Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A oto kolejny dowód na to, że TVP "nie ma pieniędzy" :

 

Jedną z amerykańskich nowości, w ramówce TVP1 na wiosnę 2012 roku będzie amerykański serial stacji FOX - "Terra Nova", wyprodukowany przez Stevena Spielberga.

 

Jak informuje portal wirtualnemedia_pl, pod koniec zeszłego roku Telewizja Polska kupiła od FOX International Channels Poland serial "Terra Nova". Nadawca ten jesienią, na kanale FOX HD emitował serial z sześciodniowym opóźnieniem w stosunku do premiery amerykańskiej.

 

TVP1 wyemituje cały pierwszy sezon, czyli 13 odcinków. Nie wiemy jeszcze kiedy odbędzie się dokładna premiera serialu oraz o której godzinie będzie emitowany. Niebawem Telewizja Polska powinna wydać oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

 

Choć oczywiście dla sporej części widzów jest to na pewno super wiadomość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można gdzieś znaleźć "zarys fabuły" tego serialu "Mały Londyn", bo chętnie bym sprawdził o czym ma być???

 

Jeśli to będzie coś w stylu "Londyńczyków", to nie wróżę sukcesu, tzn. takie seriale są dobre moim zdaniem jako pozycja emitowana raz w tygodniu, ale nie codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerzej jeszcze nie opisali fabuły.

 

Trochę to dla mnie dziwne, bo skoro ogłosili zwycięzcę konkursu to powinni coś o nim napisać, chyba, że wybrali scenariusz w wersji mocno roboczej???

 

W ogóle przypominam sobie czasy jak wybierali "Klan" i chyba było to wtedy rozwiązane tak, że były wybrane, spośród nadesłanych projektów trzy, zrobiono odcinki "pilotowe", wyemitowano i na ich podstawie to widzowie wybrali ten, który wybrał.

 

Szkoda, że teraz nie zastosowali podobnego zabiegu, w przypadku następców "Klanu" i "Plebani". Ciekawe czy gdyby było teraz głosowanie widzów też wygrałby ten "Mały Londyn" i "Galeria"???

 

W ogóle teraz to głosowanie mogliby zrobić przy pomocy smsów, więc mieliby też z tego zarobek :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle przypominam sobie czasy jak wybierali "Klan" i chyba było to wtedy rozwiązane tak, że były wybrane, spośród nadesłanych projektów trzy, zrobiono odcinki "pilotowe", wyemitowano i na ich podstawie to widzowie wybrali ten, który wybrał.

 

Szkoda, że teraz nie zastosowali podobnego zabiegu, w przypadku następców "Klanu" i "Plebani". Ciekawe czy gdyby było teraz głosowanie widzów też wygrałby ten "Mały Londyn" i "Galeria"???

Ja też bym z chęcią obejrzał pozostałe odcinki pilotażowe wyłonionych seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że teraz żadnych odcinków "pilotowych" nie zrobiono, a komisja podejmowała decyzję tylko na podstawie pisemnych "zarysów fabuły" + ewentualnie scenariusza przykładowego odcinka.

 

Mogliby właśnie te przykładowe odcinki dopuszczonych do finału konkursu seriali zrealizować i zrobić głosowanie widzów, tak jak wtedy, ale z drugiej strony produkcja takich odcinków "pilotowych" też nie jest przecież gratis, chociaż mogli też w regulaminie zastrzec, że w przypadku dopuszczenia projektu do finału producent jest zobowiązany na własny koszt wyprodukować właśnie odcinek "pilotowy", ale znowu to zawęziłoby krąg tych co mogą brać udział w takim konkursie, tylko do dużych producentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVP1 w marcu 2012 roku:

Grindhouse (2-cz.) / 102 dalmatyńczyki / 27 sukienek / American Psycho / Armia Boga 2 / Babel / Bez twarzy / Boska przygoda Sharpay / Całe szczęście / Centralne Biuro Uwodzenia / Dawno temu w Ameryce / Dramatyczny lot (2-cz.) / Drugie życie mojego męża / Dziennik Bridget Jones / Dziewczyna jak diament / Dziewczyna z Alabamy / Elitarni / Frank / Gra na zwłokę / Gra w miłość / Hotel Rwanda / Idealny zięć / Klub Przyjaciół Myszki Miki - Wielkanocne polowanie / Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus / Kontrakt na zabijanie / Królewska przygoda Annie / Książę Persji: Piaski czasu / Kubuś i Hefalumpy / Lektor / Mamma Mia! / Maska małpy / Memento / Mgła / Miłość puka do drzwi / My tak, oni nie / Odpowiemy gniewem (2-cz.) / Ona to on / Opowieść o Zbawicielu (2-cz.) / Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły / Plan gry / Polowanie na męża / Powrót do Tamakwa / Pożar uczuć / Przepis na zemstę / Przystań miłości / Purpurowe rzeki / Rakietą w kosmos / Randka w ciemno / Szczyt (2-cz.) / Szklanką po łapkach / Ślepy strach / Trudno zapomnieć / Trzynasty (2-cz.) / Twister / Tygrys i przyjaciele / Vince niepokonany / W matni / Witaj w domu, panie Jones / Wojownicze Żółwie Ninja / Wybór Gracie / Wybór ojca / Za jakie grzechy / Zakochana złośnica / Załoga G / Zmarły w chwili przybycia / Zniewolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia oferta. Jedyny filmy, który mogę polecić to ,,Dziewczyna z Alabamy" reż. Andy Tennant - oglądałem go raz w 2008 i od tego czasu więcej o nim nie słyszałem.

 

Melanie Carmichael jest nowojorską projektantką mody. Ślicznej, obdarzonej wielkim talentem dziewczynie do pełni szczęścia brakuje tylko wystawnego ślubu. Tymczasem o jej rękę stara się idealny kandydat - bogaty, dobrze zapowiadający się polityk, Andrew. Jednak jest pewien problem - zanim Melanie opuściła rodzinną Alabamę, zdążyła wziąć ślub ze swym ukochanym z czasów szkolnych. Jake Perry nie sprawdził się jednak w roli męża i ich drogi się rozeszły. Teraz Melanie musi wrócić na prowincję, by się z nim rozwieść.

sweet-home-alabama.jpg

Teleman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą podczas zakończenia skoków narciarskich i rozmowy gości w studio byłem pewien, że wyemitują kilkanaście minut reklam, a dali tylko spot "Bitwy na Głosy" z psem i chwilę autopromocji, a następnie od razu serial dokumentalny BBC. Oby tak dalej, bo ilość reklam w TVP (jak na TV publiczną) jest moim zdaniem za duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Galerię oglądam bo ciekawi mnie jedno pytanie-kiedy ona się dowie że ten cały szef galerii jest jej ojcem.A tak poza tym serial mało dynamiczny,słabe wątki,nie pokazują co będzie w następnym odcinku itp.

Najbardziej przeszkadza mi widok tej aktorki,serialowej Laury.Po co kobiety tak się oszpecają na siłę ? Nie mogę patrzeć na te jej paskudne usta.Co to za chora moda nastała w Polsce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...