Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A akceptujesz inne poczucie humoru od Twojego? Wg mnie Pakosińska z Orzechem fajnie prowadziła.... Zdecydowanie 2 dzień Opola lepszy od pierwszego

Tak,ale to akurat nie było dla mnie zbyt zabawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 19 czerwca

20:35 EURO 2012: Anglia - Ukraina również w TVP HD

 

Piątek 22 czerwca

20:35 EURO 2012: Niemcy - Grecja również w TVP HD i TVP Sport

 

Niedziela 24 czerwca

20:35 EURO 2012: Anglia - Włochy również w TVP HD i TVP Sport

 

Środa 27 czerwca

20:35 EURO 2012: Czechy/Portugalia - Hiszpania/Francja również w TVP HD i TVP Sport

 

Niedziela 1 lipca

20:35 EURO 2012: Finał również w TVP HD i TVP Sport (studio w TVP Sport od 19:15)

 

Rozpiska dla TVP 2 -> viewtopic.php?f=29&t=12988&start=359

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVP1 w lipcu 2012 roku:

Szaleństwo w Aspen / Pachnidło: Historia mordercy / Jack Hunter i zaginiony skarb Ugarit / Nie ma mocnych / Zróbmy sobie wnuka / Doskonałe popołudnie / Kameleon / Superpies / Czas Komańczów (3-cz.) / Arytmetyka uczuć / Miłość Grace / Miasto śmierci / Billy Bathgate / Piękna i szalona / Klub szczęścia / Przymusowy postój / Jack Hunter w poszukiwaniu grobowca Echnatona / Kochaj albo rzuć / Młode wilki 1/2 / To ja, złodziej / Południe - Północ / Gnoje / Twoje, Moje, Nasze / Plusk / Wróg publiczny / Vanilla sky / Smaki lipca / Koniec romansu / Punkty na zaliczenie / Jack Hunter i Gwiazda Niebios / C.K. Dezerterzy (2-cz.) / Samowolka / Wino truskawkowe / Jestem / Krugerandy / Miłość z przedszkola / Geronimo - Amerykańska legenda / Gra w kolory / Asterix na olimpiadzie / Do diabła z miłością / Świąteczne powroty / Komornik / Ciało / Cztery noce z Anną / Zabij mnie, glino / Kurator / Nad Niemnem (4-cz.) / Kapitan Ron / I stanie się koniec / Chinka / Palimpset.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek programowych - od 2 lipca powtórki "Plebanii". 3 odcinki dziennie między 6:40 a 8:00, zamiast programu "Kawa czy herbata".

 

Poza tym od 6 lipca powraca nieśmiertelne "Ranczo" od 1. odcinka, o 17:25. Powtórka z poprzednich wakacji, gdzie również "Ranczo" leciało dokładnie o tej samej porze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek programowych - od 2 lipca powtórki "Plebanii". 3 odcinki dziennie między 6:40 a 8:00, zamiast programu "Kawa czy herbata".

Mają ogrom bardziej wartościowych seriali i filmów, ale wolą wałkować zakończoną telenowelę. Choćby zaczęli od początku, ale nie. Lepiej od 1725 odc. :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bo nawet babciom ta pora nie odpowiada,bo mają roboty w polu czy w ogródku,coś mi się zdaje,że to są celowe działania ,które mają sprawić,że serial wyleci z ramówki. Przecież to jest prosty zabieg jak chce się czegoś pozbyć z ramówki,przesunąć na złą porę emisji,a później mówić,że była słaba oglądalność. Tak było chyba z jednym z najbardziej wartościowych programów jak "Wielka Gra".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Hmm to chyba musieliby mieć dwie ścieżki video, tak jak obecnie audio. Chyba, że masz na myśłi puszczenie odnowionego filmu w kolorze i w tv przestawić pasek koloru na zero i wtedy mamy czarnobiały, ale to raczej mija się z celem. Jednym słowem TVP zawaliła, bo zapowiedzi puszczali w kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno niektóre zapowiedzi były też z wersją czarno-białą, ale to nie zmienia faktu, że jestem zły na TVP, bo miałem nadzieję obejrzeć ten film w odnowionej wersji HD. Ja nie rozumiem co to za polityka programowa, żeby do kanału w wysokiej rozdzielczości dawać gorsze wersje produkcji, jak można lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałem pochwalić TVP1 za transmisję turnieju towarzyskiego Polish Masters. Nie sądziłem,że dane będzie mi jeszcze w czasach tv kodowanej zobaczyć turniej towarzyski drużyn klubowych w telewizji otwartej. Pamiętam jeszcze czasy kiedy TVP transmitowała takie mecze chociażby turniej na stulecie PSV Eindhoven podajże. Stąd też nie dziwne,że TVP1 pokazuje mecze Śląska w eliminacjach LM. Mimo,że klub finansuje Solorz-Żak(choć to za duże słowo ostatnimi czasy) to nie chce promować produktu,którego nie będzie później w Polsacie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...