Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna miła niespodzianka. TVP1 pokaże także towarzyskie spotkanie Legii Warszawa z Dortmundem 29 lipca o godzinie 17.00 .Chcią chyba przyzwyczaić widzów do powrotu meczów drużuyn klubowych do TVP. Tak to mi wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała TVP oczywiście zaliczyła mega wtopę podczas Tour the Pologne, na 50m przed metą w Krakowie urwał im się sygnał -.- żenada, zwłaszcza że to była wina nie pogody tylko ich dosyłu do centrali o czym świadczy fakt, że widzowie zobaczyli planszę wyścigu w czasie awarii.

TVP po raz kolejny pokazała swoją "jakość".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związku ze śmiercią Jerzego Kuleja dzisiaj o 22:00 zamiast kolejnego odcinka serialu ''Glina'' pojawił się film Marka Piwowskiego ''Przepraszam, czy tu biją?'' w którym Jerzy Kulej wystąpił, a o 23:30 zamiast filmu ''Samowolka'' pojawi się film dokumentalny ''Opowieść sentymentalna'' poświęcony zmarłemu pięściarzowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP emituje dobre filmy tylko wtedy (zaliczam do lepszych prod. pt. ,,Przepraszam, czy tu biją?"), gdy główny bohater umiera w realu... To przykre, bo ostatnio ten film leciał w TVP2, w pierwszym kwartale 2009. Inne filmy jakoś lecą kilka razy w roku do znudzenia. Film ten ostatnio leciał w ubiegłym roku - TVS, a w tym roku na Ale kino+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVP1 w sierpniu 2012 roku:

Cafe pod Minogą / Mój Nikifor / Godzina "W" / Sztuczki / Błękitna głębia 2: Rafa / Jack i Jill / Dom z piasku i mgły / Pożar uczuć / Mit / Kto nigdy nie żył / Świąteczne powroty / Mistrz / Moja Andżelika / Żurek / Piżama Party / Źródło młodości / Autoportret z kochanką / Nocna straż / Powrót do Tamakwa / Zagubiona przyszłość / Jak rozpętałem II wojnę światową (3-cz.) / Moja krew / U Pana Boga za piecem / Trzech zabójców / Pogromca smoków / Człowiek rakieta / Przybyli ułani / Wielka misja Maxa Keeble'a / Czysta karta / Betty Lou strzela / Girl Guide / Maska małpy / Agent Cody Banks: Cel Londyn / Miłość Grace / U Pana Boga za miedzą / 1408 / Milcz i całuj / Hidalgo - Ocean ognia / Klub szczęścia / Bibliotekarz 3 / W dół kolorowym wzgórzem / Miś / Stara baśń. Kiedy Słońce było bogiem / Gry uliczne / Miłość z przedszkola / Biały kieł 2: Legenda o białym wilku / Szósty zmysł / Oko / Miłość i taniec / Hubal / Agent nr 1 / Rozmowy kontrolowane / Wróżby Kumaka / Limuzyna Daimler Benz / Jutro idziemy do kina / Belfer 2.

 

 

UWAGA! Na niebiesko zaznaczono filmy, które zostaną wyemitowane 15 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sentence: Już kiedyś pisałem, że w "opisach programów" (z których korzysta @p_96glin) jest masa błędów. Spisując repertuar filmowy TVP lepiej patrzeć albo na "cennik", albo na "program dla prasy" (choć i tu czasem zachodzą zmiany!).

Tak naprawdę to: Godzina "W" emitowana będzie 1.08 na TVP 2 o godz. 16:20 oraz na TVP Historia o godz. 2:00, natomiast Rozmowy kontrolowane emitowane będą 5.08 na TVP Kultura o godz. 14:55. I tylko tyle emisji tych filmów w sierpniu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołówka, którą TVP 1 wyemitowała przed meczem Śląska z Buducnostią była żałosna. Trochę podkradzionych elementów z prawdziwego jingla Ligi Mistrzów zmiksowanych z przebitkami z 1. meczu. Hymn Unii Europejskiej, który miał imitować hymn Ligi Mistrzów to już prawdziwa parodia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich za nami. Bardzo denerwujące było rozsynchronizowanie dźwięku z mikrofonów komentatorów. Echo było nie do zniesienia i taki stan rzeczy trwał z godzinę. Dziś z Maciejem Kurowskim studio prowadzi Odeta Moro-Figurska (!) a plansza ze startami Polaków została pokazana z godzinami obowiązującymi w Londynie. Nadzieja normalnych transmisji gaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...