Jump to content

drq

Users
 • Content Count

  250
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Dobra

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Standardowo w ICA rzadko pojawiają się oferty niższe niż twój pakiet. Proponuję negocjować, ale nie wcześniej niż w grudniu.
 2. Zwłaszcza, że extra do optimum zejść wcale tak nie łatwo w teorii podstawa 30, c+ 25 i HBO 20 lub 25 z GO.
 3. @PWojciechowska superpremium 4k kosztuje 109,99 i w zestawie brakuje tylko mistrzowskiej piłki, którą można dostać za darmo bez problemu. Problemów z netflixem są dwa. Pierwszy to taki, że dostajesz pakiet standard czyli na 2 użytkowników bez dostępu do jakości UHD. Drugi podpisujesz lojalkę na 24 miesiące. Według mojej opinie dużo lepiej kupić sobie netflixa osobno.
 4. Na prawdę myślisz, że puszczą c+ 4k do internetów bez żadnej ochronki? Jeżeli już, to obstawiam, że na tym mitycznym deku w 202... roku
 5. Tam leci tylko liga mistrzów i liga europy. Zerknij sobie na terminarze i będziesz wiedział dokładnie.
 6. Mój błąd, faktycznie nie ma żadnych kanałów polsatowskich poza PSP. Pytanie czy jest to kwestia techniczna, czy np kwestia praw. Też macie dziwny układ zakładek? Np w zakładce dzieci mam 2 kanały (scifi i mtv), a zero kanałów z bajkami.
 7. Wiele razy już był temat poruszany, nie ma szans. Tak samo jak nie ma szans na tvp1, czy tvp2.
 8. Zgodnie z regulaminem to c+ 4k ma działać tylko na jedynym słusznym sprzęcie, czytaj ultrabox 4k A tak poważnie to nie ma co się spinać, czas pokaże.
 9. Na razie w OTT mamy 1 kanał, PSP to łącznie 6 kanałów łap link https://www.canalplus.com/pl/liveTV/?channel=21461 Pojawił się psp2
 10. Może taki sens, że jak ktoś kupuje tv za 5k, to zwraca większa uwagę na jakość obrazu niż ten co kupuje za 1k? Nie wiem jak wygląda to przy tv za 1k. Jak przetestujesz to daj znać
 11. Nie wpływa bezpośrednio, ale umożliwia ominięcie dekodera, prościej się chyba nie da
 12. Moduł oczywiście w TV, może nie doprecyzowałem, ale wydawało mi się to oczywiste Czyli TV (z modułem) generuje lepszy obraz od deka, choć różnice są niewielkie i po części mogą wynikać z ustawień obrazu.
×
×
 • Create New...