Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Może niejasno coś napisałem. 

31 stycznia podpisałem nową umowę poza lokalem i mam 14 dni na odstąpienie. Termin mija jutro. Więc żadnego terminu odłączenia usług nie ma jeszcze.

Tylko nie wiem czy w takiej sytuacji po złożeniu wypowiedzenia DUK będzie mnie traktował jak stałego klienta i oddzwoni z lepszą ofertą (o ile w ogóle można jeszcze taniej zaproponować cokolwiek z tego co mnie interesuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Czy jest możliwość zdobycia listy częstotliwości kanałów w Multimedii? Mam "pod opieką" telewizor w którym własciciel co jakiś czas kasuje kilka kanałów a wyszukiwanie i ustawianie własnej listy trwa. Chcę wyszukać kilka ręcznie i wstawić w odpowiednią pozycję. Może to pomoże ale lokalizacja to Częstochowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rtx napisał:

To sprawdzona informacja? Wcześniej jak byłem w UPC po takiej operacji DUK oddzwaniał traktując mnie jak starego klienta i oferował lepsze ceny...  I jeszcze faktura za montaż?

A po ofercie z DUK kolejne 14 dni na odstąpienie i znowu rezygnacja celem dostanie lepszej oferty :D Ale żeś spiralę wymyślił ;)Przecież jako nowy klient dostałeś zapewne dobre warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2020 o 14:39, strzala napisał:

 

Jeśli zadasz sobie trochę trudu i przeczytasz z 10 ostatnich stron, to znajdziesz odpowiedź na swoje pytania. Po wypowiedzeniu można uzyskać ofertę o wiele lepszą niż dla nowych typu internet+maxbox+pakiety premium za 90-100 zł.

trochę poczytałem, a propozycja z DUKna dziś to umowa 24m maxbox+internet150+multirum /wychodzi że koszt 10zł/ całość za 74 zł, nic o 3x0 zł i premim C+ i HBO ma 6 m jak dla nowych, oferta bez wypowiedzenia, pewnikiem po wypowiedzeniu będzie to samo tylko z gratisami jak dla nowych,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam jeszcze o dekoder. Dostałem ADB-3831CD. Do niego jest dołączony strasznie plastikowy, odpustowy pilot.?? Niewygodny w użytkowaniu? Czy to standard w Multimedia? A może ten Kaon jest lepszy, i pilot bardziej przystający do dzisiejszych czasów?. Może udałoby się jeszcze wymienić.

W UPC się nad tym nie zastanawiałem, było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór niedługo kończy mi się umowa w Multimedii. Obecnie mam internet 60 mb/s oraz telewizję pakiet SuperBox. Chcę zostać przy obecnym internecie i telewizji. Jakie polecacie pakiety tematycznie w Multimedii. Telewizję oglądam ostatnio mało ale moze są jakieś ciekawe pakiety. Myślę także na C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie chce nikogo obrazac ale programy o tematyce erotycznej sa dla onanistow co w tym ciekawego jak jakis [beep]....y murzyn wali białą duza fujara. Nie mam uprzedzen przeciwko erotyce ale ogladac jak wciaz robia to w rożnych konfiguracjach to po prostu nudne. Chyba ze ktos wieczorem lubi zamknąć sie w pokoju i walic gruche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na programie TVN HD dostępna jest od pewnego czasu telewizja hybrydowa HbbTV. Sęk w tym,że od uruchomienia tej funkcji przestało mi działać na tym programie EPG. Na TVP Info też jest HbbTV a EPG działa.  Co tu może być grane ? ( Telewizor Samsung QLED Q60 ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, kris68 said:

Kurde nie chce nikogo obrazac ale programy o tematyce erotycznej sa dla onanistow co w tym ciekawego jak jakis [beep]....y murzyn wali białą duza fujara. Nie mam uprzedzen przeciwko erotyce ale ogladac jak wciaz robia to w rożnych konfiguracjach to po prostu nudne. Chyba ze ktos wieczorem lubi zamknąć sie w pokoju i walic gruche.

Dla każdego to co lubi. Skoro są abonenci na te kanały i one istnieją to widać że chyba lubią je oglądać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od ponad 2 tygodni MM bawi sie na pozycji 813 w ciagu dnia dubluje nawet kilka programow dziennie o kazdej porze inny zawsze cofniety o kilka minut, godzin lub nawet dni, zazwyczaj taki nadaje od kilku minut do godziny potem nagle znika i po kilkunastu minutach czasem do godziny przerwy i wskakuje kolejny inny program, jakby puszczali je z jakiegos catchup TV albo innego PVR. Dzis wskoczyly trzy kolejne i tak na chwile obecna: 813 TVP Seriale, 814 Kino Polska HD, 815 TVN Fabula HD, 816 TVP HD wszystkie nie nadaja w czasie rzeczywistym sa cofniete o ok 2 godz, wszystkie na czestotliwosci 834. Lepiej podmienili by braki SD na HD zamiast tego czegos.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mixiorek napisał:

Vectra weszła i już rachunki podskoczyły mi x2 :D sprawdźcie swoje faktury z lutego i porównajcie np: ze styczniowymi.

Szykuje reklamację.

U mnie bez zmian, ale jest jedno ale. Wyłączyli mi nagrywanie i przewijanie kanałów. Powód? Opcja jest płatna  więc rachunek wzrósł o 10 złotych. Niech im będzie, ale zastanawiam się czy później przedłużyć umowę... Jak się nie szanuje starych klientów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, mixiorek napisał:

Vectra weszła i już rachunki podskoczyły mi x2 :D sprawdźcie swoje faktury z lutego i porównajcie np: ze styczniowymi.

Szykuje reklamację.

U mnie jest faktura z normalną kwotą, nic nie jest zawyżone.

 

@Pukus: U mnie też ta promocja się skończyła i wziąłem to sobie na rok za 8.99, bo oczywiście chcieli mi to dać na 2 lata i nie było mowy o tym, żeby to zrównać czasowo z obowiązującą umową. Zostałbym potem na kilka miesięcy z pakietem Catchup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, marciniozo napisał:

U mnie z fakturą wszystko OK, tzn, jest taka jak być powinna. Mixiorek, dostałeś wyższą fakturę x2? A jak to się ma do Twojej obowiązującej umowy?

 

Ma się nijak. Umowa przedłużona już jakiś czas temu. Były już faktury po przedłużeniu i były ok. A w lutym nagle kwota z czapy.

Na moje oko jest to kwota jaką pewnie bym płacił za to wszystko co mam np: w UPC ;)

Edytowane przez mixiorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...