Jump to content

drq

Users
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutralna

About drq

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kilka tygodni w te czy wewte, co za różnica Akurat ligi się skończą i nie będzie co oglądać. Jakieś nowe info na temat apek na tizena i webos?
 2. Zobacz w ICA (prognoza płatności) jak będzie wyglądać abonament na czasie nieokreślonym, może nie warto przedłużać w ogóle.
 3. Według tej listy lg c9 też ma wsparcie a lg mówi, że nie ma. Pytanie na ile wiarygodna jest ta lista. Z drugiej strony nie ma co panikować, na razie nie ma ECP i nie wiadomo kiedy będzie, a ostatecznie będzie można wymienić moduł na dekoder.
 4. Zrobiłeś jedyną możliwą opcję, bo nie dostaniesz moduły z ECP bez wymiany karty. Bezpłatnie, ewentualnie 1zł dzierżawy miesięcznie.
 5. Na gwiazdkę z nieba? Może warto sprecyzować swoje oczekiwania? A poważnie to co masz nic taniej nie dostaniesz, możesz powalczyć o zniesienie najmu za dekoder, ale nie będzie to łatwe zadanie i ewentualnie jakieś bonusy na 2-3 miesiąca za darmo z możliwością wyłączenia.
 6. Od kilku stron jest dyskusja o tym, który moduł lepszy i dlaczego brać bez ECP czy z ECP, ale jeżeli dobrze myślę, to i tak dla kogoś kto nie ma zgodnego sprzętu jest to bez znaczenia? Przecież jak załączą ECP, to niezależnie od modułu kanał nie będzie świecił jeżeli nie mam zgodnego z ECP sprzętu. Dlatego uważam, że ECP jeżeli wejdzie, to tylko na kanały 4k. W przeciwnym przypadku musieli by wszystkie starsze moduły wymieniać. Może i kiedyś się to stanie, ale to raczej dalej niż bliżej.
 7. U mnie się to pojawia, ale bardzo rzadko. Głównie w sytuacji, kiedy przerzucam jednorazowo kilka, bądź naście kanałów, lecąc po liście.
 8. Tylko kanały 4k nie święcą i to te bardziej zabezpieczone (czytaj c+ 4k i museum).
 9. Dopóki nie zobaczę to nie uwierzę, że na OTT pojawi się kanał, który nie jest dostępny na SAT.
 10. Dajcie spokój z tym eleven 4k, przecież to wydmuszka a nie żadne 4k.
 11. To akurat żadna różnica bo jak odpalą ECP, to kanał i tak nie będzie święcił. Inna sprawa, że nikt nie wie kiedy ECP zostanie odpalone i czy w ogóle będzie to dotyczyć innych kanałów niż 4k. Na razie 4k śmiga na niebieskich modułach bez ECP.
×
×
 • Create New...