Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby tylko 5 minut... Często bywało tak, że "Wieczorynka" rozpoczynała się dopiero ok. 19:13 i trwała 10 min. Dzieci do lat dziewięciu może na forum nie zaglądają, ale dorośli owszem - przekazują news swoim dzieciom. Najmłodszy widz dobranocki z reguły nie potrafi sobie włączyć tv, więc sprzętem zajmuje się rodzic. Dlatego wypadałoby wiedzieć o której rozpoczyna się dobranocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po raz kolejny w TVP 1 teatr Telewizji na żywo, od 20.30 TVP 1 pokaże sztukę Daniela Colasa pt."Skarpetki, opus 124", reżyseruje Maciej Englert, a grają Piotr Fronczewski i Wojciech Pszoniak, oby więcej Teatru Telewizji na żywo na antenie TVP 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Puls już nie pokaże Mai :shock: Chciałbym zobaczyć na Tvp 1 takie bajki jak Robin Duck ( Bohaterem jest zamskowany kaczor a partneruje mu Śmigacz ( mam kilka odcinków na VHS kiedyś tą bajkę widziałem na Surper Rtl ) czy Kacze Opowieści ( obecnie na Disney Channel )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam pare latek za sobą mam ale dzięki przedłużeniu wieczorynki powrócą 2 moje ulubione bajki z dzieciństwa a to są m.in Pszczółka Maja i Tabaluga

Też się trochę naczekałem na kolejną emisję ,,Tabalugi". Ostatnio oglądałem ,,Tabalugę" w TVP1, w pierwszym kwartale 2006. Mimo tego, że nie jestem już dzieckiem, ,,Tabalugę" wciąż lubię oglądać, dlatego, że ma wciągającą fabułę.

No i proszę jak chcą to potrafią zadbać o najmłodszych :brawo:

Odrobina dobrej woli i wszystko da się zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy "Ojciec Mateusz" będzie już zawsze?

Kiedy kończy się jakiś sezon serialu, czas do oczekiwania na nowy, wypełniany jest bez przerwy powtórkami tego serialu. To zaczyna być denerwujące. A raczej jest już denerwujące, bo tak TVP nie postępuje z żadną inną produkcją. Mam wrażenie że będę musiał się zestarzeć i umrzeć z tym serialem puszczanym do znudzenia w kółko. Co o tym myślicie? A może ktoś zna plany TVP1 o przyszłości tego serialu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą robić seriale, ale jedyny dobry punkt w ramowce po 20 tej, Hit na sobotę, znowu został wyrzucony na korzyść serialu. Ciekawe czy będa go puszczać w kółko tak jak Ojca Mateusza. Powiecie że Hit został przeniesiony na późniejszą godzinę. Nie każdy może korzystać z tych innych godzin i niestety to jest dla niego nie do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...