Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przedobrzyli. Plebania miała stałe grono wiernych widzów (może nie super oglądalność, ale wyniki były dobre). Galerii obejrzałem może 2-3 pierwsze odcinki. Zero jakiegokolwiek klimatu. Od początku było prawie pewne, że długo ten serial się nie utrzyma, jak każdy nowy zresztą. Nowe seriale nie osiągną już takiej oglądalności jak te, których emisja zaczynała się 10-15 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co będzie na TVP2 zamiast "Aidy" jeszcze nie wiem).

Będzie 5 seria "Czasu Honoru". TVP nie zadowalała widownia "Plebanii" ,a okazało się,że nowy serial ma jeszcze gorszą. Powiem otwarcie moim zdaniem Polski widz nie lubi tego typu produkcji,która opowiada o świecie,który jest im nieznany,tak samo było chociażby z serialem o świecie telewizji na dwójce.. A seriale gdzie jest przedstawione przeciętne życie obywateli (choć powiem otwarcie,że jest to też świat wyidealizowany,bo sprzątaczki mieszkają w ekstra wypasionych chatach lub wygrywają akurat totka jak Grażynka) trafiają w gust naszej widowni. Np. w Rosji "M jak miłość" się nie przyjął,bo jak czytałem tamtejsi widzowie wolą kryminały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku byłem zdania, że zdjęcie "Plebanii" na korzyść "Galerii" to był błąd !

 

Polacy nie lubią seriali o problemach bogaczy, tylko zwykłych ludzi !

 

Według mnie "TVP" powinna zastąpić "Galerię" tym "Małym Londynem" (niech go przetestują), a nowe odcinki "Plebanii" dać jalo "serial tygodniowy", np. w niedzielę po "Teleexpresie", natomiast w soboty w tym paśmie kontynuację "Przystani" (w tym sezonie już się nie uda, ale może w następnym) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria mi się znudziła.Ile można to wałkować ? Kiedy główna bohaterka dowie się kto jest jej ojcem?.Wiadomo że ona i tak będzie z Adamem,a ta Róża z ochroniarzem.Pewnie jeszcze będzie taka sytuacja że Adam będzie mògł wsadzić Woydatta do więzienia a ona mu nie pozwoli bo dowie się że to jej ojciec.Wszystko jest przewidywalne.

 

Brakuje mi Plebanii a najbardziej wątkòw z najciekawszą postacią tego serialu-Januszem Traczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem "Plebania" powinna powrócić - od początku wiedziałem, że zdejmowanie "Plebanii", a także "Głębokiej wody" z TVP2 to był zły ruch. Oba seriale, które zostały w to miejsce włączone prawdopodobnie nie przetrwają więcej niż jeden sezon. TVP powinna naprawić swoje błędy, a nie znowu pchać się w coś nowego (w przypadku TVP 1 serial "Mały Londyn", a co będzie na TVP2 zamiast "Aidy" jeszcze nie wiem).

 

Odnośnie "Głębokiej wody". Słyszałem w "Panoramie", że ma być drugi sezon serialu.

 

Po obejrzeniu w Internecie 13 odcinków "Galerii", stwierdzam że serial nie jest aż taki zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ,,Galerii" przede wszystkim brakuje akcji\zaskoczenia. Tak jak @Kiler wspomniał - wszystko jest bardzo przewidywalne. ,,Galeria" powinna przyciągać, lecz akurat mnie nie przyciąga. Niektóre odcinki są nudne jak flaki z olejem. Jedyny serial, który oglądałem z ciekawością, to ,,Linia życia" w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku byłem zdania, że zdjęcie "Plebanii" na korzyść "Galerii" to był błąd !

 

Polacy nie lubią seriali o problemach bogaczy, tylko zwykłych ludzi !

 

Według mnie "TVP" powinna zastąpić "Galerię" tym "Małym Londynem" (niech go przetestują), a nowe odcinki "Plebanii" dać jalo "serial tygodniowy", np. w niedzielę po "Teleexpresie", natomiast w soboty w tym paśmie kontynuację "Przystani" (w tym sezonie już się nie uda, ale może w następnym) :D .

 

Gdyby tak było takich seriali jak Dynastia czy Moda Na Sukces nikt by w Polsce nie oglądał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodziły w Polsce Dynastia i Moda Na Sukces, rynek seriali w Polsce dopiero raczkował. Wtedy każdy serial był hitem, ponieważ nie miał konkurencji. Nie ma co porównywać początku lat 90. do czasów obecnych, gdzie każda stacja ma po kilka produkcji własnych + mnóstwo seriali zagranicznych. Na początku lat 90. był niedosyt, teraz jest wręcz przesyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy nie lubią seriali o problemach bogaczy, tylko zwykłych ludzi

To jest bardziej kwestia słynnego "mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem". I tak stare, kontynuowane produkcje ("Pierwsza Miłość" czy "Na Wspólnej") oraz te, które opierają się na typowych schematach (problemy miłosne, praca, uczucia - "Julia" czy "Majka") osiągają jakieś sukcesy. Trzeba mieć niewiarygodnego nosa, żeby trafić w gusta widzów. TVP jakoś się to nie udaje - niby jej seriale spełniają powyższe wymogi, ale coś na końcu się musi wysypać i z hitu pozostaje kit. Może po prostu teraz nie powinno się mieszać w ramówkach i kręcić "Klany" czy inne takie aż do zużycia scenariusza...

 

Trzeba pamiętać, że widownia kanałów ogólnych tak czy siak maleje, a stracić widzów (jak i zyskać, ale to Telewizji Polskiej nie wychodzi) można bardzo łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz podczas BBC w Jedynce: Madagaskar brak oznaczenia wiekowego. Prawdopodobnie się zapomnieli.

Już o tym informowałem - mój post z 22 kwietnia:

Jak to pięknie oglądało się film przyrod., pt. ,,Madagaskar" - bez oznaczeń wiekowych. Kolejne części będą emitowane w przyszłe niedziele.

TVP w tej kwestii się nie zapomina, ponieważ oznaczenia są nakładane automatycznie. Produkcji czysto przyrodniczych i niektórych filmów dokumentalnych (takich jak ,,Tajemnica JP II), nie obowiązują oznaczenia wiekowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVP1 w czerwcu 2012 roku:

Potęga miłości (2-cz.) / Miłość pod znakiem smoka / Joans Brothers. Koncert / Merlin i Księga Bestii / Do diabła z miłością / Źródło młodości / Boisko bezdomnych / Gangsterzy i filantropi / Julie de Maupin (2-cz.) / Gang Dzikich Wieprzy / Szyfry wojny / Betty Lou strzela / Nigdy w życiu / Klub Winx - Tajemnica zaginionego królestwa / Biała sukienka / Max Keeble's Big Movie lub Magiczne drzewo / 1408 / Wyznania małoletniej gwiazdy / Zaczarowana / Powrót do Tamakwa / Ja, ty, oni / Wenecka serenada / Papierowe małżeństwo / Zbrodniarz, który ukradł zbrodnię / Pożar uczuć / Kadet Winslow / Szczur / E=mc2 / Statyści / Karate po polsku / Witaj, siostrzyczko / Belfer 2 / Tylko Grace / Plan lotu / Billy Bathgate / Dziecko ze śmietnika / Malibu - atak rekinów / Straż nocna / Zakręcona Alice / Sami swoi / Wyprawa po śmierć / Drzazgi / Trójkąt Bermudzki / Salon piękności / Fast Track: Bez granic / Gdzie jest księżniczka? / Armagedon (1998) / Przebudzenie.

 

UWAGA! Na niebiesko zaznaczono filmy, które zostaną wyemitowane 7 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramowce na jednym z kanalow TVP (TVP1 lub TVP2) trafilem wlasnie na film pt. „Wyznania maloletniej gwiazdy”. W tej chwili nie wiem ktorego dnia mialaby nastapic emisja tego filmu, ale na pewno w maju. Czyli lecialby w maju i w czerwcu...?

W czerwcu TVP1 przypomni kilka "zlotych" polskich klasykow, lecz premier tutaj nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

W Czerwcu najważnmiejsze jest EURO2012,wiadomo,że wieczorami większość będzie oglądać mecze,więc nie opłaca się emitować jakiś hitów filmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Czerwcu najważnmiejsze jest EURO2012,wiadomo,że wieczorami większość będzie oglądać mecze,więc nie opłaca się emitować jakiś hitów filmowych.
Nie generalizuj, bo rozgrywki będą oglądać głównie kibice i nie nazwałbym tego większością.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...