Już niedługo (31 października 2010) rozpoczyna się Halloween, więc pewnie dla większości będzie to okazja do obejrzenia wielu horrorów.
Stworzyłem, więc przewodnik telewizyjny na Halloween. Możecie też dopisywać swoje opinie na temat święta Halloween i czy telewizje
postarały się z horrorami, a także święto Halloween w stacjach zagranicznych i Halloween na polskich kanałach tv, których nie podałem
poniżej.
POLSAT
29 października, godz. 21:50 - "Omen"
31 października, godz. 0:00 - "Straceni"
TVN
31 października, godz. 0:25 - "Smętarz dla zwierzaków"
TV1000
29 października, godz. 22:00 - "Piła II"
30 października, godz. 22:00 - "Piła III"
31 października, godz. 22:00 - "Piła IV"
ALE KINO!
31 października, godz. 18:20 - Halloween po hiszpańsku: "Inni"
31 października, godz. 20:10 - Halloween po hiszpańsku: "Kręgosłup diabła"
31 października, godz. 22:05 - Halloween po hiszpańsku: "Niech żyje śmierć! Hiszpańskie kino grozy"
MGM HD
29 października, godz. 21:00 - "Śmiertelnie mroźna zima"
29 października, godz. 22:40 - "Lalki"
30 października, godz. 21:00 - "Siła witalna"
30 października, godz. 22:55 - "Piekielny motel"
31 października, godz. 21:00 - "The Grudge: Klątwa"
31 października, godz. 22:30 - "May"
FilmBox
29 października, godz. 22:50 - "Nieśmiertleni"
30 października, godz. 0:30 - "Amityville III"
30 października, godz. 22:45 - "Dracula II"
31 października, godz. 0:20 - "Dracula III"
31 października, godz. 23:00 - "Halloween 6: Przekleństwo Michaela Myersa"
1 listopada, godz. 0:45 - "Dracula 2000"
Canal+
31 października, godz. 21:45 - "Opętanie: Powrót do domu"
31 października, godz. 23:45 - "Lustra"
1 listopada, godz. 1:50 - "28 dni później"
1 listopada, godz. 3:55 - "Odbicie zła"
Canal+ Film
31 października, godz. 21:45 - "Kara"
HBO
31 października, godz. 22:00 - "Krwawe walentynki"
31 października, godz. 23:40 - "Dzień żywych trupów"
1 listopada, godz. 1:05 - "Krwawe wzgórza"
1 listopada, godz. 2:25 - "Zamurowani"
HBO 2
1 listopada, godz. 2:10 - "Nocny pociąg z mięsem"
Cinemax
30 października, godz. 22:00 - "Egzorcysta"
31 października, godz. 0:00 - "Miasteczko South Park"
1 listopada, godz. 2:35 - "Laleczka Chucky"
Cinemax 2
31 października, godz. 0:35 - "Dom mrocznych motyli"
31 października, godz. 2:20 - "Komszar z ulicy Wiązów 4: Władca snów"
31 października, godz. 22:00 - "Egzorcysta"
1 listopada, godz. 0:00 - "Miasteczko South Park"
Disney Channel
30 października, godz. 20:30 - "Miasteczko Halloween"
AXN
31 października, godz. 23:00 - "Gothika"
AXN Sci-Fi
29 października, godz. 23:00 - "Halloween"
30 października, godz. 23:00 - "Halloween 4: Powrót Michaela Myersa"
31 października, godz. 23:00 - "Halloween 5: Zemsta Michaela Myersa"
Universal Channel
31 października, godz. 21:00 - "Uśpieni"
Sci Fi Universal
30 października, godz. 21:00 - "Zaduszki"
30 października, godz. 22:30 - "Wybrańcy piekieł"
31 października, godz. 0:05 - "Pragnienie"
31 października, godz. 21:50 - "Martwe fale"
31 października, godz. 23:25 - "Pogromca"
SKY MOVIES SCI-FI & HORROR ZAGRANICZNY (WIELKA BRYTANIA)
29 października, godz. 17:30 (UTC +0) - Nienarodzony (2009)
29 października, godz. 19:10 (UTC +0) - Udręczeni
29 października, godz. 21:00 (UTC +0) - Wrota do piekieł
29 października, godz. 22:40 (UTC +0) - Piła V
30 października, godz. 0:25 (UTC +0) - Piątek, trzynastego (2009)
30 października, godz. 14:45 (UTC +0) - Nieproszeni goście (2009)
30 października, godz. 16:15 (UTC +0) - Tormented (2009)
30 października, godz. 17:50 (UTC +0) - Oni (1998)
30 października, godz. 19:35 (UTC +0) - Oszukać przeznaczenie 4
30 października, godz. 21:00 (UTC +0) - Łowca
30 października, godz. 23:10 (UTC +0) - Milczenie owiec
31 października, godz. 13:20 (UTC +0) - Asystent Wampira
31 października, godz. 15:20 (UTC +0) - Lesbian Vampire Killers
31 października, godz. 17:00 (UTC +0) - Straceni chłopcy
31 października, godz. 18:50 (UTC +0) - Frankenstein (1994)
31 października, godz. 21:00 (UTC +0) - Hannibal
31 października, godz. 23:15 (UTC +0) - Czerwony smok
1 listopada, godz. 1:30 (UTC +0) - Underworld: Bunt Lykanów
TCM
31 października, godz. 16:55 - "Nieustraszeni pogromcy wampirów"
31 października, godz. 18:50 - "Na sali kinowej: horror"
31 października, godz. 19:20 - "Sok z żuka"
31 października, godz. 21:00 - "Wywiad z wampirem"
31 października, godz. 23:15 - "Piątek trzynastego"
1 listopada, godz. 1:00 - "Drakula: Książę Ciemności"
1 listopada, godz. 2:35 - "Wioska przeklętych"
Życzę miłego oglądania!
Nie odpowiadam za zmiany i błędy w ramówce telewizyjnej. Loga stacji telewizyjnych pochodzą ze strony internetowej: http://www.lyngsat-logo.com/ .
UWAGA! Jeśli dopisujecie poniżej inne kanały to proszę, aby format był taki sam jak mój post.