Jump to content

jeneka

Users
 • Content Count

  1837
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Dobra

About jeneka

 • Rank
  Przesiaduję 24/7
 • Birthday 04/05/1997

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Przytoczna/GW Wlkp

Equipment

 • Dish
  Platforma Canal+
 • LNB
  Unicable
 • Receiver
  4K Canal+
 • Pay TV Operator
  Platforma Canal+
 • Package
  Extra+ Canal+ i Dodatki.

Recent Profile Visitors

1257 profile views
 1. Kolejny gnot, a gdzie rodzinne teleturnieje, gdzie dla zwykłego kowalskiego.
 2. Tylko pamietaj że po 6 mies.dolicza ci 20zl za użytkowanie za ten badziew + twoj wybrany pakiet. Czyli masz od 01-07mies cena 0zł a od 07-24mies cena 20zł. Do czasu opłacalne jest abo za 100zl bo masz pakiet bezpłatny za 0zl gwarantowany oraz np drugi dają do wyboru wybierasz jaki chcesz za 0zl. A kolejny to już płatny. Jeśli brać niższy abo mało co się kalkuluje właśnie przez te głupie opłaty 20zł. Na karcie to jeszcze gorzej wychodźi. Dla mnie to jest pop pomysł żeby za to badziewie dodatkowo płacić.
 3. Czy jak MM jest połączony z wifi w ofercie z np. play co daje 300gb to dużo zejdzie transferu po takim podłączeniu, sprawdzał kto tak np. 2 dekodery i główny.
 4. A jeszcze tak patrząc jak podają media w Gw vectra musi sprzedać MM lub JimSat by jawnie być w GW. Choć Uokik piszę o MMw GW więc jak zostawi sobie MM to tylko jakiś mały wciągnie JimSat a Netia nie była by chyba takim małym zainteresowana. Chyba że na 100% to ma być MM i bez gadania?
 5. Te 11 zł to np. masz kupiony pakiet 33zl + 11 zł pakiet odbierasz. Tak to rozumiem. 3 dni wstecz wyczytałem, jak pamiętam.
 6. No już wolałbym tę netie...ale ciekawie ile nam będzie jeszcze poczekać na komunikaty i zmiany.
 7. Hmm wolałbym chyba coś znanego UPC... Netia coś co brakuje w Gw. Bogatsza oferta. Skwierzyna czy Międzyrzecz choć będą mieć Vectrę.
 8. Czyli komu sprzeda Vectra MM w Gorzowie Wlkp? bo jimsat nie może być kupcem. Dla Orange w kablu z denną ofertą? o Netii to już legendy opowiadają że niby tu jest ale to już historia. Nie ma komu tu manewru sprzedać albo ja o czymś nie wiem. Mam w MM tylko neta 120mb za 40zł i cena mnie zadawala ale czuje ze do września i pożegnam się chyba.
 9. No właśnie nie da się za 0zł. Jakbyś robił w prawo, czy w lewo i tak dostaniesz 10zł za to. Czyli co, już nie ma Superpremium+ za 99 zł w przedłużeniu?
 10. 99% ludzi nie pyta i montuje na balkonach. Zrób i ty. Ja montowałem bez zgód u znajomych. Nowe budownictwa i starsze, czy to ktoś sprawdza? Nie, więc raz, dwa i stojak do balkonu i oglądaj. Bez [beep]ułek
 11. Dziś Flex powiększył pakiety pass teraz to bez limitu, bez pobierania danych: Video Pass : HBO GO, Netflix, Yotube, Orange Go, Vod.pl i WP-PILOT* Music Pass : Tidal, Apple Music, Polskie Radio, Deezer, Amazon music & Spotify i Open Fm* Socjal Pass / socjal posiadasz za darmo w ramach swojego pakietu bez dodatkowych kosztów : Tiktok, Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter, Pinterest, Messenger, Whatsapp & Viber i Telegram i ParrotOne* https://biuroprasowe.orange.pl/blog/orange-flex-nowosci-w-passach/ *Nowość!
 12. Od dziś w Orange Flex dodano WpPilot bez pobierania transmisji danych, bez limitu w pakiecie Video Pass.
 13. @PowerTV, masz już znany nr na liście B24 w Canal+ i datę startu?
 14. A może pakietem wejdą....Winnicki wykorzysta okazję ci wejście z kanałem Biznes24 i może przełożyć się na więcej? ...co ty na to @PowerTv? 😁
 15. Obiecane kanały usunęli to mogli by dodać już ten kanał gdzieś na liście czy nadal czekaja na porozumienie gdzie go wcisnąć.?
×
×
 • Create New...