Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Do 600 dają modemy 24/8, dla 1,2Gbps montują modemy 32/8. Od 1.06 mam 600Mbps na modemie 24/8. Pewnie znajdą się też przypadki gdzie ktoś dostanie modem 32/8,  o akurat monter tylko takie będzie miał ale jeżeli ktoś ma dzisiaj modem 24/8 i będzie zwiększał prędkość do 600Mbps to nie będą go wymieniać.

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2020 o 10:21, lechoo84 napisał:

Uważaj na podanie ceny w sygnaturce, bo zaraz będziesz musiał wrzucać skany/zdjęcia faktury;)

Czyjś ból [beep] mnie nie interesuje. Mam to co mam i nawet za 78zł bo właśnie sprawdziłem. Złożyłem wypowiedzenie i ktoś zadzwonił. Zaakceptowałem i na rok z głowy. Jeżeli w przyszłości oferta nie będzie atrakcyjna dla mnie to mam wybór czegoś innego. Faktem jest, że kanały Foxa byłyby mile widziane i mam nadzieję, że je w końcu dodadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

U mnie po zlozeniu wypowiedzenia 1 miesiac przed ( bez wiekszych negocjacji ) skonczylo sie na :

 

-Internet 120Mb

-TV SuperBox, Pakiet HD, Seriale

-dodatkowa karta multiroom

Umowa na 2 lata 

Abonament 40zl

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez lukash877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kondzik23 napisał:

Na początku sierpnia, może być telefonicznie lub listownie 

 

4 godziny temu, BarFed napisał:

Ok dzięki. Rozumiem że po tym czekać na telefon z DUK i negocjować ?

 

 

Błąd, jak umowa kończy się 10 września (czyli trwa do końca tego miesiąca w praktyce), to wypowiedzenie trzeba złożyć NAJPÓŹNIEJ w lipcu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, rafmik napisał:

 

 

 

Błąd, jak umowa kończy się 10 września (czyli trwa do końca tego miesiąca w praktyce), to wypowiedzenie trzeba złożyć NAJPÓŹNIEJ w lipcu.

 

Czyli jak np. zadzwonię 10 lipca z wypowiedzeniem będzie ok? Chodzi mi o to żeby przedłużyć umowę ale wynegocjować co nieco. Teraz mam internet 120, SuperBox, megaBSM, jeden dekoder KAON do tego (Catch up TV, dostęp Multiscreen, nagrywarka sieciowa, pakiet Eleven). Co miesiąc 81zł. Umowa z 2018 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2020 o 13:13, BarFed napisał:

Witam wszystkich.

10 września kończy mi się dwuletnia umowa. Kiedy najlepiej złożyć wypowiedzenie (w BOKu czy telefonicznie)? 

Pierwsze słyszę, żeby umowa kończyła się w środku miesiąca. Sprawdź w umowie dokładnie do którego dnia miesiąca twoja umowa obowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kleofas11 napisał:

Pierwsze słyszę, żeby umowa kończyła się w środku miesiąca. Sprawdź w umowie dokładnie do którego dnia miesiąca twoja umowa obowiązuje.

Liczę od dnia zawarcia umowy czyli 10 września. Te 20 dni chyba już nie stanowią problemu przy składaniu wypowiedzenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BarFed napisał:

Liczę od dnia zawarcia umowy czyli 10 września. Te 20 dni chyba już nie stanowią problemu przy składaniu wypowiedzenia? 

Liczysz nieprawidłowo. Wszystkie umowy trwają (pod względem prawnym) do końca danego miesiąca. Jeśli twoja była zawarta 10 września to trwa do 30 września. A wypowiedzieć ją trzeba minimum 30 dni wcześniej i jednocześnie maksimum 59 dni wcześniej. Czyli konkretnie przez cały sierpień.

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kleofas11 napisał:

Liczysz nieprawidłowo. Wszystkie umowy trwają (pod względem prawnym) do końca danego miesiąca. Jeśli twoja była zawarta 10 września to trwa do 30 września. A wypowiedzieć ją trzeba minimum 30 dni wcześniej i jednocześnie maksimum 59 dni wcześniej. Czyli konkretnie przez cały sierpień.

Więc kolego Kleofas11 kiedy wg Ciebie dzwonić z wypowiedzeniem? 

Teraz, BarFed napisał:

Więc kolego Kleofas11 kiedy wg Ciebie dzwonić z wypowiedzeniem? 

Zawsze mogę zadzwonić do BOKu i zapytać kiedy dokładnie kończy mi się umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kleofas11 napisał:

Jeśli umowa zawarta 10 września kończy się 30 września (a tak jest wg mnie  na 100 %) to wypowiedzenie trzeba składać tak jak napisałem, czyli w miesiącu sierpniu. Ani wcześniej ani później. 

Ok dzięki za odp. Zadzwonię jutro ewentualnie w poniedzialek do BOKu i się dowiem dokładnie, ale podejrzewam że jest właśnie tak jak piszesz. Jak coś dam znać na forum. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Powoli kończy mi się umowa i właśnie do mnie dzwonili w celu przedłużenia.

Obecnie posiadam:

Internet 120

MaxBox

Eleven

HD

Canal+Prestige

Multiroom

Multimedia Go

Dekoder HD3000

Router Zhone

Kwota - 95zł netto

 

Propozycja przedłużenia na 1 rok, wszystko to samo plus zwiększenia na

Internet 300, Hbo,HboGO, - 115zł netto

Internet 300 - 105zł netto

Internet 600, Hbo,HboGO - 121zł netto

Internet 600 - 111zł netto

 

Brać czy składać wypowiedzenie, jeżeli tak to do kiedy najpóźniej ?

Czy po przedłużeniu wymienią mi ten stary dekoder i router który jest do kitu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Obecnie wg eBOK zobowiązanie mam do 31.08 . Aktualnie posiadam pakiet internet 120 Mb/s z modemem Zhone 2426a 1 + MaxBox z dekoderem IPS3000 za 60,90zł. Pytanie: jakie kroki polecacie i w jakim momencie wypowiedzieć umowę i na jakie warunki obecnie mogę liczyć, by zostać dalej w MM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kleofas11 napisał:

. A wypowiedzieć ją trzeba minimum 30 dni wcześniej i jednocześnie maksimum 59 dni wcześniej. Czyli konkretnie przez cały sierpień.

 

Umowę można wypowiedzieć nawet dzień po jej podpisaniu (ze skutkiem na koniec czasu oznaczonego). 

Ja sam składałem wypowiedzenie 7 miesięcy wcześniej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, maks27 napisał:

Po zalogowaniu na stronie MM w eBOK tez jest podany koniec umowy. U mnie niepelny miesiąc, w którym byla podpisana umowa, liczy się  jako 1 miesiąc i jesli umowę  podpisalem 10 marca na 2 lata to koniec umowy mam z koncem lutego 2022.

W którym miejscu? Przejrzałem cały eBOK ale żadnej informacji o umowie nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...