Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, apezR napisał:

No to spoko oferta. Mi mimo wypowiedzenia chcą zaproponować umowę na 12m. 94 PLN za 150 mb/s net + maxbox + eleven + c+prestige.. Jeżeli nie zejdą z ceny wole zapłacić ostatni miesiąc extra 80 pln (wypowiedziałem o kilka dni za późno, więc jeden miesiąc bez poprzedniej promocji) niż się z nimi tłuc. 

Jakiś kod oferty czy coś posiadasz? 

Ktoś się w ogóle orientuje czy karencja u nich jest na adres, czy na dane osoby? 

Karencja na adres i osobę obowiązuje jeżeli jest wpisana w regulamin promocji. Ale jako nowy klient nie dostaniesz nic zbliżonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, oni dali na razie opcje tą z c+ lub to co miałem czyli 120 mb/s net + maxbox + eleven w tej samej cenie tj 69 pln (mimo że przy składaniu wypowiedzenia proponowali 60 :D). W ostateczności umowa na dziewczynę, gdzie 3 miechy są za free :) musze regulamin przejrzeć dokładniej. 

 

No i też trzeba pamiętać, że upc proponuję obecnie mega dobre warunki z 6m za free :)

Edytowane przez apezR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lechoo84 napisał:

Oferta przedłużeniowa z wczoraj po uprzednim telefonicznym wypowiedzeniu:

- net 600+ z wifi

- MaxBox + HD + Eleven + FunClub + C+Prestige + HBO + HBO Go + Multiscreen (MultimediaGo)  + CatchupTV + Nagrywarka sieciowa

Wszystko na 12 miesięcy, cena 89 zł.

Jak dla mnie oferta b.dobra. Do tej pory miałem wszystko co wyżej, tylko net 120+ i nie było Catchup oraz nagrywarki sieciowej - cena ta sama co teraz. Niestety na 24 miesiące nie było szans całości, dlatego zdecydowałem się na 12. Dodam, że konkurencja w bloku jest dość duża - UPC, Orange, kablówki lokalne, więc pewnie i dlatego cena dość dobra. Może udałoby się coś jeszcze ugrać, ale nie chciało mi się już wałkować miłej pani z działu utrzymania. Pierwsza oferta była bez catchup i nagrywarki, a po moim zapytaniu bez problemu dorzucono je do oferty, także myślę, że może coś bym jeszcze ugrał przy niewielkim wzroście ceny lub nawet w tej samej. Z wypowiedzeniem dzwoniłem pod numer 244244244, tam zostałem przełączony. Przed złożeniem wypowiedzenia składają też jakieś oferty, ale są one ciut gorsze od tego co zaproponuje dział utrzymania.

Konkurencja jaką Ty masz jest taka sama w każdym większym mieście. Za to co masz powinno być spokojnie powyżej 100 pln, więc chcę wierzyć, że twoja cena nie jest netto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mars27 - wierz czy nie wierz, Twoja sprawa, nie będę przekonywał i nie zależy mi na tym czy Ty w to wierzysz. Klientem MM jestem ponad 10 lat, więc cena to też efekt stopniowego schodzenia przy kolejnych negocjacjach. Poza tym UPC miało u mnie dobre warunki dla osób chcących podpisać umowę jako nowi klienci więc to też swoje robi. Obecnie płacę tyle samo, tylko jak pisałem net wolniejszy i brak catchup oraz nagrywarki. Info zamieściłem nie po to żeby się chwalić, tylko dać wskazówkę obecnie negocjującym co by można ugrać jeszcze - jako swoistą pomoc. Przy negocjacjach istotna jest też cena, jaką miało się do tej pory. Poza tym usługi MM posiadam jeszcze pod innymi adresami, gdzie na mnie przepisane są umowy rodziny (rodzice, brat) i jak wypowiadam i negocjuje to od razu wszystkie umowy i adresy. Ta oferta którą przedstawiłem jest na mnie i ona mnie interesuje, pozostałe opłaca rodzina i biorę to co chcą (tzn. max jaki uda się ugrać do danej ceny). Przykładowo mamie wynegocjowałem MaxBox + Eleven + HD + Multiroom + Net mobilny 10gb za 31 zł. Dotychczas miała to samo, tylko zamiast MaxBox był SuperBox + Filmy i Seriale, cena też 31 zł.

@apezR - kodu oferty nie mam, potwierdzenia dostałem smsem na który miałem odpisać TAK lub OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specjalnie dla ciebie - https://zapodaj.net/a4ae288d91c4b.jpg.html

Spoiler

<a href=https://zapodaj.net/a4ae288d91c4b.jpg.html>1.jpg</a>

 

faktura z maja

Ceny brutto nie są zesumowane. Mam nadzieję że potrafisz dodawać/obsługiwać kalkulator...

Jeszcze jakieś życzenia?

Edytowane przez lechoo84
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grigoris Quedin - to nie o to chodzi... Ja uważam forum za miejsce pomocy dla innych, gdzie można o coś zapytać czy też udzielić informacji. Sam parę ładnych lat temu stąd dowiedziałem się o metodzie: wypowiedz-negocjuj. Osobiście nie widzę powodu bym miał kłamać odnośnie wynegocjowanej oferty - co mi z tego przyjdzie? Męskości przybędzie?? Nie wiem, może.... ale za stary na to jestem... Uważam wręcz przeciwnie - zmyślając mogę komuś zaszkodzić bo nie zdecyduje się na ofertę z działu utrzymania i zostanie bez mediów, w myśl zasady bo ktoś inny przecież miał lepiej to będę cisnął. Jeżeli ktoś sugeruje, nazwijmy to "bajdurzenie", to sam ma pewnie coś za uszami w podobnych sytuacjach. Ja swoje twierdzenie udowodniłem, choć nie musiałem, bo po co tłumaczyć się przed kimś kogo się nie zna i nawet nie ma odwagi powiedzieć - zwracam honor. Tyle ode mnie do sytuacji. Natomiast ogólnie jeżeli ktoś ma ból d*** odnośnie czyjejś oferty to może lepiej w ogóle nic tu nie wrzucać, niech ludzie negocjują w ciemno wtedy wszystkim będzie lepiej. Ja wprawdzie na forum udzielam się mało - tylko jak mam coś konkretnego do dodania, ale nie widzę przymusu by to robić, skoro komuś ma być nie w smak. Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2020 o 15:47, kozaa napisał:

Działają wam konto ftp z https://www1.mm.pl/info.htm

?

U mnie od kilku dni coś padło zarówno przez windowsowy explorer jak i filezilla/winscp:

Status:    Resolving address of ftp.mm.pl
Status:    Connecting to 217.172.226.8:21...
Status:    Connection established, waiting for welcome message...
Status:    Initializing TLS...
Status:    Verifying certificate...
Status:    TLS connection established.
Command:    USER xy
Response:    331 Password required for xy
Command:    PASS **********
Response:    530 Login incorrect.
Error:    Critical error: Could not connect to server

 

Skasowałem, założyłem nowe i to samo.

 

Nikt nie korzysta z kont ftp operatora ani nie ma czasu sprawdzić?

 

BTW.  Dzisiaj podniosłem internet do 300. 8 miesięcy przed końcem umowy. Pierwsza propozycja 54zł, potem przełączenie na wypowiedzenia z chęcią złożenia, oferta 45 i po chwili równe 40zł - piątaka postanowiłem dołożyć przy przeskoku ze 120mbit.

Cisco EPC3008 zostaje. W UPC też zaprzestali póki co wymian na te transformersy all1in i do 300mbit akceptują terminale 8x4: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=10114&postdays=0&postorder=asc&start=255&sid=8f1df0d187b65e855239ccdaddc39929#top

 

Tak przy okazji teraz patrzę i podwyżki dla nowych/równanie z tym co ma vectra:

https://www.multimedia.pl/internet-stacjonarny

 

Jeszcze z rana było 39/49 dla 150/300 i 3mc za 0.

Zdaje się w dniu dzisiejszym ceny wszystkich usług poszły w górę aby równać +/- do Vectry.

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie FTP działa.

Jakieś dwa tygodnie temu rozmawiałem z technikiem, pandemia sprawiła, że ograniczyli do minimum wizyty monterów i techników, dlatego nie umawiali na wymianę. Ma to swoje wady, bo obciążenie nie sieci przy tych dużych prędkościach nie rozkłada się tak dobrze jak na modemach, które wbijają się na 24 kanały downstream.

Podobno wymiany mają znowu ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, kozaa napisał:

 

 

 

BTW.  Dzisiaj podniosłem internet do 300. 8 miesięcy przed końcem umowy. Pierwsza propozycja 54zł, potem przełączenie na wypowiedzenia z chęcią złożenia, oferta 45 i po chwili równe 40zł - piątaka postanowiłem dołożyć przy przeskoku ze 120mbit.

Cisco EPC3008 zostaje. W UPC też zaprzestali póki co wymian na te transformersy all1in i do 300mbit akceptują terminale 8x4: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=10114&postdays=0&postorder=asc&start=255&sid=8f1df0d187b65e855239ccdaddc39929#top

 

Tak przy okazji teraz patrzę i podwyżki dla nowych/równanie z tym co ma vectra:

https://www.multimedia.pl/internet-stacjonarny

 

Jeszcze z rana było 39/49 dla 150/300 i 3mc za 0.

Zdaje się w dniu dzisiejszym ceny wszystkich usług poszły w górę aby równać +/- do Vectry.

 

 

Ja w marcu negocjowałem po złożeniu wypowiedzenia (6 mies przed końcem umowy) i za 300mbit płacę 30,00. Też EPC3008 u mnie został. 

 

Kosztowo już MM i V identycznie jeśli idzie o net. Ciekawe jak będzie sprawa za rok, dwa lata przy przedłużeniach umowy, ale pewnie będą podwyżki :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Michaelis. To zaraz do nich śle czemu u mnie nie gra.

 

@rafmik

Wszystko chyba dzisiaj podnieśli do góry. Komórki obserwowałem to też były plany 14,99, 19,99 a teraz odpowiednio 19,99 i 24,99zł.

Nie wiem jak z tv bo mnie to nie interesuje. Ciekawe czy marka ostatecznie zostanie czy ją też ubiją jak skończą się np. umowy na dystrybucje kanałów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra umowa, gratulacje. Mi niestety na 24 miesiące dać nie chcieli, choćbym nie wiem jak próbował. Może bez hbo i c+ dałoby radę, ale to mnie nie interesowało. Po roku, jak odpadnie hbo to 70 zł dalej zostaje? Pamiętaj tylko koniecznie wrzucić skany faktury, co by poniektórych zadowolić:)

Edytowane przez lechoo84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lechoo84 napisał:

Dobra umowa, gratulacje. Mi niestety na 24 miesiące dać nie chcieli, choćbym nie wiem jak próbował. Może bez hbo i c+ dałoby radę, ale to mnie nie interesowało. Po roku, jak odpadnie hbo to 70 zł dalej zostaje? Pamiętaj tylko koniecznie wrzucić skany faktury, co by poniektórych zadowolić:)

Hbo po roku muszę wyłączyć (inaczej 30 pln). Jeżeli wyłączę 70 pln zostaje. 

Teraz czekam tylko na potwierdzenie warunków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dostałem ofertę z roczną opcją bez opłat. Być może jakby ktoś mocniej ponegocjowal to i na dwa lata by dostał. 

 

Ja otrzymałem zapewnienie o korekcie faktury za ten miesiąc bez promocji (zamiast 70 byłoby 160) i to mi wystarczyło. Fanem hbo nie jestem i tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...