Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Artur912 napisał:

Nie ma miejsca na transponderze CP, żeby podnieść do HD

Na tp. 11117 V jest miejsce. To ten tp., na którym CP nadaje Polsat Sport Premium. W sumie tylko dwa kanały są SUPER HD, a reszta nie. W dodatku te ich PPV nie zawsze coś nadają w tym samym czasie co PSP 1 i PSP 2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP musi gdzieś znaleźć miejsce na x4 Eleven bo one raczej się z czasem na jego transpondery przeniosą, wtedy PC+ trochę miejsca dostanie. 

 

PC+ jakby zrobiło porządki na swoich tp. to trochę miejsca by znaleźli: wywalić dubel D.Life HD, Vox Music i Eska Rock, usunąć zbędne NGC i FOX SD, z końcem roku usuną Zest TV i Trace Urban (*), więc trochę miejsca znajdzie się, co prawda to wszystko jest na różnych transponderach, ale wystarczy tylko jakoś to uporządkować i trochę miejsca będzie.

 

CBS Action nadaje z tego samego tp. co Da Vinci SD, gdy go usuną to wtedy można przeznaczyć to co zajmował pod ewentualny Da Vinci HD (+ miejsce po wersji SD). Ale może po prostu nadawcę nie stać żeby wejść na satelitę w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bloo411 napisał:

Na tp. 11117 V jest miejsce. To ten tp., na którym CP nadaje Polsat Sport Premium. W sumie tylko dwa kanały są SUPER HD, a reszta nie. W dodatku te ich PPV nie zawsze coś nadają w tym samym czasie co PSP 1 i PSP 2. 

Zapimmij! 11117 specjalnie został kupiony pod PSP i żadnych innych stałych przekazów tam nie będzie (jakby coś tam mialo jeszcze dojść, to już dawno by doszło). :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, SatExpert napisał:

Zapimmij! 11117 specjalnie został kupiony pod PSP i żadnych innych stałych przekazów tam nie będzie (jakby coś tam mialo jeszcze dojść, to już dawno by doszło). :P

Co nie jest powiedziane, że kiedyś tam jakiś kanałów nie umieszczą. To jest CP, u nich nic nie może się marnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, markar napisał:

Brak kodowania Mediaguard i co się z tym wiąże brakiem możliwości odbioru na niezależnym dekoderze kanału CBS Action to pewnie w związku z jego wyłączeniem ale też element testów. Zauważyłem, że od kilku dni mam ciemność.

Co ty opowiadasz mam ten sam sprzęt to Ty i mi kanał świeci na 1813.Tak samo jak już pali Golf channel.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...