Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dosyć często zdarzało mi się oglądać, bo ferie. :D

Nawet wolę bardziej niż Zagadkową noc na Polsacie. Ostatnio chyba w środę była ciekawa zagadka damskie ubranie na P. Chodziło o Peniuar, a ta prowadząca cały czas podpowiadała, że chodzi o sexy wdzianko i takie tam chyba jakaś napalona była. :D Dlatego mi się program spodobał. :D

Oba programy są produkowane przez tą samą firmę "Green Hat Studios".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam doskonale "magazyn olimpijski echa stadionów " prowadził go Przemysław Babiarz i chyba Marek Jóźwik . Mieli ciekawe materiały historyczne , wielu gości wywiady . Pamięta ktoś może program "w okół skoczni "był emitowany w sezonie 2003/2004 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje teraz takiego programu. Rozumiem kanały tematyczne,ale stacja ogólnopolska powinna dawać różnorodny program,a nie tylko seriale i seriale..

Co do wypowiedzi Pawel85 to TVP ma prawa do emisji większości konkursów PŚ jedynie na antenie otwartej. W TVP Sport może emitować jedynie konkursy z Austrii,,Finlandii no i te Zakopiańskie. Więc skoro zrezygnowała z emisji konkursu w Harrachowie,dwóch z Sapporo i jednego z Predazzo to nie zostaną/ły one pokazane nigdzie jeśli chodzi o TVP. Myślałem,że konkurs z Predazzo zobaczę dzięki Eurosportowi,ale on emituje PNA ,więc trzeba będzie się poratować ARD/ZDF lub Raisport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym skomentować pierwszy odcinek serialu "Galeria".

 

Otóż dla mnie ten pierwszy odcinek był jakiś taki "bezpółciowy", a bohaterowie sztuczni (to tak jakby przenieść całą akcję "Plebani" do "Arki", albo "Klanu" do "El-Medu"), ale zobaczymy jak to się rozkręci (może przemawia przeze mnie przyzwyczajenie do "Plebanii" :D ) :D .

 

Istotne jest też to, że "Galeria" to nie jest polski pomysł, tylko adaptacja włoskich scenariuszy, a adaptacje seriali zagranicznych nigdy mnie specjalnie nie porywały (z wyjątkiem "Ojca Mateusza", którego polską wersję uważam za o niebo lepszą od włoskiego oryginału, na który zerkałem kiedyś czasami w "Religia Tv" :D )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek ,,Galerii" oceniam jako taki sobie. Nie połapałem się w nim zbytnio. Chyba sobie jeszcze raz go odtworzę.

Jak na razie nie informują, co będzie w kolejnym odcinku podczas napisów końcowych, ale może od następnego tygodnia tak będzie...

 

Mam niezbyt dobrą ciekawostkę. Nie wiem, czy to był dzisiaj pierwszy dzień, czy któryś z kolei... Spiker w czasie napisów końcowych ,,Galerii" informował, co jeszcze warto obejrzeć dziś w jedynce, czyli zapowiedzi rodem z TVN-u i Polsat-u :( Jak wiemy, TVP jest opóźniona w rozwoju w porównaniu do swoich komercyjnych rywali, dlatego to się dzieje dopiero od teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niezbyt dobrą ciekawostkę. Nie wiem, czy to był dzisiaj pierwszy dzień, czy któryś z kolei... Spiker w czasie napisów końcowych ,,Galerii" informował, co jeszcze warto obejrzeć dziś w jedynce, czyli zapowiedzi rodem z TVN-u i Polsat-u :( Jak wiemy, TVP jest opóźniona w rozwoju w porównaniu do swoich komercyjnych rywali, dlatego to się dzieje dopiero od teraz.

 

Według mnie ta zapowiedź to była na razie tylko taka dziwaczna chęć jeszcze większego promowania "Galerii", tzn., że od teraz tylko na końcu tego nowego serialu usłyszycie zapowiedź co będzie za chwilę :D .

 

"TVP" próbuje może też takimi zabiegami wybadać na ile może sobie pozwolić, jeśli chodzi o naginanie obecnej ustawy "medialnej"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzicie, że w serialu zatytułowanym ,,Galeria" lepiej byłoby, jeżeli zamiast zwiastun'u "W poprzednim odcinku" stosowali "W następnym odcinku"? Ten drugi byłby dużo ciekawszy i uniknęlibyśmy wtrącającego spikera w czasie napisów końcowych. A może to było działanie celowe, żeby spiker mógł poinformować widzów, co jeszcze mogą obejrzeć w Jedynce?

 

Odeta Moro-Figurska wciąż się chwali tymi 3,5 mln ludzi, którzy oglądali pierwszy odcinek ,,Galerii". Konkurencja może tylko pozazdrościć :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odeta Moro-Figurska wciąż się chwali tymi 3,5 mln ludzi, którzy oglądali pierwszy odcinek ,,Galerii". Konkurencja może tylko pozazdrościć :jupi:
Za pewne byli to widzowie Plebanii, którzy byli zaskoczeni, że o 17:30 puścili jakieś g***o zamiast ulubionego serialu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i tych ponad 3,5 mln ludzi, którzy oglądali "Plebanię" dotychczas serial się nie wypalił, tylko został bzdurnie urwany, mimo dobrej oglądalności (może nie była rekordowa, ale nie niska). Ciekawe, czym przyciągną do "Galerii", bo wg pierwszych opinii o serialu, jakie przeczytałem na profilu "Plebanii" na Facebooku nowy serial jest po prostu nudny. Oglądalność też jakoś wyjątkowo nie skoczyła, a zakładając, że pierwsze odcinki są najchętniej oglądane, bo widzowie są ciekawi, czy serial jest fajny, a później jest tylko gorzej, należy uznać, że wyrzucenie "Plebanii" było błędem. Ryzykownym jest wstawianie nowego serialu w zamian za długo emitowany i lubiany, gromadzący przed tv kilka milionów widzów i moim zdaniem to ryzyko się TVP nie opłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...