Jump to content

dominreda

Users
 • Content Count

  158
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About dominreda

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Router z 5 ghz jest. PS4 leci po 2.4. Tu jest problem. Smart na TV w docelowym pokoju śmiga bo jest z 5 ghz.
 2. Nie ma szans na skretce. Szacht, łazienka i kolejna ściana. W łazience wszędzie kafle. Lub w druga strone, pod listwami, otwory przedpokoj, pozniej jakos pod drzwiami do mieszkania i znow, pokoj jeden i kolejny. Masakra. Sufitem tym bardziej lipa. A drugim głównym kablem mógłbym wejść z klatki i skończyło by sie na dwóch otworach po po podłodze.
 3. Kolego nic nie kręcę. Mam dwie grube sciany, pomiędzy łazienka. Z drugiej strony przedpokój i kolejny pokój. Mam dwa repetery. A chodzi strikte o stabilne podłączenie PS4 u syna w pokoju. Niestety PS4 lata po paśmie 2.4. Jesli ustawie repeater pomiędzy dwiema scianami to max. który osiagam na PS to 9 MB/s na paśmie 2.4. Dodam tylko ze mam wykupiona opcje 120 Mb. Gniazdka nie sa na 1 fazie. To juz tez ogarnięte. Mieszkam w bloku. Pasmo 2.4 to katorga.
 4. Hej, Mam pytanie. W związku z tym, że infrastruktura w mieszkaniu nie pozwala mi na pociągnięcie kabla internetowego z routera z jednego pokoju do innego, wzmacniacze też nie zdają egzaminu, czy w MM mogę wykupić drugi abonament na sama usługę internetową? Łatwiej zdecydowanie będzie pociągnąć drugi główny kabel do pokoju w którym potrzebuje silnego sygnalu i tam postawić drugi router. Lub czy np. MM posiada w ofercie cos ala Multiroom pod neta? Dziękuję
 5. Tak właśnie było w moim przypadku. Zgłosiłem na infolinii, zrobili test i stwierdzili, że sygnal oslabiony w całym bloku. Na kolejny dzien przyjechal technik do głównej skrzynki i problem zniknął.
 6. Szczecin. Ze 120 Mb po teście leci max. 5 Mb. Ledwo Netflix i HBO GO ogarnia...
 7. Witam, Czy składając telefoniczne wypowiedzenie umowy, mam połączyć się bezpośrednio z działem obsługi klienta?czy moze inny temat rozmowy? Dziękuję
×
×
 • Create New...