Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

I jest to czego obawiałem się czyli studio przemieszane z reklamami, a transmisji brak. W czasie trwania studia odbywał się mecz polskiego miksta w badmintonie, ale oczywiście zamiast transmisji mieliśmy studio oraz reklamy, a po - mamy retransmisję wspomnianego meczu. Fantastyczna polityka ze strony Telewizja Polskiej. Pytam się - gdzie ta misja Telewizji Polskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pokazano meczu Natalii Partyki odsyłając do TVP Sport. Transmisja przewidziana była do 23:00, mecz rozpoczął się o 22:50 i trwał do 23:40. Jak jutro siatkarze zagrają pięciosetówkę to przerwą równo o 23:00 i będą kontynuować tylko w TVP Sport (kanale robionym za abonamentowe pieniądze i sprzedawanym komercyjnie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, @wislok, ale tak się nie robi. Zostając przy temacie "07 zgłoś się", to kilka tygodni temu w dziennych zapowiedziach TVP1 reklamowano, że będzie odcinek z że tak powiem Szapołowską nad wodą (były pokazane jego fragmenty, nie znam tytułu), a wyemitowano odcinek pt. "Grobowiec rodziny von Rausch".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grają siatkarze a w TVP tracą głowę i nic innego się nie liczy. Nawet żadnej wzmianki o meczu Li Qian, że o gimnastyce sportowej nie wspomnę. Za to 30 minut studia przerwanego z 5 razy reklamami to było i czas się na to znalazł.

A tak ogólnie spoglądając na dzisiejszy dzień: o wiele lepiej niż wczorajszy chaos ale do ideału jeszcze daleka droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Joey 39" akurat ten odcinek 07 zgłoś się wyemitowano w TVP1 jeżeli dobrze pamiętam tytuł "Hieny" wystąpiła w nim Grażyna Szapołowska i Piotr Fronczewski więc tutaj akurat Telewizja Polska nie nawaliła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś cokolwiek na żywo mogliśmy zobaczyć dopiero po 85 minutach powtórek i studia, reklam się nie czepiam bo jak muszą zarabiać to niech zarabiają. Brak słów. Dziś nareszcie wracam do domu i przełączam się na Eurosport. Mam dość traktowania mnie jak idioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Już tak nie przesadzajcie. TVP 1 czy TVP 2 to nie są kanały, gdzie będzie wszystko pokazywane. Jest TVP Sport i tam leci 24/7. Nie wszyscy żyją igrzyskami. Na tym świat się nie kończy. Owszem dla mnie mogą nadawać tylko igrzyska, ale trzeba pomyśleć o innych. Od 17:25 nie było transmisji live, ale pokazywali z odtworzenia bardzo ciekawe podnoszenie ciężarów. A teraz wieczorem mamy na żywo podnoszenie ciężarów, pływanie i pchnięcie kulą. Jak dla mnie jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP 1 czy TVP 2 to nie są kanały, gdzie będzie wszystko pokazywane. Jest TVP Sport i tam leci 24/7.

TVP Sport jest tylko uzupełnieniem transmisji w TVP 1 i TVP 2. Główne transmisje są w dwóch głównych kanałach. Poza tym TVP Sport nie spełnia wymogów zapisanych w ustawie, która mówi o konieczności emitowania igrzysk olimpijskich w kanałach ogólnopolskich i otwartych. To tylko potwierdza, że TVP Sport pełni rolę pomocniczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to wydarzenia sportowe można przerywać reklamami tylko w miejscach do tego przeznaczonych. A TVP przerywa sobie kiedy chce i jak chce Igrzyska Olimpijskie, np. przed kilkoma minutami w TVP 1 przerwany reklamami był bieg na 10000 m mężczyzn. I nie to, że przenieśli się do studia tylko był bieg, reklamy, i po reklamach znów bieg. W biegu raczej nie ma miejsca na reklamę. TVP łamie prawo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...