Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Władze Tvp nigdy nie zaprzeczyły że istnieje taki kanał, ale nigdy też nie potwierdziły. Tvp1 HD jest udostępnione w ramach emisji testowej. Gdyby był to sztuczny twór n to sprawa dawno temu skończyła by się w sądzie, za działanie na szkodę wizerunku Tvp. Tomasz Berezowski z Iti na początku roku podawał jak to jest z tvp1hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jakie HD ?? wierzycie w takie banialuki ? .Będzie tak jak z platformą cyfrową TVP - pamiętacie jak było .Kanały tematyczne od TVP to będą ,ale na prywatnych platformach cyfrowych ,jak zapłacicie to obejrzycie,a jak nie - to nie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nie tyle niestosowne, co nie do końca związane z obchodzonym dzisiaj dniem. Bo niby co ma wspólnego biała lilia na czarnym tle, stonowana muzyka, z radosnym (teoretycznie) świętem, jakim jest Wszystkich Świętych? Z dniem jutrzejszym zgadza się w 100% (Dzień Zaduszny), ale jak na dziś, to zbyt smutne i ludzie później mylą oba dni, albo powstają takie wymysły, jak "Święto Zmarłych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
[...] teoretycznie [...]

Właśnie. Jedno słowo, a tak wiele zmienia. Mimo, że to święto wspominające świętych, w polskiej tradycji utarło się jako dzień, w którym odwiedza się groby bliskich i się ich wspomina. Dlatego TVP1 mając oprawę stonowaną i spokojną ją wykorzystuje, zamiast wesołego chichotania dzieci bawiących się liśćmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W sob. 12 11 2011, godz. 01:20 wyemitowano film pt.,,To my" z 2000. Uważam, że ten film został spier*olony, dlatego, że wszystkie słowa wulgarne zostały ocenzurowane. Pytanie, po co w takim razie padły takie słowa z ust aktorów?

 

Oprócz cenzury, film mnie się podobał. Jako ciekawostkę dodam, że Małgorzata Socha grała także sceny rozbierane, ale już nie były ocenzurowane... :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś oglądałem ten film na dvd i jakoś nie pamiętam, żeby tam było specjalnie dużo przekleństw i żadnych "pików" też tam nie było, ale może pamięć już mi szwankuje :D ...

 

Mi też się film podobał i dziwię się trochę, że puścili go tak późno, bo to w końcu miał być film dla młodzieży i pamiętam, że jak wchodził do kin, to nawet mówili o nim w "Kawie Czy Herbacie" :D .

 

Jako ciekawostkę dodam, że reżyser tego filmu Pan Waldemar Szarek jest teraz jednym z reżyserów "M Jak Miłość".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś oglądałem ten film na dvd i jakoś nie pamiętam, żeby tam było specjalnie dużo przekleństw i żadnych "pików" też tam nie było, ale może pamięć już mi szwankuje :D ...

Może nie tyle, co w ,,Psy", ale wiesz... jak w każdym polskim filmie.

 

Mi też się film podobał i dziwię się trochę, że puścili go tak późno

Ja się temu wcale temu nie dziwię, bo wiem od dawna, że TVP emituję same dobre filmy po północy :jupi:

Ja oglądałem dopiero pierwszy raz ten film i nigdy wcześniej o nim nie słyszałem, co wydaję mi się dziwne. Mam takie przeczucie, że jeżeli zdecydują się na kolejną emisję, to za 5\10 lat. Zauważyłem, że TVP nie lubi emitować tego rodzaju filmów. Ludzie dużo tracą, bo nie oglądają TVP w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVP1 w grudniu 2011 roku:

Perfekcyjny plan / Kupiec wenecki / Zakonnica w przebraniu 2: Powrót do habitu / Żyje się tylko dwa razy / Córka panny młodej / Samotny zabójca / Opiekunka: Przygoda w raju / Skarb narodów: Księga Tajemnic / Wyspa skarbów / Wichry namiętności / Daleki ląd / Żurek / Siedmioro wspaniałych / Jak Hunter i Gwiazda Niebios / W biały dzień / Tańczące drzewa / Lokatorka / Gliniarz z metropolii / Operacja Piorun / Świąteczne powroty / Białe piaski / Świąteczne psiaki / Dzwoneczek / E=mc2 / Wyspa skarbów / Skradzione serca / Śmierć jak kromka chleba / Powrót do domu (2-cz.) / Inwazja rekinów (2-cz.) / Nie widząc zła / Pokonać strach / Zagubiony w Ameryce / Robin Hood - Książę Złodziei / Goldfinger / Powrót do raju / Magiczna gwiazdka Mikiego: Zasypani w Cafe Myszka / Ace Ventura 3 / Kariera Nikosia Dyzmy / Przeklęty / Zakochać się / Szczęśliwego Nowego Jorku / Pierwszy śnieg / Zapisane w sercu / W majestacie prawa / Natura bestii / Zakręcony piątek / Pozdrowienia z Moskwy / Przypadek Harolda Cricka / Świąteczna opowieść / Najlepsze z najlepszych: Święta z Disneyem / George prosto z drzewa 2 / Czarodziejka / Ojciec panny młodej 2 / Ścigani / Córka panny młodej / Bestia / Opowieść wigilijna [1996] / Czarnobrody (2-cz.) / Eldorado - Świątynia Słońca / Piraci z Karaibów: Na krańcu świata / Młode szpady / Hania / Kiddo / Klan urwisów / Eldorado - Miasto złota / Ostatnia akcja / Befler - Zwycięzca bierze wszystko / Ten jedyny / Bibliotekarz 3: Przeklęty kielich Judasza / Judasz / Lawina / Nieuki / Męska rzecz / Mój przyjaciel Fungusz (2-cz.) / Puchatkowego Nowego Roku / Wojownicze żółwie ninja / Ace Ventura / Pretty Woman / Marigold / Ten jedenasty .

 

 

UWAGA! Na niebiesko zaznaczono filmy, które wyemitowane zostaną 24, 25 i/lub 26 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj został wyemitowany kolejny wstrząsający dokument, jakże ciekawy w cyklu "Czas na dokument". Tym razem o przyzwoitej porze - 22:00.

 

Szaleństwo na autostradzie

W jednym z brytyjskich miast policja została zaalarmowana o dziwnym zdarzeniu na autostradzie - dwie kobiety szły pasem między dwoma kierunkami jazdy. Patrol policji i towarzysząca mu ekipa BBC, przygotowująca dokument o pracy drogówki, ruszyli na miejsce. Kiedy udało się ściągnąć sprawczynie zamieszania na pobocze, kobiety nieoczekiwanie rzuciły się pod koła pędzących samochodów. Zdarzenie zarejestrowała kamera BBC. Obie kobiety, jak się później okazało - siostry bliźniaczki, ocalały. To był dopiero początek kryminalno-medycznej historii.

telemagazyn.pl

a003207f1f616789.jpg

To, co te kobiety wyprawiały, przechodziło ludzkie pojęcia, dlatego jak będzie najbliższa powtórka, to gorąco polecam obejrzeć! Oczywiście wszystko zakończyło się tragicznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...