja 0 zł),że nie planuje nic płacić do końca umowy więcej(koniec listopada) Odpowiedział,że wymieni mi Pace Pvr (1 kartę )na dekoder 4k za na początku rozmowy 5 zł ,potem ,że za 0 zł /m i 0 aktywacja.Zapytałem o 2 dekoder Mr po Cyfrze,że nie dają,to na czym mam oglądać tv jak mam obecnie swój dekoder.Ma się zapytać i jutro dzwonić . Pytanie do Was,gdzie jest haczyk ?
 5. W opisie anteny masz wyraźnie napisane "Kompatybilna z sygnałami cyfrowymi (DVB-T, ISDB-T; DMB-T / H, ATSC)" To czy będzie działać z DVB-T2?Oczywiście,że nie.Poczekaj,niech najpierw wprowadzą...
 6. No tak,tak sobie to tłumacz.Tam pracują stare wyjadacze i to oni decydują co Ci wcisną,a nie to co Ty chcesz. @ Pawel6666 Jak brakuje Ci + Miesiąca to idź do konkurencji,tam dostaniesz w nagrodę podwyżkę.
 7. Nie możesz zrobić jakieś wersji obrazkowej,bo dziś ludzie to nie potrafią czytać ze zrozumieniem.
 8. Dobre,ktoś wpadł dziś do roboty aby do Ciebie zadzwonić w niedzielę.
 9. Trzeba było wpisać w kodzie 200 to byś otrzymał kartę i 200 zł na koncie.
 10. Zaraz nie jednemu tu żyłka strzeli.Co za różnica czy 6,8,10,12 kanałów na których nic nie ma,same powtórki.Dzwoni mi dziś infolinia i chce wcisnąć 10 C+ w mega hiper promocji 3 x 0 zł i 30 zł do końca umowy(listopad 2020).Pytam się go, po co mi te kanały jak tam leci jedno i to samo,mogę dać max 15 zł ,to podziękował i się rozłączył. Oczywiście wspomniał też ,że do lipca muszę wymienić dekoder i wspomniał o promocji 99 aktywacja i 10 zł /m podziękowałem.
 11. Wciskać mogą chcieć, już widzę ten płacz operatora w lipcu ,że Polacy znowu nie zrozumieli o co im chodzi i termin znowu zostanie przesunięty. Wczoraj już dzwonił jakiś dowcipniś z infolinii, dekoder 4k za 15 zł / m + opłata aktywacyjna 99 zł + 2 dekoder(wifi coś nie zrozumiałem go) 5 zł / m i opłata aktywacyjna 49 zł .Powiedziałem ,że obecnie mam pace pvr i Mr 2 karty za darmo i nie zamierzam do końca umowy(30 listopad 2020) nic płacić dodatkowo, to c.h.a.m się rozłączył.
 12. @ Pawel W poniedziałek w banku jest inwentaryzacja.Wczoraj chciałem coś załatwić , po prostu porażka,czas zmienić bank.
 13. Po co Ci kod?Promocja jest do 31 grudnia 2019,do tego okresu trzeba podpisać umowę przy kurierze,a to jest nie wykonalne.
×
×
 • Create New...