Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jaki jest sens wprowadzania kanałów NASA UHD czy jakieś Fashion 4K? Jedyny sensowny kanał 4K to Canal+4K Ultra HD. Wiadomo, że PC+ szybko go nie udostępni. Nawet na nim leci masa powtórek. Nie ma kanałów, więc nie ma sensu wprowadzania dekoderów, czy modułów.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z portalem HBO GO. Od wczoraj mam włączony pakiet HBO + HBO GO oczywiście, próbowałem się zarejestrować, lecz wyskakuje błąd "dane w serwisie nie mogą zostać zidentyfikowane 4.21". Natomiast w eBOK-u usługi dodatkowe pakiet HBO wyświetla się jako zamówiona... Dość dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przedłużałem członkowi rodziny pakiet telewizyjny. Dostał HBO w gratisie na dwa miechy i dopóki w eBOK był status zamówiona to nie można się było zarejestrować w serwisie HBO GO. Z początkiem czerwca umowa weszła w życie, status się zmienił na "aktywna" i bez problemu założyłem konto w HBO GO. Może masz podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu na szybsze łącze jestem bardzo zadowolony. Na razie bez problemów. Dodam, że wynik po Wi-Fi na własnym sprzęcie.

 

0a9a30c864811b17db5b64823e0df818.jpg

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dałem namówić na wymiane terminala do 300mbit

 

Trafiłem na kumatego gościa z którym trochę popisałem.

Przez ostatni czas kręcili parametry sieci tak, aby terminale 8x4 obsłużyły 300mbit. Powrócili jednak do wymiany modemów na 24DS.

Oferują CGA2121 / TG2492 / EPC3949 i dla 1.2gbit CGA4233

Zapewniał, że terminal będzie transparentny (natowanie/routowanie wyłączone)

Poprosiłem o CGA2121 bo Arris jest na Intelowskiej Pumie która ma problemy (błąd konstrukcyjny) jak się ją przysypie pakietami sieciowymi (podobno już mocno załagodzone łatami w FW, choć niektórzy twierdzą inaczej), a EPC3949 nigdzie nie ma dokumentacji co siedzi w środku.

 

Zobacze co pobierze technik z magazynu.

Od kilku dni mam też takie rewolucje wieczorami:

9651933923.png

Nie wiem czy ma to związek z dyspozycją wymiany terminala, modem resetowałem dwa razy, bo nagle zdechł. Może przepięli mnie na bardziej obciążone częstotliwości i jako, że zapinam się obecnie tylko na 8 to jest taka lipa.

 

Multimedia wykorzystuje zakres 862-1000 MHz? Bo mam 11letniego GMF'a ,który chyba tnie wszystko co powyżej 862 MHz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

Pierwszy raz się zdarzyło, że Multimedia publikuje na swojej stronie nowy spis programów, Który ma wejść w życie 1 lipca...

link:

https://www.multimedia.pl/strefa-produktowa/strefa-klienta/aktualnosci-i-konkursy/aktualnosci/dokumenty-z-aktualnosci/Układ-programow-w-pakietach-telewizji-cyfrowej-MMP.pdf

 

pozdrawiam Marek z Gdyni

p.s. proszę niech ktoś się pokusi o sporządzenie listy, czego jeszcze brakuje w HD a jest dostępne od nadawców...

 

 

Sam sporządziłem taki zestaw...Jeśli coś przeoczyłem, albo źle wpisałem proszę o korektę...

 

1.Tv Okazje

2.Mango TV

3.Polsat 2

4.TV 6

5.CNN

6.Polo tv

7.Eska TV

8.TTV

9.Polonia 1

10.Super Polsat

11.RTL

12.Pro 7

13.Polsat Comedy Central Extra

14.Superstacja

15.Polsat seriale

16.TVP Kultura

Edytowane przez Marek_Gdynia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He,he. W nowym spisie wreszcie Kino TV opisane jako HD ! Nadają to w HD od roku. Walczyłem z nimi o to na daremno. Dopiero teraz jak podmienili HD na HD to zapisali to właściwie. Kto tym rządzi ? Widzowie bardziej gramotni niż prezesi ? A na TTV i Superstację w HD poczekamy znowu ze 2 lata.  Żałosne to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Morthen napisał:

Lista kanałów, których brakuje w MMP

Na liście zostały już uwzględnione lipcowe zmiany.

 

Gdzie widziałeś Mango w jakości HD?

Novela TV od 1.07 znika z MMP nawiasem mówiąc :)

edit: o 4K póki co można zapomnieć

Edytowane przez Wybrany96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie 4K masz namyśli? Jedyny polski prawdziwy kanał 4K od Canal Plus nie jest udostępniany innym operatorom, a wszystkie pozostałe są jedynie upscalowane.

Zatem to samo może zrobić (upscalować) też Twój telewizor, a dla operatora wiąże się to z wymianą dekoderów, bo obecne nie obsługują kodeka h265 ani rozdzielczości 4K, więc gra jest nie warta świeczki. 

Poza tym, jeśli już wejdzie prawdziwe 4K, to właściciele treści chcą lepszych zabezpieczeń i wiąże się to także z wymianą modułów CAM na CI+ z dodatkowym zabezpieczeniem ECP. 

Niedawno przechodziła przez to włoska platforma Tivusat, a ostatnio polski C+. Niektóre telewizory nie obsługują tych nowych modułów itd., itp.

Poza tym np. w C+ dostęp do kanału 4K kosztuje dodatkowo 10zł miesięcznie. Jesteś gotowy tyle dopłacać? Wszyscy chcą mieć 4K, a jak przyjdzie co do czego, to nie będą chcieli za to płacić tylko będą składać wypowiedzenia, żeby ugrać złotówkę miesięcznie.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UA TV już nadaje. Na razie nieoficjalnie. Pozycja 814, częstotliwość 530 MHz. Brak nazwy, ale EPG jest. Jakość SD.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...