Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, maxio said:

thommy 18 ciekawe czy Orange będzie znosić Twoje mądrości, czy pogoni Cię przy pierwszej próbie przedłużenia umowy ?

W Orange nie da się nic negocjować. Cennik jest nieruszalny, taki jak na ich stronie. Rozróżnienie jest czy nowa umowa czy przedłużenie, czy Orange Love czy nie itp. Nic ponadto. Oczywiście czasem są też jakieś promocje. Ale indywidualnych ofert nie ma.

Kiedyś chciałem negocjować na zasadzie albo będzie taniej albo idę z telefonem gdzie indziej no i poszedłem do Play'a. A Play po 2-ch latach podbił mi cenę o 50% i też nic się nie dało wynegocjować więc wróciłem do Orange.

Tak że tam niestety rzucanie żadnymi wypowiedzeniami nie działa.

Edytowane przez klosz007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia nie ma modemów obsługujących 24-32 kanały downstream bez WiFi i VoIP i nic na to nie poradzisz. thommy18 już nam powiedziałeś, że ci to nie odpowiada i idziesz do Orange - to powinno zakończyć temat. Pozostali użytkownicy, których modemy działały na tych samych 8 kanałach co twój modem powinni się cieszyć ?. Za 26 dni będziesz już w Orange i wszyscy będą zadowoleni (no chyba, że monterzy z Orange dostaną szału jak ich wyprosisz po zobaczeniu na własne oczy Funboxa ?).

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś co prawda były

2 minuty temu, Michaelis napisał:

Multimedia nie ma modemów obsługujących 24-32 kanały downstream bez WiFi i VoIP i nic na to nie poradzisz. thommy18 już nam powiedziałeś, że ci to nie odpowiada i idziesz do Orange - to powinno zakończyć temat. Pozostali użytkownicy, których modemy działały na tych samych 8 kanałach co twój modem powinni się cieszyć ?. Za 26 dni będziesz już w Orange i wszyscy będą zadowoleni (no chyba, że monterzy z Orange dostaną szału jak ich wyprosisz po zobaczeniu na własne oczy Funboxa ?).

 

No CPE Orange są ogromne...

Narzekałem że Corecess ont Dialogu było duże ale funbox Orange to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, mixiorek napisał:

"Środki na sfinansowanie kupna Multimediów Vectra pozyskała od konsorcjum krajowych i międzynarodowych instytucji finansowych. Nie podano żadnych dalszych informacji, natomiast Bank Pekao przekazał, że był w tym procesie strategicznym partnerem Vectry, współorganizując to konsorcjum. Bank Pekao pełni jednocześnie rolę agenta kredytu oraz agenta zabezpieczeń. Jest także największym dostawcą finansowania w konsorcjum."

.......................................................................................................................................................................................................................................................................

Jak to często bywa ktoś kupił coś nie za swoje pieniądze. Jeszcze nie wiadomo komu ta transakcja odbije się czkawką. Rynek płatnej telewizji i stacjonarnego internetu nie jest aż taki stabilny i przewidywalny jakby się komukolwiek wydawało.  Ale to ich cyrk i ich małpy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kleofas11 napisał:

 

.......................................................................................................................................................................................................................................................................

Jak to często bywa ktoś kupił coś nie za swoje pieniądze. Jeszcze nie wiadomo komu ta transakcja odbije się czkawką. Rynek płatnej telewizji i stacjonarnego internetu nie jest aż taki stabilny i przewidywalny jakby się komukolwiek wydawało.  Ale to ich cyrk i ich małpy.

 

 

 

 

Ale też ktoś coś sprzedał za pieniądze ;)

I CYK dawni właściciele MM już pewnie na emeryturze na Szeszelach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Pukus said:

Jak myślicie, kiedy włączą nam kanały z Vectry?

Myślę, że realnie rok jak nie więcej. Dziwią mnie te roszady w Zarządach bo konsumują już transakcję na której realizację pełnej zgody jeszcze nie dostali i warunków uzyskania tej zgody nie wypełnili. Pytanie co się stanie jeśli tych kawałków sieci nikt nie będzie chciał kupić. Może tak im zależy na przejęciu, że są gotowi oddać je za darmo komukolwiek :-)

Wbrew temu co piszą niektóre portale firma Multimedia Polska nie przestała istnieć ani nie została wchłonięta przez Vectrę. Vectra ma 100% udziałów MMP ale nadal to są dwa odrębne podmioty prawne, każdy ma swoje umowy z nadawcami a więc do unifikacji oferty czy likwidacji MMP jako odrębnego podmiotu (o ile takie nastąpi) długa droga. Na razie jest tylko warunkowa zgoda na przejęcie. 

Edytowane przez klosz007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyjechał technik i zmienił mi modem na Arris TG2492 przy 300mbit/s. Co najbardziej śmieszne nie mam dostępu do jego konfiguracji z poziomu przeglądarki..... A chciałem włączyć w nim Wifi, żeby sprawdzić jego wydajność 

Edytowane przez Adasiek74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź od Multimedia IP zewnętrzne, nic nie kosztuje, chyba 1zł jednorazowo, kup sobie dobry router. Nie będziesz musiał w ogóle wchodzić na stronę konfiguracyjną Arris TG2492 bo ten modem z wyłączonym WiFi działa wyśmienicie. Natomiast w swoim routerze będziesz z przyjemnością sobie wchodził na str. konfig. :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, maximus_ napisał:

Weź od Multimedia IP zewnętrzne, nic nie kosztuje, chyba 1zł jednorazowo, kup sobie dobry router. Nie będziesz musiał w ogóle wchodzić na stronę konfiguracyjną Arris TG2492 bo ten modem z wyłączonym WiFi działa wyśmienicie. Natomiast w swoim routerze będziesz z przyjemnością sobie wchodził na str. konfig. :).

Ja mam własny router. Nigdy nie polegałem na ich Wifi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składał tu ktoś z Was zamówienie na usługi komórkowe? Ile trwa rozpoczęcie realizacji takiego? Złożyłem w niedzielę, w poniedziałek po południu napisali mi maila, że źle wypełniłem (nie podając co było źle), wypełniłem jeszcze raz formularz, od tego czasu cisza, nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adasiek74 napisał:

Właśnie przyjechał technik i zmienił mi modem na Arris TG2492 przy 300mbit/s. Co najbardziej śmieszne nie mam dostępu do jego konfiguracji z poziomu przeglądarki..... A chciałem włączyć w nim Wifi, żeby sprawdzić jego wydajność 

Zadowolony jesteś z urządzenia, które dostałeś ? Nawet gdybyś kupił u nich WIFI jedna możliwa konfiguracja to nazwa sieci, hasło do niej. Jakie urządzenie od operatora miałeś poprzednio i czy było lepsze czy gorsze od Arrisa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, thommy18 napisał:

Zadowolony jesteś z urządzenia, które dostałeś ? Nawet gdybyś kupił u nich WIFI jedna możliwa konfiguracja to nazwa sieci, hasło do niej. Jakie urządzenie od operatora miałeś poprzednio i czy było lepsze czy gorsze od Arrisa ?

Cały czas mam 120mbit jeszcze. Myślę, że dopiero pod koniec miesiąca mi podniosą do 300. Co do modemu póki co działa tak samo jak poprzedni Cisco EPC3212 czyli bezproblemowo z tym, że w tym Arrisie mam wyłączone wifi całkowicie no ale może to i dobrze? I tak mam swój router więc miałbym niepotrzebnie 2 dodatkowe sieci tylko i by zakłócenia powodowały 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przed Arrisem miałem Cisco EPC3212 i za nic nie chciałem się z nim rozstawać :). Długo ustalałem z operatorem ,że chce tylko sam modem bez WiFi ale Multimedia niema takich bez WiFi. W zasadzie ten Arris to jest mój pierwszy modem z wbudowanym WiFi bo zawsze tego typu dodatki były dla mnie zbędne w urządzeniach operatorskich. Ariis od 3 miesięcy działa super , niema żadnych spadków , czy niestabilności, co nie włączę speed test to w sekundę mam ponad 600Mbps :). Wykresy również równe, płaskie. To świadczy o  tym że operator wykonał dobra robotę modernizacyjną  kablową oraz sam modem Arris jest świetny.

 

Mogę jeszcze się pochwalić, że mój nowy router Asus, w połączeniu z Arrisem  daje po WiFi 500MBps w standardzie AC  :). Ciekawe co będzie w AX :D.

Edytowane przez maximus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...