Jump to content

jeneka

Users
 • Content Count

  1817
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Dobra

About jeneka

 • Rank
  Przesiaduję 24/7
 • Birthday 04/05/1997

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Przytoczna

Equipment

 • Dish
  Platforma Canal+
 • LNB
  Unicable
 • Receiver
  4K Canal+
 • Pay TV Operator
  Platforma Canal+

Recent Profile Visitors

1109 profile views
 1. Możemy siebie ponarzekać ale jesteśmy tacy mali że nie słyszą nas....dla nich że kanał jest wspaniały widz oczekiwał itp naziemna to porażka bo zgarneli giganci tylko. Dużo by było pisać ale co my możemy.
 2. Czyli co gdzieś to mam ustawić? U mnie to nie działa odrazu biorę głos na minus i nie słyszę by ciszej się robiło tylko po chwili wycisza się do zera.
 3. Żenada i co mnie wkurza to że od strony dekodera pilota nie można ściszać głos a trzeba szybko sięgać po pilot od tv i ściszyć tv. 😞😢 Jedynie na co reaguje pilot dekodera to całkowite ściszanie. Oczekiwałem że 1 pilotem będę mógł reagować głośnością bo wiadomo włączając netflixa zawsze jest odrazu głośno. A tu lipa.
 4. Ciekawe czy wraz z aktualizacją zmienią logo z nc+ na Canal+.
 5. Widzę że w superpremium podnieśli aczkolwiek ukryli opłatę za dekoder normalnie do nie dawno kosztował 129,99zł + 10zł dekoder opłata miesięczna teraz widzę dekoder 0zł ale superpremium to koszt już 139,99zł nieźle ukryte, ehhh
 6. Widać w tym roku sknery nie zrobili ex promo na czarny piątek, zeszły rok był naprawdę udany w ten dzień i dziś świąteczne promocje co są od tygodni nazwali black... masakra i żenada.
 7. 50zł za przejście do FLEX i kasa od Flex na Taxi Jeśli nie jesteście jeszcze w Orange Flex należy pobrać aplikację Orange Flex i "wpisać kod promocyjny FREENOW przed dodaniem karty płatniczej". Od razu po aktywacji swojego Planu we Flex otrzymacie w wiadomości SMS 2 kody zniżkowe – 30zł na pierwszy przejazd z FREE NOW i 20 zł na kolejny. Po miesiącu w Orange Flex otrzymacie dodatkowo 50 zł zwrotu na kartę płatniczą. Jeśli korzystasz już z Orange Flex w aplikacji znajdziecie kod zniżkowy na pierwszy przejazd z FREE NOW o wartości 30 zł. Reasumując, każdy obecny i nowy Klient Orange Flex może skorzystać z kodu o wartości 30 zł na pierwszy przejazd FREE NOW (jeśli wcześniej nie korzystał z usługi). Dodatkowo każdy nowy klient, który skorzysta z kodu promocyjnego FREENOW otrzyma 20 zł na przejazdy FREE NOW. Kody FREE NOW się sumują Jeżeli nie korzystaliście wcześniej z usług FREE NOW i dołączacie do Orange Flex z kodem promo to możecie wykorzystać zarówno kod na 30 zł (na pierwszy przejazd), jak i drugi indywidualny na 20 zł (na kolejne przejazdy). Więcej: https://mobirank.pl/2019/11/20/kody-znizkowe-na-przejazdy-free-now-w-orange-flex/
 8. Czyli co okrojona oferta filmowa, seriale ? a możne palny że tylko będzie ten najtańszy plan. Tak jak to ma chyba w play?
 9. Jakbyś nie miał innych źródeł by uciszać dziecko.. tylko stacją telewizyjną? 😅🤣 dla jasności przeżyłem i dałem rade uciszać i panować nad dzieckiem w tych czasach ale nie telewizją hee , Kanał w ogóle w całości lepiej niech się zmieni w muzyczną a nie dzielić w 90% muzyka a resztki bajki.
 10. Kanał mało znaczący i tak.
 11. Działa u was nc go tv coś w dziale 4k i w ogóle? nie odtwarza nic a technicznie sprawdzałem i wszustko ok jest.
 12. Czy oryginał czy nie to nie zmienia faktu że kanały ww powinne odbierać tv bo nawet w tak małej wokół ladek miejscowości bez zakłóceń odbiera nawet tv mux polsatowski. Po porostu nie mam zamiaru wydawać 200zl na ex antenę skoro ja sądzę że to wina i tak nadawcy. A kolega Powertv kieruje się że ktoś tam odebrał z ledwoscia przy takiej owakiej antenie, jeżeli wspomniana antena potrafi w takiej miejscowości gdzie jest obiera wszystkie muxy bez problemu na dekoderach i tv w tym mux polsatowski bez zakłóceń to powinien też ze Szczecina odbierać nutę tv itd. Takie mam zdanie choć mogę się mylić.
 13. Taka antena LINK + Link i zasilacz nic więcej.
 14. @PowerTv Ta sama antena 3 rożne marki tv i nic zero a 2 dekodery zewnętrzne wiwa np hd95 starsza wersja i nowa bez problemu odbierają bez zakłóceń ten sam dom, antena kierunkowa wzmacniacz swa 9701, LNA 188 ciemność była na muxach. Dokładnie to Rosnówko/Rosnowo czyli między Chojna a Trzcińsko Zdrój. To bez sens że tv mają z tym problemy a ktoś bez problemu odbiera te kanały na tv bez pośrednio w ogóle? Czy nadawca coś z tym może zrobić?
 15. Zapowiadali 2020 tylko pewnie w 4 kwartale😂
×
×
 • Create New...