Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, damian96 napisał:

Ja umowę mam do lipca, wysłałem wypowiedzenie i po tygodniu zadzwonili z DUK. Anulowana reszta i zmiana warunków na korzystniejsze.

 

 

Bez problemu złożyłeś takie wypowiedzenie? Napisałeś, że z końcem aktualnego okresu zobowiązania czy jak? Składałeś pisemnie, telefonicznie?

 

Sam mam umowę do końca sierpnia, a chciałbym szybszy net, i nie kryję, że chciał bym to ogarnąć zanim Vectra swoje porządki zaprowadzi.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mars27 napisał:

Nie pisz głupot. Ja mam ps4 na 5ghz w bloku z ok 80-90 Mb/s. W multimedii. 

Nie pisze glupot. Mam PS4 i tylko 2.4ghz. 3 ściany postawione w budownictwie tzw. cegły na pretach stalowych. Byl czlowiek z MM zrobil pomiary i przeniosl mi instalację do pokoju w którym syn uzywa PS4.  Teraz połączone bezpośrednio do konsoli i lata na maxa. A w poprzednim pokoju mam sprzęty pod 5ghz i z zasięgiem na 1 kresce wszystko lata 70/80 Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakość w jakiej MM daje kanał Boomerang jest w HD? Mam teraz porównanie między MM i apką Horizon na smart TV. Moim zdaniem jakość obrazu w MM jest gorsza niż w tej apce UPC... z czasem powoli posprawdzam jak to wygląda na innych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, dominreda napisał:

Nie pisze glupot. Mam PS4 i tylko 2.4ghz. 3 ściany postawione w budownictwie tzw. cegły na pretach stalowych. Byl czlowiek z MM zrobil pomiary i przeniosl mi instalację do pokoju w którym syn uzywa PS4.  Teraz połączone bezpośrednio do konsoli i lata na maxa. A w poprzednim pokoju mam sprzęty pod 5ghz i z zasięgiem na 1 kresce wszystko lata 70/80 Mb/s.

To w czym masz problem ze piszesz o tym na forum. Na twoje szczęście Pan z MM rozwiązał twój prosty problem z łatwością. Pomiary można samemu zrobić. Jeszcze jakiegoś dziadka bym zrozumiał. Ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie kiedy i czy wogóle pojawią się kanały 4K.teraz jest bum na takie TV ,a ONI czyli MM nawet nie pomysli o tym, sprzedają Canal+ pestge a to nie jest prestige

 

A tak na marginesie oglądacie TV naziemną  a tam brak Polsatu News i Film

 

Edytowane przez Ryszard48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, rafmik napisał:

 

 

Bez problemu złożyłeś takie wypowiedzenie? Napisałeś, że z końcem aktualnego okresu zobowiązania czy jak? Składałeś pisemnie, telefonicznie?

 

Sam mam umowę do końca sierpnia, a chciałbym szybszy net, i nie kryję, że chciał bym to ogarnąć zanim Vectra swoje porządki zaprowadzi.

 

 

 

Wypowiedzenie umowy wysłane było do lokalnego biura listem poleconym. W piśmie była informacja o rozwiązaniu współpracy na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy czytacie informacje, które są w internecie? Jakie dokładanie do oferty? W Polsce 3 marca kanał Comedy Central Family zmieni nazwę na Polsat Comedy Central Extra i tyle.

 

https://www.press.pl/tresc/60399,polsat-comedy-central-extra-pojawi-sie-3-marca

 

Polsat Romans zostaje, miała być zmiana 2 marca ale nie będzie.

https://satkurier.pl/news/189243/203-polsat-romans-zmieni-sie-w-polsat-seriale.html

Aktualizacja:

- Zmiana nastąpi w innym terminie, w odpowiednim czasie będziemy o tym informować - poinformowała Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu (za tvpolsat.info).

 

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podwójnie, to jest zmiana nazwy kanału a nie dwa oddzielne kanały.

Podwójne to masz na myśli fakt, że w MM nadawca wykupił lub wynegocjował tymczasowo wyższe miejsce na liście? Nie bardzo mnie to dotyczy, bo sam sobie tworzę w moim TV listę kanałów a zbędne całkowicie usuwam.

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ryszard48 napisał:

Ciekawi mnie kiedy i czy wogóle pojawią się kanały 4K.teraz jest bum na takie TV ,a ONI czyli MM nawet nie pomysli o tym, sprzedają Canal+ pestge a to nie jest prestige

 

A tak na marginesie oglądacie TV naziemną  a tam brak Polsatu News i Film

 

Sprzedają C+ Prestige w takiej samej wersji jak wszystkie inne kablówki. C+ 4K jest dostępny w ofercie platformy C+ i tylko tam.

 

Nie do końca rozumiem o co chodzi z tą telewizją naziemną, czy o to? https://satkurier.pl/news/189320/zmiany-w-emisji-polsat-news-i-polsat-film-w-ntc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, czy w MM jest w ogolę opcja samego modemu HFC? Przy necie o prędkości 300/600? Warto o to cisnąć przy przedłużaniu umowy?

 

jeszcze podpytam o jakie ceny netu można walczyć aktaulnie.

Wiemy, że 150mbit to kwestia chyba 25 zł, a inne prędkości?

Zakładając sam net, ewentualnie dodatki po 1 zł (net mobilny czy SIM no limit)

Edytowane przez rafmik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie multimedia podniosła mi neta z 120 na 300 mbit/s. Po kablu wychodzi ok 320mbit,  ale po wifi mam 170/210. Chyba raz na x prób miałem prawie 300... Winowajcą jest tu mój budżetowy Netis WF2780.... Jesteście w stanie mi polecić najwydajniejszą opcję do 300/400zł ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Adasiek74 napisał:

Właśnie multimedia podniosła mi neta z 120 na 300 mbit/s. Po kablu wychodzi ok 320mbit,  ale po wifi mam 170/210. Chyba raz na x prób miałem prawie 300... Winowajcą jest tu mój budżetowy Netis WF2780.... Jesteście w stanie mi polecić najwydajniejszą opcję do 300/400zł ? 

 

Ja się zastanawiam nad zakupem Mikrotik hap ac2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy czytacie informacje, które są w internecie? Jakie dokładanie do oferty? W Polsce 3 marca kanał Comedy Central Family zmieni nazwę na Polsat Comedy Central Extra i tyle.
 
https://www.press.pl/tresc/60399,polsat-comedy-central-extra-pojawi-sie-3-marca
 
Polsat Romans zostaje, miała być zmiana 2 marca ale nie będzie.
https://satkurier.pl/news/189243/203-polsat-romans-zmieni-sie-w-polsat-seriale.html
Aktualizacja:
- Zmiana nastąpi w innym terminie, w odpowiednim czasie będziemy o tym informować - poinformowała Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu (za tvpolsat.info).
 
Nie,nie czytacie.
Oparłem się na reklamie w tv.
Kalafiorem mi wisi,czy to dodatkowy kanał ,czy zmiana nazwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, strzala napisał:

Sprzedają C+ Prestige w takiej samej wersji jak wszystkie inne kablówki. C+ 4K jest dostępny w ofercie platformy C+ i tylko tam.

 

Nie do końca rozumiem o co chodzi z tą telewizją naziemną, czy o to? https://satkurier.pl/news/189320/zmiany-w-emisji-polsat-news-i-polsat-film-w-ntc.html

Tak o to chodzi ,czy macie to w swojej ofercie , bo ja nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...