Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Cyfryzacja. :)

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

@Grzechu27

U mnie wyszukują się 194 kanały cyfrowe i masz rację, jeden z tych kodowanych to radiowa "Jedynka". Kiedyś krótko był niekodowany. Nie wiem czemu ta pozycja jest kodowana.

Zupełnie teraz ogląda się inaczej Discovery Science czy CBS Europa. Jakość 1080i powinno być to minimum jakie serwuje nam naziemna czy kablowa TV. Nowe telewizory nie trawią 576i i obrazy wyglądają fatalnie. Szczegolnie od 55 cali wzwyż. Czekam na TTV w HD. Obejrzeć "Usterkę" w HD rzecz piękna. 😉

• Upvote 2

Ciekawe, kiedy kanały od Polsatu podniosą do HD? Bo uzbierało się ich jednak sporo: TV6, Super Polsat, Polsat Seriale, Superstacja, Polsat Comedy Central Extra, Polsat 2.

Gdyby te 6 programów podnieśli do HD to byłby z grubsza komplet. Ktoś tu napisał, że pod koniec roku. No to czekamy. 😉

Posted (edited)

Trzeba wykonać strojenie. W innym przypadku dzwonimy pod 244244244.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
  • Confused 1

Posted (edited)

We Wrocławiu mam jakąś awarię zarówno telewizji jak i internetu. Czy ktoś jeszcze zauważył u siebie całkowity brak dostępu do tych usług?

Edited by strzala

Posted (edited)

Nie. Musisz mieć lokalną awarie tylko na swoim osiedlu. U mnie na przedmieściu oławskim działa.

Lub ktoś rozwalił infrastrukture operatora - u mnie np. przećpane sebki w weekend powyrywały peszle z pionów i puszki z pomarańczowym światłem.

Zadzwoń i zgłoś. Jak podasz numer klienta to IVR może ci podać, że trwa awaria i naprawa o tej i o tej. Jak nie poda to zgłoś żywemu człowiekowi.

Edited by kozaa

Dzięki. :) Na szczęście już wszystko wróciło. Nie działało przez 2-3 godziny.

Co Multimedia da za Mango24? Kanał kończy nadawanie 31 lipca. Ktoś wie?

A kto powiedział, że coś da?

Jak dali UA|TV to być może zagości również  Biełsat TV. :lol2:

Z zagranicznych mogliby dać czeskie CT1, CT2, Nova. Lubię czeskie programy.

Mam pytanie , obecnie w moim budynku posiadam telewizję światłowodową . Czy mając IPTV z dekoderem IPS-3000 mogę go wymienić na rzecz modułu CAM do telewizora?

Posted (edited)
W dniu 7.07.2020 o 13:20, Anaguma napisał:

Mam pytanie , obecnie w moim budynku posiadam telewizję światłowodową . Czy mając IPTV z dekoderem IPS-3000 mogę go wymienić na rzecz modułu CAM do telewizora?

Na IPTV nigdy, przenigdy nie uzyskasz karty CAM. Dekodery mają dedykowane porty do telewizji. Innej opcji nie uzyskasz.

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.

Witam.

Zawsze temat przedłużenia umowy załatwiałem z DUK dzwoniąc do nich bezpośrednio na 244244335 , tylko z działem Utrzymania Klienta zawsze udawało mi się przedłużyć umowę bez składania wypowiedzenia na korzystnych dla mnie mnie warunkach.

Od jakiegoś czasu atakują mnie telefonami, że kończy się niedługo umowa, ale oferty, jakie składają, są żałosne. Widzę, że już nie dzwonią z numerów 244244xxx, tylko jakieś całkiem inne: 587700xxx.

Pytanko : czy macie może aktualny numer bezpośrednio do DUK?

Dzwoniąc na infolinię nigdy nie mogli, bo podejrzewam, że nie chcieli mnie połączyć z tym działem.

Zadzwoń i powiedz, że chcesz złożyć telefonicznie wypowiedzenie umowy. Zostaniesz przekierowany do DUK.

Tak, nie warto dzwonić. Po złożeniu rezygnacji sami będą Cię atakowali telefonami z DUK...

Posted (edited)

W Świdnicy chyba jakaś awaria. Brak TV i Internetu.

Edited by Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.

Posted (edited)

W centrum na Żeromskiego wszystko jest OK.

Edited by Barti

23 godziny temu, RICK SANCHEZ napisał:

Tak, nie warto dzwonić. Po złożeniu rezygnacji sami będą Cię atakowali telefonami z DUK...

Dzwonisz, żeby złożyć wypowiedzenie. Oczywiście można złożyć listownie, czy w BOK-u, tylko po co, skoro można telefonicznie i za jednym razem załatwić przedłużenie umowy? Trzy umowy już tak przedłużałem w ostatnim czasie.

Posted (edited)

O tym pisałem, składając wypowiedzenie w jednej lub drugiej formie. DUK będzie dzwonił sam, składając lepsze oferty. To jedyna możliwość, żeby uzyskać dobrą ofertę.

Edited by Barti

Posted (edited)

Najlepszy sposób, by uzyskać fajną ofertę.

Edited by Barti

Mam dylemat. W październiku kończy mi się umowa na TV i Internet, ale multiroom dobierałem w trakcie umowy i nie zauważyłem, że umowa jest na 24 miesiące, czyli do czerwca 2021.

Czy mogę wypowiedzieć umowę na TV i net, czy narażę się na jakąś karę?