Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Superbox + Pakiet hd + Pakiet Filmy i seriale + 30Mb za 40zł miesięcznie
Superbox + Pakiet hd + Pakiet Filmy i seriale + 60Mb za 45zł miesięcznie
Superbox + Pakiet hd + Pakiet Filmy i seriale + 120Mb za 50 miesięcznie.

Myślicie że da się ugrać coś więcej? Gratisu do umowy nie chcą żadnego dać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, bez wypowiedzenia pierwsza oferta 59zł przy umowie na rok albo 49zł przy umowie na dwa lata.

Obecnie płacę od roku 40zł za pierwszą opcję, więc po prostu zostałbym przy starej cenie. Ale przywykłem, że przy przedłużaniu umowy dostawałem zawsze coś więcej. Ale ciężko już negocjować, bo ciągle słyszę że i tak mam tanio ;) Kwestia tego na ile mogę sobie pozwolić wybrzydzając, żeby nie przesadzić.
Na czym mi zależy? Chyba na cenie najbardziej.
Ten maxbox nie robi mi różnicy, bo doszłyby mi kanały dla kaszojadów i sportowe.

Edytowane przez Grobel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam sam internet z multimedii i rozważam wzięcie pakietu z telewizją. Zależy jeszcze jaka ofertę bym dostał. Strona i konfiguracja pakietu jest tak mega nieczytelna, że ja nie mam pojęcia ile potencjalnie zapłaciłbym za pakiet internet + telewizja z pełnym pakietem sportowym.

 

Mam też drugą wątpliwość, że telewizja przez internet to niezbyt dobry pomysł. Obecnie korzystam z technologii satelitarnej no i nie mam ryzyka, że mi brak internetu odetnie też telewizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marciniozo napisał:

Wypowiedzenie daje lepsze możliwości negocjacji...

Przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem. Podpowiem, pierwsze zdanie wcześniejszego posta.
To jest oferta z DUK. Pierwsza oferta. A jak wiadomo, na pierwszą ofertę się nigdy nie przystaję.

Edytowane przez Grobel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 To czy się przyjmuje pierwszą ofertę z DUK zależy właśnie od negocjacji. Bywa ròżnie z tym. Raczej nie ma reguły. Przy moich ostatnich negocjacjach (po złożeniu wypowiedzenia) zadzwonił konsultant z konkretną ofertą na ktòrą się zgodziłem. Była dobra to dlaczego nie...

Życzę  oczywiście Wszystkim uzyskania jak najlepszych ofert! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, taucher napisał:

Wielu czaka na nowe programy z Vectry, ale czy ktoś porównał co ma Vectra a co ma MM? Nie będzie tak że dostaniemy np. Fox'y ale wyłączą 10 innych kanałów które teraz mamy, a których nie ma w Vectrze?

 

Zapewne tak to będzie wyglądało. Tzw. ujednolicenie oferty.

Osobiście myślę, że docelowo dostaniemy to co mają dzisiaj abonenci Vectry.

Umowy zawarte przez MM z innymi operatorami z czasem po prostu wygasną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, MrB napisał:

 

Zapewne tak to będzie wyglądało. Tzw. ujednolicenie oferty.

Osobiście myślę, że docelowo dostaniemy to co mają dzisiaj abonenci Vectry.

Umowy zawarte przez MM z innymi operatorami z czasem po prostu wygasną.

Pytanie kiedy to nastąpi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, taucher napisał:

Wielu czaka na nowe programy z Vectry, ale czy ktoś porównał co ma Vectra a co ma MM? Nie będzie tak że dostaniemy np. Fox'y ale wyłączą 10 innych kanałów które teraz mamy, a których nie ma w Vectrze?

 

Porównałem to szczegółowo w tym wątku, ale było to gdzieś kilka albo nawet kilkadziesiąt stron temu. 

Ogólnie sama zmiana w liście kanałów sumarycznie byłaby raczej na plus. Na pewno dotyczyłoby to fanów seriali i dokumentów(obecność Fox'ów, NG i BBC). Raczej na minus byłaby dla fanów muzyki(brak niektórych MTV) i sportu(brak Polsat Sport News chociaż jest obecny Eleven 4). Poza tym mają tam kilka kanałów w UHD i sporo w HD takich, które w Multimedii są tylko w SD. Niestety jest tam chyba najsłabsza jakość(najniższy bitrate) kanałów z całej 5-tki największych kablówek(wliczając do tej grupy jeszcze Multimedię). 

Jak dla mnie te miany nie są warte różnicy w cenie, która istnieje pomiędzy tymi kablówkami. W Multimedii za tę różnicę można mieć np. pakiet C+, a może nawet jeszcze HBO, czyli kanały premium bez reklam. Z Vectry będzie dużo więcej kanałów, ale przerywanych dość gęsto reklamami, czyli tzw. śmieciowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, maxio napisał:

Jest jeszcze opcja, że kanały z Vectry będą w Multimedia, a z Multimedia w Vectrze. Oczywiście przy jednoczesnym podwyższeniu abonamentu.

 

Nie liczyłbym na to. Np. o taki Polsat Sport News abonenci "suszą głowę" Vectrze już od dawna i nadal go tam nie ma. Można się tylko domyślać, że to wymagałoby renegocjacji całej umowy z Polsatem, która byłaby na dużo gorszych warunkach. Przecież od jakiegoś czasu są pogłoski, że obecnie Polsat sprzedaje operatorom tylko pakiet wszystkich swoich 28 kanałów(nie dotyczy Polsat Sport Premium) i chce, aby operatorzy umieszczali je w najniższych pakietach. Chcą mieć za nie kasę w zasadzie od każdego abonenta kablówki. Jest to podobny zabieg do tego, który był zastosowany przy Polsat Sport Premium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zoomclub napisał:

Czy mając sam internet w multimedii, można liczyć na korzystną ofertę dodania telewizji (jako paczki) w trakcie trwania samej umowy internetu? Miał ktoś z was taki przypadek?

Co jakiś czas pojawiają się na moim koncie w eBoku takie oferty.Telefonicznie również oferowano dołożenia pakietu tv do obecnego internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie telekabel.pl jest raport o rynku tv kablowej w 2020r. ,,Liderzy rynku kablowego w Polsce- Luty 2020 w pdf.

 

Jest tam ciekawa mapa Polski z potencjalnym zasięgiem Vectry po przejęciu Multimedia Polska (strona 15)

 

http://www.telekabel.pl/dane-branzowe/rynek-operatorow/#ro_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Mam pytanie. W związku z tym, że infrastruktura w mieszkaniu nie pozwala mi na pociągnięcie kabla internetowego z routera z jednego pokoju do innego, wzmacniacze też nie zdają egzaminu, czy w MM mogę wykupić drugi abonament na sama usługę internetową? Łatwiej zdecydowanie będzie pociągnąć drugi główny kabel do pokoju w którym potrzebuje silnego sygnalu i tam postawić drugi router.

Lub czy np. MM posiada w ofercie cos ala Multiroom pod neta?

 

Dziękuję 

Edytowane przez dominreda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pawel napisał:

Coś kręcisz ;) Łatwiej położyć drugi kabel antenowy niż skrętkę ?Możesz przejść do drugiego pokoju instalacją elektryczną jeśli gniazdka są na jednej fazie.

 

Kolego nic nie kręcę. Mam dwie grube sciany, pomiędzy łazienka. Z drugiej strony przedpokój i kolejny pokój. Mam dwa repetery. A chodzi strikte o stabilne podłączenie PS4 u syna w pokoju. Niestety PS4 lata po paśmie 2.4. Jesli ustawie repeater pomiędzy dwiema scianami to max. który osiagam na PS to 9 MB/s na paśmie 2.4. Dodam tylko ze mam wykupiona opcje 120 Mb.

Gniazdka nie sa na 1 fazie. To juz tez ogarnięte. Mieszkam w bloku. Pasmo 2.4 to katorga. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...