Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ania28, nie wiem w jakim jesteś wieku, ale zważywszy na to, że wspominasz serial sprzed 25 lat, to musisz mieć przynajmniej owe 25.

 

Skoro więc tak, a przy tym bardzo interesują Cię takie klimaty jak prezentował tamten serial, to ... wstąp do jednego z Klubów Rotary, a zapewniam Cię, że na dalszych etapach organizacyjnych dostąpisz dość podobnych w klimatach doświadczeń. :)

 

Pamiętam dość dobrze tamtą produkcję, ale mówiąc szczerze wolałbym już "Miasteczko Twin Peaks", bo tam była prawdziwa doza tajemniczości, a nie jakieś undergroundowe pierepałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Nie no mam więcej niż 25 lat .Miasteczko Twin Peaks też zapadło w pamięci ale raczej dzięki piosence "Falling" Julee Cruise podobnie było z serialem "Robin of Sherwood "w reżyserii Iana Sharpa z genialną muzyką Clannad wydaną w 1984 na płycie "Legend"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniany przeze mnie serial, to oczywiście potworne uproszczenie, a kto pamięta telewizję pod kierownictwem Szczepańskiego, ten wie, jak prawdziwa telewizja powinna wyglądać.

 

W tamtym czasie stanowiliśmy absolutną europejską czołówkę w tej dziedzinie, a przecież była to głęboka komuna, więc jakby czasy odrobinę niesprzyjające, a jednak jak się chce, to widać i w trudnych czasach można coś wykrzesać i to niemal z niczego.

 

Czekam zatem na cykle filmowe znanych reżyserów, a nie jakieś wyrwane z kontekstu odkurzone pozycje, które komuś przypadkiem spadły z magazynowej półki.

 

Jednym słowem czekam na prawdziwą telewizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu TVP ogłosi otwarty konkurs na projekt telenoweli o tematyce społeczno-obyczajowej oraz serialu kryminalno-sensacyjnego - zdecydował w środę zarząd telewizji. W podobnym konkursie wyłoniono niegdyś do realizacji m.in. serial "Klan".

dziennik.pl

 

Mam nadzieję, że nowa telenowela będzie ciekawsza od ,,Plebanii".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest późna godzina, jak na filmy animowane. Wg Ciebie wszystkie powinny być emitowane do popołudnia? W TVP1 nie ma miejsca, aby wyemitować wcześniej, dłuższą animację w tygodniu.

 

Za tydzień w sob. "zakończenie dnia" będzie o 02:00, zaś o 02:20 powtórka serialu pt.,,Glee". I później podają program dopiero od 05:30. Ciekawe, co wyemitują po ,,Glee"? Może następna przerwa? :crazy:

Należy również zwrócić uwagę na zmianę czasu z letniego na zimowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem spytać się, czy u Was także występuje pewien problem z obrazem na Jedynce (ale też na Dwójce). Otóż co pewien czas (mniej więcej co minutę-kilka minut) obraz się na ułamek sekundy zacina i znika. Tuner którego używam to Pioneer 1430.
U mnie nie występuje taki problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem spytać się, czy u Was także występuje pewien problem z obrazem na Jedynce (ale też na Dwójce). Otóż co pewien czas (mniej więcej co minutę-kilka minut) obraz się na ułamek sekundy zacina i znika. Tuner którego używam to Pioneer 1430.

Spróbuj wyszukać jeszcze raz ręcznie Jedynkę i Dwójkę i daj znać, czy problem ustąpił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem spytać się, czy u Was także występuje pewien problem z obrazem na Jedynce (ale też na Dwójce). Otóż co pewien czas (mniej więcej co minutę-kilka minut) obraz się na ułamek sekundy zacina i znika. Tuner którego używam to Pioneer 1430.

 

U mnie też to występuję tylko, że bardzo rzadko może z 1 raz na tydzień, albo i rzadziej, i tylko na TVP1. Pojawia się to u mnie przeważnie rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest późna godzina, jak na filmy animowane. Wg Ciebie wszystkie powinny być emitowane do popołudnia? W TVP1 nie ma miejsca, aby wyemitować wcześniej, dłuższą animację w tygodniu.

Dlaczego w tygodniu i do południa ? A w sobotnie czy niedzielne popołudnie nie można znaleźć miejsca na antenie do emisji animacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emisja napewno ruszy na stałe (w kablówkach i na satelicie) bo po co uruchamiać kanał HD żeby go potem wyłączyć. Kiedyś gdzieś było napisane że TVP1 HD robiony przez enke nie jest oficjalnym kanałem TVP bo to emisja testowa. Po prostu enka sobie wymyśliła że będzie mieć kolejny kanał HD. TVP raczej nie zrobiła by takiego kanału sadząc po bardzo dobrej jakości TVP HD raczej TVP1 HD i TVP2 HD będzie też w dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...