Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno przy kodowaniu i uprawnieniach technicy się trochę bawili jeszcze przed uruchomieniem Biznes24, bo w artykułach Satkuriera na ten temat była mowa, że czasem test był kodowany, a czasem FTA i jak widać tych zabaw było za dużo i przedobrzyli...

 

Dobrze, źe ja mam pakiet Extra+ na stałe, to może kiedyś się tego kanału doczekam ? .

 

P. S. Jako ciekawostkę dodam, że z tego co zauważyłem na liście kanałów mojego odbiornika, to Biznes24 zastąpił stary przekaz kanału Vox Music TV. Pewnie ten bałagan im się też właśnie przez to stworzył, że zamiast ustawiać sobie wszystko od nowa kopiują parametry z kanałów, które kiedyś już na danym transponderze emitowali.

Edytowane przez Frazes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam, bo teraz przez tego koronawirusa mają ograniczenia kontaktowe, a poza tym tak jak wspominałeś pewnie jedyne co będą mogli poradzić to ponowienie uprawnień, a tego już kilka razy sam próbowałem.

 

Jutro poniedziałek, więc może technicy wezmą się za robotę ? .

Edytowane przez Frazes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłaszałem przez chat. Nawet sprawnie szla obsługa. Jestem jednak w innej sytuacji bo nie mam na stałe pakietu Extra a jedynie promocyjny dostęp, więc zostałem zbyty odnowieniem uprawnień.

Technicy mieli cały piątek na poprawę bo od samego rana przekaz był niedostępny i nic nie zrobiono w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
5 godzin temu, mgaw89 napisał:

Canal+ nadaje już jako Canal+ Premium, ale czy idąc za ciosem nie powinni też zmienić nazwy kanału Canal+ <<1 na Canal+ Premium <<1?

Nie mogą bo nadawany jest póżniej czyli nie jest już premium.Czyli nazwa kanału jest adekwatna do nadawanej treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Ktoś od brandu i marketingu to powinien się pożegnać z tą firmą , we wrześniu zmiana na CANAL+ PLATFORMA, na dekoderach nadal nc+, usługa nc+GO dostępna do dziś, opóźnienia z myCANAL, teraz zmiana nazwy kanału CANAL+ na CANAL+PREMIUM. Jedynym słowem farsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Marek napisał:

Nie mogą bo nadawany jest póżniej czyli nie jest już premium.Czyli nazwa kanału jest adekwatna do nadawanej treści.

Na jakiej definicji "premium" Ty się opierasz? Nie pomyliło Ci się ze słowem "premiera"? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze lepszym rozwiązaniem byłoby takie jakie jest we Francji.

 

CANAL+ jako marka kanału telewizyjnego oraz platformy cyfrowej. Bez żadnych idiotycznych dopisków jak w Polsce. Chyba że zarząd ITI Neovision lub centrala we Francja ma Polaków za idiotów i muszą wprost paluchem pokazywać to co czym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...