Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę to pewne?? Nie wierzę... Klan ogląda 5 mln ludzi. Rozumiem,że tną koszty,ale to jest chyba podcinanie gałęzi,a nie jest to znowu jakoś super droga produkcja,raczej chyba tania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż specjalnie nie przepadam za tym serialem ,ale uważam ,że to bardzo dobra droga żeby się jeszcze bardziej pogrążyć .Koszt 15 sekundowej reklamy przed tym filmem jest równy dziewięciu latom opłacania abonamentu przez jednego widza

Nie wykluczone ,że jakaś inna telewizja wykupi prawa do tej telenoweli i będzie kontynuacja .Z drugiej strony to wielkie ryzyko usuwając sprawdzoną pozycję i wprowadzając coś nowego, co może akurat nie przypaść widzom do gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie decyzje "TVP" w sprawie seriali zaczynają mnie zadziwiać...

 

Zaczynają zdejmować seriale, które są kluczowe dla ich oglądalności (najpierw plany zdjęcia "Plebanii", a teraz "Klanu") !

 

Coś czuję, że czeka nas w "TVP" era seriali na poziomie "Sędzi Anny Marii Wesołowskiej", "Sądu Rodzinnego", "Prosto W Serce", czy "Majki", a jeśli tak się stanie to moja pozytywna opinia o "TVP" przeminie niestety z wiatrem :( ...

 

Chyba rację ma niestety Pan Stanisław Krzemiński, właściciel Grupy "Besta-Film" (producenta "Plebanii"), który w artykule pod adresem https://satkurier.pl/news/71552/8222plebania8221-zniknie-czy-nie.html stwierdził między innymi:

 

To jest też kwestia młodego pokolenia marketingowców i speców od reklamy w TVP, których jedyny punkt widzenia to konkurencja ze stacjami komercyjnymi w grupie widzów 16-49 lat. Ludzie starsi niż 50 lat wg nich po prostu nie istnieją… I nie ma to znaczenia, że „Plebanię” ogląda ponad 3 miliony widzów skoro w tzw. wieku reklamowym jest ich „jedynie” 750 tysięcy.

 

W ogóle jeżeli to prawda, że ci młodzi "marketingowcy" w telewizjach uważają, że ludzie powyżej 50 lat dla nich "nie istnieją", to ja bym postawił takich "specjalistów" przed ich rodzicami, albo dziadkami, żeby powiedzieli im w oczy co o nich myślą !

 

Tak samo nie rozumiem braku chęci kontynuacji takiego serialu jak "Przystań", który moim zdaniem był świetny i miał też walory edukacyjne (ostrzegające przed brawurą nad wodą).

 

Słyszałem o jakichś problemach z prawami do scenariusza tego serialu (śmierć właściciela), ale przecież można było stworzyć podobny i z nim ruszyć !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeszcze pół roku i TVP 1 wyleci z mojej listy kanałów. Oby tak dalej... Misja, abonament :lol:

 

Ja tam jeszcze obejrzę u nich Euro 2012 (bo w NTC w HD ma być) no i to by było w zasadzie na tyle. Plebanię i Klan wyłączają, skokami narciarskimi rządzi jakaś austriacka szajka, przez co nie da się tego oglądać, a inne programy mają niską jakość, bo te wysokiej jakości wyłączyli wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] skokami narciarskimi rządzi jakaś austriacka szajka, przez co nie da się tego oglądać [...]

Napisałeś to tak, jakby to była wina TVP...

 

PS. Nikt nie wspomniał, że w tym momencie na TVP1 jest nadawany film "Król Lew". Co ciekawe, jest to premiera telewizyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Nikt nie wspomniał, że w tym momencie na TVP1 jest nadawany film "Król Lew". Co ciekawe, jest to premiera telewizyjna.

 

Ja przypominałem ale w innym wątku :) Bajka wspaniała, obejrzałem po raz kolejny z zachwytem. I prawie łezka się w oku zakręciła w kilku momentach. TVP dała ją nawet w 16:9 choć to w tym przypadku było dla mnie najmniej ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie decyzje "TVP" w sprawie seriali zaczynają mnie zadziwiać...
Jeśli serial ma b. dobrą oglądalność to ściąganie serialu byłoby samobójstwem - podobnie jak zrobienie z niego cotygodniowego serialu 45-minutowego. Już lepiej byłoby emitować Plebanię w poniedziałki, środy i piątki a czas odcinka = minimum 30 min.

 

TVP mogłoby pomyśleć o kontynuacji serialu "Dom" - akcja stanęła w 1980, gdyby tak dokręcono na początek z 10 odcinków do 1990r, serial mógłby być opowieścią o czasach komunizmu i przemian Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość, którą podało właśnie Biuro Reklamy i Handlu TVP trudno nazwać inaczej niż sensacyjną. Trwają przygotowania do wymiany kolejnej telenoweli - "Klan" - podano w oświadczeniu, którego fragment cytuje dzisiejszy Fakt. Liczymy na start nowej produkcji jesienią 2012 roku.
Koniec Klanu ? Taaaaaaak !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVP1 w lutym 2012 roku:

Licencja na film / Dziewczyny z przemytu / Zasadzka / Piła 3 / Bernard i Bianka w Krainie Kangurów / Gwiazda paparazzich: Historia Paris Hilton / Armagedon / W pogoni za zbrodniarzem / Droga do piekła / Łowca / Blaszany bohater / Wzgórze nadziei / Egzekutor / Uwikłana / Królowie nocy / Kurator / Zmarły w chwili przybycia / High School Musical 3: Ostatnia klasa / Śnięty Mikołaj 3: Uciekający Mikołaj / Gang Dzikich Wieprzy / Gliny / Cyclop / Naga prawda o miłości / Gniew / Zorza Polarna / Robin Hood - Książę złodziei / Tańczące drzewa / Jeźdźcy zaginionego miasta / Ace Ventura: Psi detektyw / Fan / Piorun / Wybór Gracie / Next / Barwy nocy / Monstrum / Obraz jej duszy / Kapitan Ron / Cała ona / Tam i z powrotem / W samo południe / Płonąca pułapka / Trzynasty / Samotny jeździec / Ace Ventura: Zew natury / W imię zasad / Atlantyda: Zaginiony ląd / Do ślubu trzeba dwojga / Wróg publiczny / Droga do sławy / Kłamstwo / Korespondent / Wojownicze Żółwie Ninja / Bez pamięci / Piękne istoty / Zabójczy numer / Noc grozy.

 

EDIT: @Sentence dzięki już poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz, napisałeś 2x ,,Dziewczyna z przemytu".

Licencja na film / Dziewczyny z przemytu / Zasadzka / Piła 3 / Bernard i Bianka w Krainie Kangurów / Gwiazda paparazzich: Historia Paris Hilton / Armagedon / W pogoni za zbrodniarzem / Droga do piekła / Łowca / Blaszany bohater / Wzgórze nadziei / Egzekutor / Uwikłana / Królowie nocy / Dziewczyny z przemytu /...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...