Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj oglądałem informacje sportowe na TVP1 i TVP info o 23:50 i tam tylko wspomnieli że były kwalifikacje ale kiedy będzie konkurs i czy w ogóle będzie to już nic nie wspomnieli . A jutro to będzie na pewno tak jak już kolega wyżej napisał , będą udawali że wczoraj nic nie było :)

 

Ja oglądałem "Sport" o 20 na TVP1 i powiedzieli o konkursie, pokazali nawet ujęcia z zawodów nagrane przez jakiegoś ich kamerzystę, ale nawet się nie zająknęli, że nie transmitowali konkursu i dlaczego. Czy rzeczywiście "Plebania" i "Klan" mają tak olbrzymią oglądalność, że opłaca im się bardziej to emitować, niż skoki narciarskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klan ogląda 5 mln osób,więc może tak być. Tylko mówię,odcinek z piątku można by spokojnie wyemitować bez większej szkody w poniedziałek,a skoki to już nie bardzo. Zresztą tu chodzi o podejście,szacunek dla kibica,TVP takimi sytuacjami zniechęca do płacenia abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVP 1 w styczniu 2012 roku:

Mój przyjaciel Fungus / Biały Kieł 2: Legenda Białego Wilka / Teściowie / Lek pierwotny / Sieć pożądania / Ten jedenasty / Kubuś Puchatek: Puchatkowie Nowego Roku / Młody / Łowca krokodyli / Czysta karta / Hana-Bi / Powrót pułkownika Sharpe'a / Muły siostry Sary / Rodzinka Robinsonów / Młodzi muszkieterowie / Król Lew (2011) / Człowiek rakieta / Kłamstwo / Świąteczna psiaki / Obcy przybywają do Kolorado / Plusk / Oko / Kandahar / Nie widząc zła / 24 godziny / Starcie w przestworzach / Adrenalina / Dom Glassów / Barwy nocy / Diabeł z New Jersey / Firelight / Dwunastu rozgniewanych mężczyzn / Porwanie / Długi weekend / Poszukiwacze muszli (2-cz.) / Diplomat (2-cz.) / Program Hades (2-cz.) / Nieustraszony / Bezsenność / Przygody Hucka Finna / Ace Ventura Junior / Szósty zmysł / Piekielne psy / Vince niepokonany / Zawód: Pan młody / Geronimo: Amerykańska legenda / 1408 / Legenda pijanego mistrza / Zabójca / Piotruś Pan: Wielki powrót / W pogoni za zbrodniarzem / Pustynne węże / Smaki lipca / Poza zasięgiem.

 

UWAGA! Na niebiesko zaznaczono filmy, które zostaną wyemitowane 1 i/lub 6 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam, żeby za czasów Małysza tak sobie po prostu odpuścili transmisje - .

Raz odpuśćili chyba w sezonie 2003 04 nie transmitowali konkursów z Finlandi i USA ,ale były skróty i retransmisje ,w 2010 nie pokazywali na żywo drugiego konkursu z Sapporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byly retransmisje konkursów z Finlandii podajże w roku 2004r,bo TVP nie miała prawa do bezpośredniej relacji. Konkursy z USA były transmitowane,choć zapewne była sytuacja,że jakiś konkurs z USA (w salt lake city) nie został pokazany,ale to w wyniku ciągłego przekładania godziny transmisji ze względu na warunki atmosferyczne. Teraz mamy sytuację,że TVP odpuszcza sobie 4 konkursy,choć i tak ilość transmisji skokow jest dużo większa niż przed sezonem 2000/2001 kiedy to TVP nadawała wyłącznie TCS.A i w sezonie 2000/2001 nie wszystkie konkursy TCS były nadawane live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się były retransmisje a teraz to nie ma nic . TCS przed sezonem 2000\2001 w TVP pokazywali zawsze finałową serie LIVE wcześniej była retransmisja najlepszych skoków 1 serii, mieli jeszcze PŚ w Zakopanem i chyba 2 konkursów wybranych ( mowa o sezonie 1999\2000)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP1 jutro będzie transmitować finał KMŚ : Fc Barcelona-Santos od godziny 11.20. Czyli widać,że jak się chce to można zmienić ramówkę. Zaraz po meczu drugi konkurs skoków z Engelberga. W TVP1 święto 4,5 h sportu od 11.20 do 15.50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związku ze śmiercią ostatniego prezydenta Czechosłowacji i pierwszego prezydenta Czech Vaclava Havla TVP 1 zamiast spektaklu Teatru Telewizji pt: ''Księżyc i Magnolie'' będzie emitowany jeden z spektaklów na podstawie jednej z książek zmarłego wczoraj Vaclava Havla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związku ze śmiercią ostatniego prezydenta Czechosłowacji i pierwszego prezydenta Czech Vaclava Havla TVP 1 zamiast spektaklu Teatru Telewizji pt: ''Księżyc i Magnolie'' będzie emitowany jeden z spektaklów na podstawie jednej z książek zmarłego wczoraj Vaclava Havla.

''Księżyc i Magnolie'' ma wyjątkowego pecha do emisji. Poprzednio spadł z anteny z powodu śmierci Hanuszkiewicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może mi ktoś wyjaśnić dlaczego zapowiedź "Piratów z Karaibów" była w 16:9 z flagą WSS, natomiast film leci w 4:3 bez WSS? Jak to jest możliwe, nie rozumiem tego. Dlaczego film z 2007 jest krojony do 4:3, film który można oglądać w jakości HD. Umie ktoś to wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś wyjaśnić dlaczego zapowiedź "Piratów z Karaibów" była w 16:9 z flagą WSS, natomiast film leci w 4:3 bez WSS? Jak to jest możliwe, nie rozumiem tego.

TVP przycina filmy w 4:3 do 16:9 tylko do zapowiedzi, iż są one w całości emitowane w panoramie. Nie wyemitują przyciętego filmu, bo obraz wtedy był by zniekształcony.

Dlaczego film z 2007 jest krojony do 4:3, film który można oglądać w jakości HD. Umie ktoś to wyjaśnić?

Kiedy ten film był krojony do 4:3? Ja oglądałem zawsze w TVP w 16:9. Większość nowszych polskich filmów i seriali są emitowane w 16:9, tylko zagraniczne fabularne w 4:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemal zawsze kiedy nie włącze na TVP gdy leci jakiś hit kinowy to obraz jest w 4:3. Więc mnie to już nie dziwi. Widocznie taki zakup jest dużo tańszy. Ostatnio leciał Skarb Narodów: Księga tajemnic i też oczywiście 4:3. Natomiast gdy leci jakiś nowy film telewizyjny to prawie zawsze w 16:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalne nieporozumienie, jeśli ,,Dlaczego nie!" leciał w 4:3, a ponad 2 lata wcześniej w 16:9 :|

 

@rtl7fan

Produkcja w 4:3, nie jest dużo tańsza od 16:9. Nie ma większej różnicy. TVP1 i TVP2 emituje nowe filmy zagraniczne w 4:3, bo nadają jeszcze w analogu, a nie chcą, aby były wciąż czarne pasy na ekranie. TVP Kultura wszystkie nowe zagraniczne produkcje emituje w 16:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Kultura wszystkie nowe zagraniczne produkcję emituję w 16:9.

 

To jak w końcu, Ty emitujesz te produkcje czy TVP Kultura ? Sorry, że się wtrącam, ale to wygląda gorzej niż w sytuacji gdybyś w ogóle polskich znaków nie używał

 

Kilka zasad poprawnego pisania:

Ja emituję

On/Ona/Ono emituje.

Jedną produkcję

Wszystkie produkcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...