Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
6 godzin temu, Paweł 68 napisał:

... marnowanie naszych pieniędzy na transporder.

Marnowane pasmo na TP. 

 

6 godzin temu, _Artek_ napisał:

Dokładnie jak ktoś chce wykupić sobie film to wie gdzie szukać.....poza tym ceny za film w c+ są absurdalne w cyfrowym Polsacie najnowszy dostępny film to 9,99 tu widziałem nawet po 17,90.

Interes nie idzie, bo abonenci liczą swoją kasę. Ten kanał powinien się nazywać... Łowca jeleni

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2020 o 14:14, _Artek_ napisał:

Dokładnie jak ktoś chce wykupić sobie film to wie gdzie szukać.....poza tym ceny za film w c+ są absurdalne w cyfrowym Polsacie najnowszy dostępny film to 9,99 tu widziałem nawet po 17,90.

Ale w CP masz ten film w kiepskiej jakości (SD), natomiast w PC+ film masz w HD. Moi rodzice mieli dostęp do tego PPV/VOD Domowa Wypożyczalnia i jakość jest kiepska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP też są w HD przez Internet (via CP GO na dekoderze), SD jest na zapętlonym VOD przez sat.

Nie wiem po co oni jeszcze to ogólnie trzymają - zajmuje ponad 15 Mbps na transponderach (widełki bitrate na kanałach VOD to 1.5-3 Mbps)

 

PC+ nadaje VOD na tej samej zasadzie zresztą, tylko te zapętlone rzeczy zgrywa dekoder na dysk.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Canal+ Polska otrzymał koncesję na emisję nowego kanału Canal+ DOMO. Ma on mieć charakter wyspecjalizowany, dokumentalno-rozrywkowy.
Podczas środowego posiedzenia Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji spółka Canal+ Polska otrzymała zgodę na rozpowszechnianie nowego kanału telewizyjnego w sieciach telekomunikacyjnych. Na razie wiadomo, że program pod nazwą Canal+ Domo ma mieć charakter wyspecjalizowany dokumentalno-rozrywkowy i będzie nadawany minimum 12 godzin na dobę. Firma nie zdradza, jakie konkretne propozycje mają znaleźć się w jego ofercie i kiedy rozpocznie nadawanie.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/canal-domo-oferta-programowa
 
 
 

 
Edytowane przez K63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ po co ta ironia? Domo+ to kanał dostępny dla wszystkich abonentów (nawet na nieparowanych kartach conax). CANAL+ DOMO będzie kanałem premium - dostępny tylko w pakiecie VIP+ (od początku z załączonym ECP celem ochrony treści) lub jako kanał dodatkowo płatny (jak History). 
A tak poważniej to według mnie kiepski pomysł. Mając Domo+ nie wiem do czego potrzebny im klon z CANAL+ w nazwie? Ale... dajmy się zaskoczyć - oby pozytywnie. 

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...