Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Zgadzam się z Dawidem. Aż usnąłem, bo ich słuchać nie mogłem. Jak taki poziom będzie na Euro to będzie lipa. Czas najwyższy wprowadzić oryginalną ścieżkę bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja jak byłem mały to oglądałem Krecika, Muminki i Smerfy. I pamiętam też Reksia i Bolka i Lolka. Lubiłem bardzo wszystko od Disneya, to zdecydowanie moje ulubione bajki, jednak Gumisie chyba najmniej lubię. Teraz to ja bladego pojęcia nie mam co tam leci, ale Tabaluga jest ok z tych nowszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak TVP może trzymać u siebie takich tępych komentatorów jak Iwański i Ulatowski. To co dzisiaj zaprezentowali - porażka.

To spu..... się nad Barceloną było bardzo żałosne. Ja rozumiem, że można mieć swoje ulubione kluby, ale bez przesady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie to licząc ostatnią rundę kwalifikacyjną i mecz o superpuchar Europy 18 spotkań. Szkoda,że skróty tylko w środę. Dobrze,że wzięła to TVP ,a nie będę skazany na Kalinowskiego itp. Ciekawe co z LE ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak... Nie będzie niczego! :D

 

A tak na serio... Nie wiem, czy ktoś oprócz mnie zauważył, ale jeden z materiałów podczas serwisu sportowego był transmitowany dość nietypowo. Otóż felieton dotyczący reprezentacji w piłkę nożną, był emitowany z "rozmazaną obwódką", którą stosuje chociażby Polo TV, przy starszych teledyskach, lub OS w materiałach 4:3. Tylko tu różnica była talka, że materiał był w 16:9, ową obwódkę miał zarówno z prawej, lewej, na dole i na górze. Czyżby słaba rozdzielczość??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Me wrażenia po piątkowym festiwalu KFPP Opole '12:

Oglądałem tylko część 1, czyli "Szalone lata sześćdziesiąte". Zwróciłem uwagę na występy: Ani Rusowicz, Ewy Farny, Kasi Kowalskiej i Mezo. Fantastycznie poradzili sobie jako prowadzący - Wojciech Mann i jego syn Marcin.

 

logo-opole2012.png

Dziś: 20:25-21:44 Opole 2012: SuperPremiery

W ramach konkursu artyści zaprezentują dziesięć utworów, które komisja kwalifikacyjna wybrała spośród ponad stu sześćdziesięciu propozycji. Nominowane do nagrody im. Papy Musioła są piosenki "Ocaleni" Moniki Kuszyńskiej, "Za każdym razem" Juli, "Ukochana żegnam Cię" Janusza Radka, "Tu i tam" Olka Klepacza, "Skrzydlate ręce" formacji Enej, "Oto kontrakt" K.A.S.Y, "Samba z kalendarza" Doroty Miśkiewicz, "Nad przepaścią" Braci, "Ja tu zostaję" Łukasza Zagrobelnego i "Jeszcze się spotkamy" Marcina Kindla i Piotra Kupichy. Wykonawcy oprócz SuperPremiery 2012 zawalczą też o wyróżnienia SuperExpressu, Programu 1 Polskiego Radia i iTVP-HD.

 

21:45-21:09 Opole 2012: SuperJedynki

Wytypowani przez czytelników Super Expressu i słuchaczy Programu 1 Polskiego Radia wykonawcy zmierzą się w pięciu kategoriach, walcząc o SuperJedynki. O tytuł "SuperArtysty" rywalizować będą Sebastian Karpiel-Bułecka i Krzysztof Kiljański, a o zostanie "SuperArtystką" Ania Rusowicz i Sylwia Grzeszczak. Wśród nominowanych do "SuperZespołu" są BlueCafe i Gienek Loska Band. "SuperAlbumem" zostać może "Sen o przyszłości" Sylwii Grzeszczak lub "Boso" Zakopower. Z obu płyt pochodzą też kandydaci do "SuperPrzeboju", utwory "Małe rzeczy" i "Boso". O końcowych wynikach konkursu zadecydują internauci i telewidzowie.

 

23:10-00:29 Opole 2012: Kabaret-TYM i SuperTeam

Stanisław Tym zaprasza na przygotowany specjalnie na festiwal w Opolu program kabaretowy, na który składają się skecze i piosenki znane przez wszystkich. Widowisko uświetnią gościnne występy Janusza Gajosa, Krystyny Jandy, Macieja Stuhra i Wiktora Zborowskiego.

teleman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 2 czerwca

16:55 Polska - Andora (w przerwie meczu o 17:50 Teleexpress) również w TVP Sport od 16:30 do 19:45

 

Piątek 8 czerwca

(przed ceremonią otwarcia o 15:50 Teleexpress)

16:20 EURO 2012: Ceremonia Otwarcia również w TVP HD i TVP Sport

17:35 EURO 2012: Polska - Grecja również w TVP HD i TVP Sport

(po meczu o 20:15 Wiadomości)

 

Sobota 9 czerwca

20:35 EURO 2012: Niemcy - Portugalia również w TVP HD i TVP Sport

 

Niedziela 10 czerwca

20:35 EURO 2012: Irlandia - Chorwacja również w TVP HD i TVP Sport

 

Poniedziałek 11 czerwca

20:35 EURO 2012: Ukraina - Szwecja również w TVP HD i TVP Sport

 

Wtorek 12 czerwca

20:35 EURO 2012: Polska - Rosja również w TVP HD i TVP Sport

 

Środa 13 czerwca

20:35 EURO 2012: Holandia - Niemcy również w TVP HD i TVP Sport

 

Czwartek 14 czerwca

20:35 EURO 2012: Hiszpania - Irlandia również w TVP HD i TVP Sport

 

Piątek 15 czerwca

20:35 EURO 2012: Szwecja - Anglia również w TVP HD i TVP Sport

 

Rozpiska dla TVP 2 -> viewtopic.php?f=29&t=12988&start=357

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska komentatorów fazy grupowej: http://media2.pl/euro2012/92594-TVP-Pel ... -2012.html

Super, że mecze rywali Polski w grupie A będzie komentował Jacek Laskowski. Brawo TVP :brawo:

 

EDIT:

,,Galeria" z odcinka na odcinek jest coraz to ciekawsza (pobicie Tadeusza przez Adama; pobicie Róży przez Jerzego). Gościnnie w serialu wystąpiła Aneta Zając (serialowa Majka w ,,Pierwszej miłości").

Ciekawe zakończenie sezonu "Galerii" - 3 premierowe odcinki jeden po drugim w sobotę 9 czerwca od 17:25 :shock: Jak oni kręcili te odcinki, że im taki "zapas" został ? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozwaliła mnie TVP. Kto wymyślił,żeby Pakosińska prowadziła. Przecież to kompletna katastrofa,te ciągłe miny głupie uwagi,a to co na końcu zrobiła to po prostu przekracza wszelkie granice smaku: Chodzi mi o uwagę o Kubicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 10 czerwca

20:35 EURO 2012: Irlandia - Chorwacja również w TVP HD i TVP Sport

 

Jutro 11 czerwca

20:35 EURO 2012: Ukraina - Szwecja również w TVP HD i TVP Sport

 

Wtorek 12 czerwca

20:35 EURO 2012: Polska - Rosja również w TVP HD i TVP Sport

 

Środa 13 czerwca

20:35 EURO 2012: Holandia - Niemcy również w TVP HD i TVP Sport

 

Czwartek 14 czerwca

20:35 EURO 2012: Hiszpania - Irlandia również w TVP HD i TVP Sport

 

Piątek 15 czerwca

20:35 EURO 2012: Szwecja - Anglia również w TVP HD i TVP Sport

 

Sobota 16 czerwca

20:35 EURO 2012: Czechy - Polska również w TVP HD

 

Niedziela 17 czerwca

20:35 EURO 2012: Portugalia - Holandia również w TVP HD

 

Poniedziałek 18 czerwca

20:35 EURO 2012: Chorwacja - Hiszpania również w TVP HD

 

Wtorek 19 czerwca

20:35 EURO 2012: Anglia - Ukraina również w TVP HD

 

Piątek 22 czerwca

20:35 EURO 2012: 1B - 2A również w TVP HD i TVP Sport

 

Niedziela 24 czerwca

20:35 EURO 2012: 1D - 2C również w TVP HD i TVP Sport

 

Rozpiska dla TVP 2 -> viewtopic.php?f=29&t=12988&start=358

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważna wpadka TVP

Podczas dzisiejszego (13 czerwca 2012 roku) wydania południowych "Wiadomości", przy grafice z wynikiem wczorajszego meczu Polska - Rosja, zamiast flagi Rosji, przez pomyłkę grafików, pojawiła się flaga Związku Radzieckiego.

27128.jpg

źródło media2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...