Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak dla rodziców dzieci w tym wieku i z racji sytuacji jaka jest obecnie (nie muszę pisać chyba o co chodzi ) oraz oferty tego programu "tak".

 

No ale v-ce prezes PC+ w wywiadzie "autoryzowanym" dla SK na tyle się skompromitował ze szkoda nawet odnosić się do tego. 

 

Śmiejecie się z dopiski "super HD" ale tam choć bitrate jest odpowiednie

Edytowane przez @EagleEye@
dopiska treści posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, @EagleEye@ napisał:

Śmiejecie się z dopiski "super HD" ale tam choć bitrate jest odpowiednie

No właśnie. Gdyby wszystkie kanały HD miały taki bitrate jak np. Polsat Sport Premium, to nikt rozsądny nie płaciłby za 4K. Wystarczy porównać obraz na Canal+ Sport i własnie Polsat Sport Premium. Widać, że bitrate ma ogromne znaczenie. Mało który kanał jest godny miana "full HD". Za ciasno jest na transponderach. Niemcy, gdy nadają programy w rozdzielczości 720p, podnoszą ilość klatek na sekundę do 50 i obraz jest bardzo dobry.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, @EagleEye@ napisał:

Powiem tak dla rodziców dzieci w tym wieku i z racji sytuacji jaka jest obecnie (nie muszę pisać chyba o co chodzi ) oraz oferty tego programu "tak".

Rodzice mają teraz okazje na spędzenie czasu z dziećmi,  a nie na sadzanie ich przed telewizorem.  

Poza tym kanałów dziecięcych pod dostatkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seatibiza mi tego tlumaczyć nie musisz ?To koledzy zafascynowani "card paring only" na sprzęcie dedykowanym z napisem 4K musza to zrozumieć choć wątpię w obecnej sytuacji.

 

@kamil2505 toś pojechał na maksa w obronie PC+ za nie dodanie kanału FTA przez operatora. W obecnych czasach to cud aby dziecko chciało TV oglądać

Edytowane przez @EagleEye@
dopiska treści posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, andrzejgratis napisał:

Tylko pamiętajcie, że "Super HD" jest wymysłem Cyfrowego Polsatu. Obecnie jest era 4K a Super HD powstał na potrzeby Polsatu Sport Premium bo czym innym mieliby zaskoczyć? 4k tak jak nie było, tak nie ma w słoneczku. "Inwestycja nie opłacalna dla operatora".

Nie jest, Super HD wymyślili Włosi. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak po raz ostatni i dosc dosadnie. Kiedyś Śp. CYFRA+ HD  była na tyle fair ze oferowała pakiet swoich flagowych kanałów w wersji HD jako dodatkowo płatny komponent umowy. I wtedy było widać różnice miedzy SD a HD.

Później było coś co nazywało się 3Di jak skończyło wiadomo. Teraz wmawia się nam 4K które potrzebuje tak dużej pojemności na tp. że PC+ nie jest w stanie wygospodarować na swoich tp.

 

Konkurencja miała trochę więcej oleju w głowie i poszła włoskim tokiem myślenia. Zgadnijcie kto na tym skorzystał !!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, mad85 napisał:

Nie jest, Super HD wymyślili Włosi. 

Ok. Tylko CP musiał wynaleźć jakiś wabik na Naszym rynku który jest słaby jak widać bo nikt na tym czymś jakim jest Super HD się nie wzoruje. PSP stał się dodatkiem który można dorzucić przy przedłużeniu umowy z operatorem i nic więcej. 

 

Nie tylko Cyfra+ pobierała opłaty początkowo za kanały HD ale i również Cyfrowy Polsat. 

Edytowane przez andrzejgratis
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Pawel napisał:

Wskoczył ale uprawnień brak a reszta oferty Extra+ dostępna.

 

Potwierdzam. Ja mam moduł nCAM HD z ofertą NC+ Mix i pakietem Extra+ i tylko kanał Biznes24 mi nie działa, tzn. mam komunikat z modułu "Brak dostępu (6)" i nawet wznawianie uprawnień przez Strefę CANAL+ nic nie pomaga.

 

Czy ktoś odbiera ten kanał mając właśnie nCAM HD, albo inny ich dekoder z kartą Conax???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na nCAM HD właśnie cała reszta kanałów z pakietu Extra+ działa normalnie i tylko na Biznes24 mam od wczoraj komunikat "Brak dostępu (6)", czyli brak uprawnień do odbioru i ponawianie uprawnień w Strefie Canal+ nic nie zmienia...

 

Według mnie po prostu zapomnieli dodać ten kanał do pakietu Extra+ w przypadku niektórych systemów kodowania, albo może tylko niektórych kart i dlatego właśnie pytałem czy komuś się ten kanał dekoduje, z poziomu systemu Conax, bo to właśnie wyjaśni czy to mój problem indywidualny, czy dotyczący wszystkich, którzy dekodują z poziomu Conaxa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant ponowił mi dzisiaj uprawnienia bo stwierdził, że w nich tkwi problem. Dostałem na dekoder jakieś dziwne komunikaty o ofercie VOD i aktywacji multiroom. Oczywiście nic to nie dało, co było do przewidzenia. Pisałem, że nie jestem odosobniony i problem dotyka większą część odbiorców ale Konsultant wie lepiej co robić i ponowił uprawnienia. :D  W takim tempie zanim ogarną temat skończy mi się promocyjny dostęp do pakietu Extra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...