Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj TVP1 emitowała Wielki test z Ekonomii. Bardzo fajna sprawa, pytania nie były wcale takie trudne jak sądziłem:) Ale chciałem na inny temat.Na koniec programu Piotr Kraśko zapowiedział,ze kolejny wielki test odbędzie się 21 maja i będzie dotyczył piłki nożnej. Ma to związek z Euro2012 oczywiście.

Ostatnio w Wiadomościach sportowych TVP1 słyszałem,że średnia oglądalność skoków wynosi blisko 4mln. Uważam,że to świetny wynik,zważając,że taki np. The Voice of Poland w prime-time miał gorsze wyniki,a podejrzewam,że koszty produkcji są większe niż prawa do transmisji skoków. Dlatego szkoda,że tak obchodzą się z kibicami i nie pokazują aż 4 konkursów w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ipla na facebooku: "Zbliża się koniec emsji serialu 'Plebania'. W najbliższy piątek zobaczycie ostatni 1830 odcinek. Będziecie oglądać? Jak myślicie jakie będzie zakończenie?" Czyli to koniec... serial urwie się, a wiele wątków się nie zakończy, patrząc na tempo serialu. Szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wiosną nie zostaną wyemitowane nowe odcinki "Rancza". "Ranczo" ma zastąpić inny serial "Siła wyższa".

 

A oto wyjaśnienie Magdaleny Łukasiak (communications manager ATM Grupy):

- Pierwotnie szykowaliśmy serial na wiosnę, ale ze względu na zawirowania w negocjacjach z TVP i zerwanie przez telewizję rozmów, przerwaliśmy zdjęcia. Stąd potrzebujemy czasu, by zrobić parę dokrętek. Do marca nie zdążymy

 

Źródło: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv ... alu-ranczo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem (może tu na "Satkurierze", ale nie mam pewności), że producent "Plebanii" namawia "TVP" do kontynuacji serialu, w formie cotygodniowej.

 

Byłby to myślę dobry pomysł i z punktu widzenia "TVP", bo wyraźnie mają problem z zastąpieniem czymś "Ojca Mateusza" i w kółko teraz puszczają jego stare odcinki.

 

Marzyłoby mi się też, żeby w tym paśmie powróciła kiedyś "Przystań", tzn. nowe jej odcinki :D ...

 

A ile odcinków ma mieć na początek ta "Galeria" (na ile jest umowa???)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavl6

Jak się nie przyjmie ,,Galeria", to "pójdą" po seriale paradokumentalne. TVP nawet wspominała o tego typu serialach.

 

@Frazes

Ja nawet kiedyś pisałem tutaj na forum, że producent ,,Plebanii" namawia TVP do kontynuacji w formie tygodniowej. Co z tego wyjdzie? Nie wiadomo jeszcze.

 

Zostanie wyemitowanych ok. 80\90 odcinków do 30 06 2012.

 

CIEKAWOSTKA

Od piątku poleci serial pt.,,Wojna domowa" (godz. ok. 10:50).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nie było problemów z porą leciało zawsze w sobotę ok. 9:00 a drugi konkurs w niedzielę 2:50 i retransmisja po południu dla tych co spali, więc nie wiem też jaki jest powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dosyć często zdarzało mi się oglądać, bo ferie. :D

Nawet wolę bardziej niż Zagadkową noc na Polsacie. Ostatnio chyba w środę była ciekawa zagadka damskie ubranie na P. Chodziło o Peniuar, a ta prowadząca cały czas podpowiadała, że chodzi o sexy wdzianko i takie tam chyba jakaś napalona była. :D Dlatego mi się program spodobał. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...