Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@Wybrany96 

U mnie w tv moduł CAM oraz włączona w menu tv autoaktualizacja listy. Telewizor automatycznie dokonuje zmian na liście kanałów.

@zerojedynkaX

Może były zmieniane jakieś parametry. U mnie była przerwa w odbiorze TVN24, po czym zauważyłem że na liście pojawił się NTL Radomsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc CBS Action miałem na myśli CBS Reality HD.  Przepraszam.   Czy na kanałach Ale Kino HD , TNT HD, ATM Rozrywka ( nadają na jednej częstotliwości 498 MHz) są częste zaniki sygnału ? U mnie kilka razy dziennie po 5- 10 minut i wraca wszystko do normy. Na innych kanałach wszystko OK. Coś zakłóca ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanko z kategorii "banalne"... jak korzystać z HBO GO w Multimedia? Dostałem do testowania pakiet HBO i chciałbym z niego skorzystać, ale pomimo tego, że nie są mi obce Netflixy, HBO GO (w wersjach kupnych na wiele urządzeń), Amazony, etc... to nie mogę wykminić, jak dostać się do tego w dekoderze Multimedia. Ktoś pomoże? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, radek34 napisał:

Panowie, mam pytanko z kategorii "banalne"... jak korzystać z HBO GO w Multimedia? Dostałem do testowania pakiet HBO i chciałbym z niego skorzystać, ale pomimo tego, że nie są mi obce Netflixy, HBO GO (w wersjach kupnych na wiele urządzeń), Amazony, etc... to nie mogę wykminić, jak dostać się do tego w dekoderze Multimedia. Ktoś pomoże? 

Dekodery ADB mają opcję HBO ale OD.

HBO GO tylko na kompie rejestracja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega przy wypowiedzeniu oferta z DUK maxbox + internet 150 + c+ + hbo i hbo go wszystko na 24m za 98 zł/m + kamerka za 1 zł
Według mnie cena za taki pakiet jest ok. Mi po wypowiedzeniu w Szczecinie zaproponowali z DUK internet 120 + max box w cenie 74 zł. Także dzisiaj przychodzi monter z Orange.


Wysłane z mojego Pixel 3a przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, GrzegorzM napisał:

Według mnie cena za taki pakiet jest ok. Mi po wypowiedzeniu w Szczecinie zaproponowali z DUK internet 120 + max box w cenie 74 zł. Także dzisiaj przychodzi monter z Orange.


Wysłane z mojego Pixel 3a przy użyciu Tapatalka
 

podobnie po wypowiedzeniu superbox i internet 120 + multirum za 60 zł + dysk z 1 zł /kamerka podobno od abonamentu 70 zł/ i nie chcą nic w dół , czekam jeszcze miesiąc został

Edytowane przez eljotnes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się delikatnie zapomniało o wypowiedzeniu bo jutro mi sie kończy umowa ? Wczoraj złożone telefonicznie, dziś podpisana nowa umowa przez DUK (byłem trochę pod ścianą żeby nie przeszła umowa na normalne warunki):

 

60Mb+ 25.01 zł.

Plan Optymalny 5 zł.

Maxbox 8 zł.

Mega BSM 2 zł.

Multiscreen 3 zł.

HBO GO 5zł.

HBO HD Max 14.99 zł.

C+ Prestige 20zł.

Eleven 5zł.

HD 0 zł.

PVR (wymiana na Kaon) + catchuptv, timeshift, nagrywarka sieciowa, nagrywarka usb 6 zł.

Razem 94 zł.

Umowa na 12 mcy.

 

Niestety konsultant nie chciał słyszeć o przedłużeniu umowy na 2 lata i gratisie ☹️ Szkoda, no ale i tak jestem zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj bez problemu przedłużyłem umowę w DUK: 

 

150 Mb/s 10 zł

Maxbox 20 zł

HBO GO 5zł

HBO HD Max 14,99 zł

C+ Prestige 20zł

Eleven Sports 5zł

HD 0 zł

Filmbox Extra 6,99 zł 

Multiroom 5 zł 

 

Finalnie wyszło 86,98 zł. Umowa na 12 miesięcy. 

Edytowane przez damian96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, andyp napisał:

Ja płace 93.97 zł za Superbox,filmbox,funclub,filmy i seriale.HD,net 60mb.i jeszcze  Emil który mam do sierpnia(którego nie uzywam)

Można spróbować zawsze, nic nie stracisz. Wysyłasz, dzwonisz po tygodniu i pytasz czy wpłynęła rezygnacja. Otrzymanie lepszej oferty jest w zasięgu ręki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, damian96 napisał:

Ja dzisiaj bez problemu przedłużyłem umowę w DUK:

26 minut temu, damian96 napisał:

Ja umowę mam do lipca, wysłałem wypowiedzenie i po tygodniu zadzwonili z DUK. Anulowana reszta i zmiana warunków na korzystniejsze.

 

I tak trzymać.

Vectra wzięła 1,5 miliarda PLN kredytu na zakup Multimedii. To są kolosalne pieniądze, a rynek płatnej TV w dzisiejszych czasach jest niepewny (niedługo będzie DVB-T2, rozwój płatnych serwisów VOD, miliony treści online za friko, rozwój światłowodu). Kredyt Vectry sam się nie spłaci. Spłaci się tylko pieniędzmi abonentów. Dlatego korzystne oferty zawsze były, są i będą. Dla operatora korzystniej jest spuścić z ceny i złapać abonenta na kolejne 12/24 miesiące .... niż go stracić na kolejne 12/24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Robi7 napisał:

Witam.
Zwiększyła mi się prędkość netu na 150 i podobnież muszą wymienić modem. Obecnie mam Cisco. Jakiego modemu mogę się spodziewać? Nie mogłem dopytać osobiście, umowa nie jest na mnie.

Jeżeli to Cisco EPC-3008 to lepiej pozostać przy nim. Masz zapewne sam modem. Teraz Multimedia lawinowo montuje zintegrowane "skrzynki" gdzie jest Modem, Switch, Wifi, centralka telefoniczna. Bardzo duże i prądożerne urządzenie. Modele są różne, ale najczęściej dają Arris TG 2942 bodajże (dookładny model mam w podpisie). Modem Cisco dawniejszy ma przepustowości 440 mbit max. Nie jest to wymiana ze względu na warunki techniczne a sprzętowe i chęć operatora na unowocześnienie sieci. Ponoć nowsze urządzenia optymalniej wykorzystują pasma w serwerowni. Najlepiej doprowadzić do tego by nie wymieniali ci tego Cisco albo dopilnować by na podmiankę dostać Cisco zamiast Arrisa. Arris to jest szmelc wielkich rozmiarów, połowa rozmiaru urządzenia to zasilacz do niego. Pożera około 15 W prądu, więc Arris jest nieopłacalny. Staraj się by dostać Cisco za Cisco u mnie się to nie udało bo już było za późno. Nawet raz zwróciłem im Arrisa to ponownie zamontowali to samo, bo rzekomo innych nie ma. Od ludzi wiem, że różne są, natomiast najczęściej są Arrisy, bo tanio można je nabyć. Jak się zamówi hurtowo na setki tysięcy jest jeszcze taniej. Operator patrzy na swoją korzyść a nie klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Robi7 napisał:

Witam.
Zwiększyła mi się prędkość netu na 150 i podobnież muszą wymienić modem. Obecnie mam Cisco. Jakiego modemu mogę się spodziewać? Nie mogłem dopytać osobiście, umowa nie jest na mnie.

Dostaniesz Cisco/Technicolor (teraz to jedna i ta sama firma) albo Arris, bardzo dobre modemy, starych modemów,. które działają tylko na 8 kanałach downstream jak masz 120Mbps lub więcej już nie montują. Ten pan powyżej od jutra będzie w Orange, wszyscy życzymy mu stabilnego połączenia oraz Funboxa, który pobiera 1W prądu.

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to Cisco EPC-3008 to lepiej pozostać przy nim. Masz zapewne sam modem. Teraz Multimedia lawinowo montuje zintegrowane "skrzynki" gdzie jest Modem, Switch, Wifi, centralka telefoniczna. Bardzo duże i prądożerne urządzenie. Modele są różne, ale najczęściej dają Arris TG 2942 bodajże (dookładny model mam w podpisie). Modem Cisco dawniejszy ma przepustowości 440 mbit max. Nie jest to wymiana ze względu na warunki techniczne a sprzętowe i chęć operatora na unowocześnienie sieci. Ponoć nowsze urządzenia optymalniej wykorzystują pasma w serwerowni. Najlepiej doprowadzić do tego by nie wymieniali ci tego Cisco albo dopilnować by na podmiankę dostać Cisco zamiast Arrisa. Arris to jest szmelc wielkich rozmiarów, połowa rozmiaru urządzenia to zasilacz do niego. Pożera około 15 W prądu, więc Arris jest nieopłacalny. Staraj się by dostać Cisco za Cisco u mnie się to nie udało bo już było za późno. Nawet raz zwróciłem im Arrisa to ponownie zamontowali to samo, bo rzekomo innych nie ma. Od ludzi wiem, że różne są, natomiast najczęściej są Arrisy, bo tanio można je nabyć. Jak się zamówi hurtowo na setki tysięcy jest jeszcze taniej. Operator patrzy na swoją korzyść a nie klienta.
A ten dalej swoje.:-)
Pokój ma metr na metr i mu zasilacz od modemu zajmuje zbyt dużo miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...