Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego @Sentence gdzie TVP nadaje w analogu? Na satelicie w analogu? Brednie wygadujesz. Na satce i DVB-T TVP nadaje cyfrowo. Wczoraj Dlaczego nie! leciało 16:9, Piraci lecieli w 4:3 i nie mów mi, że film ten nie był przycinany, bo był przycinany. Normalnie film jest nagrywany w formacie kinowym czyli w prostokącie, a dopiero potem na potrzeby telewizji film taki tną do kwadratu (4:3) więc odcinają boki i taki obcięty film emitują, co mnie bardzo zdziwiło, skoro film jest nowy, bo z 2007. TVP swoje seriale emituje w 16:9, a nowe zagraniczne produkcje w 4:3 - paranoja. Wczoraj film Bestia też był w 4:3, a film jest z 2004 roku. Zobacz jak to wygląda na TVN-ie, tam większość filmów zagranicznych jest w 16:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczony jest fakt, iż telenowela pt.,,Plebania" będzie serialem ok. 45 min., emitowanym jeden dzień w tyg. Właściciel "Besta Film" złożył taką propozycję w TVP.

 

To byłby dobry pomysł. Zawsze to coś, a myślę, że mimo tego, że wiele osób twierdzi, że tego serialu nie lubi, to notowałby on nadal przyzwoitą oglądalność. Sam, choć ogólnie rzadko oglądam jakiekolwiek seriale, to ten oglądam raz, do kilku razy w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIEKAWOSTKA

Zapomniałem poinformować, iż w sob. odbędzie się "Gala Mistrzów Sportu 2011".

 

Emisja:

20:15 Gala Mistrzów Sportu 2011 - studio

20:20 Gala Mistrzów Sportu 2011 (1)

21:15 Gala Mistrzów Sportu 2011 (2-ost.)

22:15 Gala Mistrzów Sportu 2011 losowanie nagród

 

Zorganizowany po raz siedemdziesiąty siódmy w historii plebiscyt na najlepszego sportowca Polski "Przeglądu Sportowego". Jak co roku czytelnicy, internauci i telewidzowie mogą wybrać zawodników, którzy ich zdaniem najlepiej reprezentowali barwy narodowe w zakończonym roku. Wśród kandydatów do zwycięstwa są m.in. piłkarze Jakub Błaszczykowski i Robert Lewandowski, żużlowiec Jarosław Hampel, tenisistka Agnieszka Radwańska, skoczkowie narciarscy Adam Małysz i Kamil Stoch, kajakarze Marek Twardowski i Marta Walczykiewicz, ciężarowiec Adrian Zieliński, siatkarz Bartosz Kurek, zapaśnik Damian Janikowski, lekkoatleta Paweł Wojciechowski i laureatka dwóch poprzednich edycji, Justyna Kowalczyk. Listę uzupełniają Konrad Czerniak, Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel, Jakub Giermaziak, Mateusz Kusznierewicz i Dominik Życki, Mateusz Polaczyk, Piotr Siemionowski i Maja Włoszczowska. Uroczysta gala odbędzie się w Teatrze Polskim w Warszawie.

teleman.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to kolejna porażka ściąganie z anteny klanu według mnie to jeden z nielicznych dobrych seriali w tvp. Pokażą jakieś m jak miłość. Dla mnie kompromitacją władz tvp

Zgadzam się. Jednak szkoda po tylu latach ściągać Klan. Ciekawe czy nowy serial się przyjmie w to miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...