Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

L3L, sam zadzwoniłeś, czy czekałeś na kontakt? Przy pierwszej próbie negocjacji po wypowiedzeniu Ci to zaproponowali?

Ile czekałeś od momentu wypowiedzenia?

Bo wczoraj złożyłem wypowiedzenie z terminem 30.06. I liczę na podobną ofertę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami zadzwonili. Co prawda po pewnym czasie, bo moja rezygnacja gdzieś zaginęła, ale miałem kopie rozwiązania umowy którą im przesłałem i po 3 dniach od razu zadzwonili.

pierwsza propozycja z ich strony i od razu przedłużyłem bo mi taka cena odpowiadała

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałem o Polonii 1 tylko  dlatego że MM otrzymuje sygnał HD więc moim zdaniem może podnieść sygnał do HD i nie zabrania tego aktualna umowa.  

U mnie nie ma analogu więc miejsce jest i dziwi to obniżanie jakości kanałów do SD. Również brak reakcji z podniesieniem TVP Kultura do HD, no chyba że nie chce tego sama TVP.

Operatorzy udostępniają sygnał HD i wymagają negocjacji w celu podmiany na HD ? Może i tak być.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

multimedia polska to najgorsza kablówka w Polsce vectra nic nie zrobi że kanałami Bo muszę sprzedaż zrobić punktów salonów vectra lub multimedia Woj kujawsko pomorskim Grudziądzau jest Multimedia polska 1 i Netia 1 i 4 salony sieci Plusa Patformy Canał plus 2 orange 5 salonów play 3 to konkurencja 

5 minut temu, O4 przemo napisał:

multimedia polska to najgorsza kablówka w Polsce vectra nic nie zrobi że kanałami Bo muszę sprzedaż zrobić punktów salonów vectra lub multimedia Woj kujawsko pomorskim Grudziądzau jest Multimedia polska 1 i Netia 1 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra kupując Multimedię nic nikomu nie obiecywała. Ani tego że zrówna obie oferty (telewizji oraz internetu), ani tego że podniesie w DTV jakość SD do jakości HD. Po prostu jedna firma kupiła drugą firmę (zresztą na kredyt). A co Vectra tak naprawdę zamiaruje i kiedy to jest to wielka tajemnica. Wie to tylko Zarząd oraz Rada Nadzorcza Vectry. Taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, apezR napisał:

Z ciekawości przedzwoniłem i stwierdzili, że takiej oferty jak Ty L3L nie mają :/ Jeszcze ma z przełożonym porozmawiać, ale jedyne co zaproponowali to net 150bm/s, maxbox, eleven i tyle :/

Chyba trzeba się rozejrzeć u konkurencji ;)

 

Dobrze się czujesz? Oczywiście, że oficjalnie nie ma takiej oferty, bo to jest utrzymaniowa, którą kolega sobie wynegocjował. Myślałeś, że zadzwonisz na infolinię, powiesz że ktoś z forum ma taką ofertę i już w lektyce Ci ją przyniosą? Tak w ogóle złożyłeś wypowiedzenie, bo domyślam się, że nie złożyłeś? Dodzwoniłeś się do DUK, czy na zwykłą infolinię? Taką ofertę jest Ci w stanie dać tylko ktoś z DUK po złożeniu wypowiedzenia i nikt inny. Trzeba się odrobinę zaangażować i można dostać naprawdę fajną ofertę. Na podstawie tego co dostał kolega, to chyba sam masz tę świadomość, że warto to zrobić.

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. strzala pracowałem parę lat temu na infolinii firm telekomunikacyjnych wiec wiem jak to działa.. Wypowiedzenie złożone co było napisane parę postów wyżej. Kontakt z DUK. W wcześniej wymienionych firmach oferty utrzymaniowe dla wszystkich były identyczne ( z ewentualnymi upgradami) i nie było problemu z powoływaniem się na oferty, które ktoś otrzymał. Owszem wiem, że można coś fajnego wyłapać, dlatego przeglądam oferty konkurencyjne, aby podczas rozmowy podać konkretne przykłady, a nie jakieś farmazony
  2. Dzięki kontaktowi byłem w stanie zweryfikować, że finalnie nie wyraziłem zgód na marketing bezpośredni, więc czekając nic bym prawdopodobnie nie ugrał ;) PZDR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc, bo w Multimedii umowy jeszcze nie przedłużałem. Rodzice mają obecnie internet 60 Mb za 49 zł i dwa telefony komórkowe. Umowa na internet i jeden z telefonów do 31.05, wypowiedzenie jeszcze nie wysłane.

 

Ile zapłacą za czerwiec, dużo więcej wyjdzie? Bo nie mam regulaminu i cennika.

Czy da radę przedłużyć umowę bez wypowiedzenia na przyzwoitych warunkach?

Czy można wysłać wypowiedzenie mailem, bez podpisu, jak w CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leo-83, bez podpisu to raczej kiepski pomysł. Jeżeli dysponujesz drukarką ze skanerem, to lepiej wydrukować podpisać i zeskanować. Wtedy masz dokument z podpisem. Jednakże tak jak napisał kolega apezR, zadzwonić i złożyć wypowiedzenie telefonicznie będzie najprościej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...