Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Kiler napisał:

U mnie jest faktura z normalną kwotą, nic nie jest zawyżone.

 

@Pukus: U mnie też ta promocja się skończyła i wziąłem to sobie na rok za 8.99, bo oczywiście chcieli mi to dać na 2 lata i nie było mowy o tym, żeby to zrównać czasowo z obowiązującą umową. Zostałbym potem na kilka miesięcy z pakietem Catchup.

Mi powiedzieli że te nagrywanie jest bezterminowe i w każdej chwili mogę je wyłączyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie rachunek ok, ale mam inny "problem".
Wypowiedzenie złożone na początku miesiąca i cisza. Zero kontaktu ze strony DUK. Nie dostałem też smsa z potwierdzeniem złożenia wypowiedzenia, a zawsze dostawałem parę minut po wizycie w salonie. Nie wiem teraz co robić, przecież nie będę do nich dzwonił i pytał czy wypowiedzenie na pewno wpłynęło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie trwania umowy terminowej żaden operator nie ma prawa podwyższać cen za poszczególne składniki usług. Operator ma prawo ewentualnie tylko do zerwania umowy z klientem (oczywiście za wypowiedzeniem). Kilka dni temu zadzwonił do mnie BOK Multimedii (rozmawiając z nimi upewniłem się, że to dzwoni BOK Multimedii, a nie Vectry). Proponowali podwyższenie prędkości internetu za +10 PLN miesięcznie (i oczywiście kolejne przedłużenie mojej umowy na kolejne 24 m-ce). Operatorzy często dzwonią w trakcie trwania umowy .... bo jest im nie w smak to, że ktoś wynegocjował sobie dobrą cenę. Oczywiście odmówiłem ponieważ nie po to się wcześniej negocjuje, żeby płacić więcej. Usług DTV nie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Grobel napisał:

U mnie rachunek ok, ale mam inny "problem".
Wypowiedzenie złożone na początku miesiąca i cisza. Zero kontaktu ze strony DUK. Nie dostałem też smsa z potwierdzeniem złożenia wypowiedzenia, a zawsze dostawałem parę minut po wizycie w salonie. Nie wiem teraz co robić, przecież nie będę do nich dzwonił i pytał czy wypowiedzenie na pewno wpłynęło ;)

Ja bym jednak zadzwonił,  bo obstawiam, że nie zarejestrowali wypowiedzenia w systemie. Szczególnie jeśli byłeś w BOK. Tam to często różne cyrki są.

 

@eljotnes: Przy przedłużeniu umowy nie ma co liczyć na gratisy typu 3 miesiące za 0 zł. Bardziej można ładnie zejść z ceny lub w ramach dotychczasowej kwoty dostać więcej pakietów. Nie wiem co masz teraz i ile płacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kiler napisał:

 

@eljotnes: Przy przedłużeniu umowy nie ma co liczyć na gratisy typu 3 miesiące za 0 zł. Bardziej można ładnie zejść z ceny lub w ramach dotychczasowej kwoty dostać więcej pakietów. Nie wiem co masz teraz i ile płacisz.

64 za superbox +150 internet + multirum, teraz chcą 74 za maxbox +150 + multirum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kiler napisał:

Ja bym jednak zadzwonił,  bo obstawiam, że nie zarejestrowali wypowiedzenia w systemie. Szczególnie jeśli byłeś w BOK. Tam to często różne cyrki są.

 


Opierałem się przed tym, ale rzeczywiście...."Nie widzę rezygnacji w systemie."
Co za cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"2,5 mld zł za Multimedia Polska?
20 lutego 2020, 14:22

Łukasz Dec

Tyle, wedle naszych nieoficjalnych informacji, zapłaciła Vectra za 100 proc. akcji Multimedia Polska. Z tej kwoty 1 mld zł pochodziło ze środków własnych Vectry, a 1,5 mld zł stanowiło finansowanie dłużne. Vectra (konsekwentnie) odmawia odniesienia do informacji o finansowych parametrach zakupu Multimediów Polska.

[...]"

https://www.telko.in/25-mld-zl-za-multimedia-polska

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile i z czego zapłacili to abonenta MM mało obchodzi (łagodnie mówiąc). Ważne kiedy programy z Vectry zobaczymy na ekranach TV. Kiedy niemal wszystko będzie w HD tak jak w Vectrze. No i szybki internet we wszystkich lokalizacjach. A czy 1,5 czy 15 miliardów zł. to dla Kowalskiego tylko nic nie mówiące liczby.  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, zerojedynkaX napisał:

 Ile i z czego zapłacili to abonenta MM mało obchodzi (łagodnie mówiąc). Ważne kiedy programy z Vectry zobaczymy na ekranach TV. Kiedy niemal wszystko będzie w HD tak jak w Vectrze. No i szybki internet we wszystkich lokalizacjach.  A czy 1,5 czy 15 miliardów zł. to dla Kowalskiego tylko nic nie mówiące liczby.  ?

 

 

Właśnie interesuje to abonenta, 1,5 mld jest z kredytu. A kredyty (wraz z jego kosztami) trzeba spłacać. A żeby mieć z czego spłacić, to trzeba zebrać $$$ od klientów ;) 

Dodajmy do tego sytuację, że pewnie w infrastrukturę MM trzeba trochę zainwestować.

 

Taniej już chyba było :(

 

 

 

Edytowane przez rafmik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:


Obecnie korzystam z WIFI 60mb/s zasięg kiepski w drugim pokoju,niestety grube ściany w bloku, zastanawiam się jak rozwiązać problem chodzi mi o PC więc myślę nad:

a) Access Point skłaniam jako pierwsze rozwiązanie 

b) karta sieciowa pod komputer,nie wiem czy by pomogła obecnie używam kartę sieciową pod USB TP-LINK TL

c)Kabel ethernet niby najlepsze rozwiązanie,bo po kablu,ale trzeba w ścianach wiercić

 

Chyba najbardziej wydaje się opcja A 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2020 o 18:38, rafmik napisał:

Taniej już chyba było :(

Ten dil między Multimedią, a Vectrą to był rzut na taśmę. Ostatni dzwonek w trzepaniu kasiorki z naiwniaków chcących płacić za przelatujące na ekranie kolorowe obrazki naszpikowane milionami reklam. Za 2 lata będzie bezpłatna DVB-T2, a płatna linearna TV zacznie powoli zjeżdżać do zajezdni. W Polsce w płatnej TV nadaje ponad 200 polskojęzycznych kanałów .... z czego chyba na 185 kanałach lecą reklamy non stop. To się powoli zaczyna przejadać. 

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jedna-piata-polakow-planuje-zastapienie-kablowki-streamingiem-wideo-wiekszosc-nie-chce-placic-wiecej-niz-29-zl-miesiecznie-dlaczego-jak-korzystac-z-serwisow-vod-oferta-ceny  

 

https://satkurier.pl/news/189264/uke-co-piaty-abonent-tv-kablowejsat-rozwaza-przejscie-na-ott.html

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Obecnie korzystam z WIFI 60mb/s zasięg kiepski w drugim pokoju,niestety grube ściany w bloku, zastanawiam się jak rozwiązać problem chodzi mi o PC więc myślę nad:
a) Access Point skłaniam jako pierwsze rozwiązanie 
B) karta sieciowa pod komputer,nie wiem czy by pomogła obecnie używam kartę sieciową pod USB TP-LINK TL
c)Kabel ethernet niby najlepsze rozwiązanie,bo po kablu,ale trzeba w ścianach wiercić
 
Chyba najbardziej wydaje się opcja A 
 
 
Odpuść wifi. W dzisiejszych czasach tylko kabel. Pasmo 2,4GHz jest przepełnione routerami, pogubisz pakiety, wydasz kasę na AP a efekt bedzie niezadowalający. Kup kilka metrów kabla, otwór w ścianie i masz pełną prędkość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...