Jump to content

klop182

Users
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About klop182

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. klop182

  TVP Sport

  Widząc jak traktują te rozgrywki, mecze praktycznie tylko w porach nocnych i mało kiedy jakiekolwiek powtórki dnia następnego, wątpię żeby kupili prawa na następny sezon/sezony.
 2. klop182

  TVP Sport

  Bardzo ciekawy mecz hokej NHL możemy obecnie obserwować na antenie, zgodnie z programem TVP Sport - finał konferencji zachodniej, gra Polska i Holandia. Polecam wszystkim!!
 3. klop182

  TVP Sport

  W dzisiejszym dniu o godz. 21 oraz 23.30 odbywają się mecze hokeja NHL. W tym czasie TVP Sport pokazuje same powtórki, ale mecz pokazuje o godzinie 2:00. Brak jakiejkolwiek logiki dla wybierania godzin transmisji NHL. Oczywiście brak powtórki dnia następnego.
 4. klop182

  TVP Sport

  Dziś kolejny mecz NHL i oczywiści brak jakiejkolwiek powtórki dnia następnego. Za to po raz kolejny w środę zobaczymy mecz pucharu Hiszpanii powtarzany już kilka razy oraz mecze pucharu Włoch.
 5. klop182

  TVP Sport

  Jeśli ten pan Szkolnikowski plecie takie bzdury, że lepiej transmitować mecze w nocy to nie rozumiem jaki był cel zakupu praw do pokazywania spotkań NHL. Lepiej niech oddadzą prawa innej stacji, jak tak traktują kibiców hokeja a nazwę kanału niech zmienią na TVP SKOK.
 6. klop182

  TVP Sport

  Kolejny weekend z NHL zakończony, oczywiście mecze tylko w nocy, bez jakiejkolwiek powtórki dnia następnego. Za to skoki pokazują na dwóch antenach jednocześnie. Dziwić się potem, że mało pokazują polskiej ligi hokeja, jak mając najlepszą ligę olewają sprawę i pokazują ją późno w nocy. W każdą sobotę i niedzielę można przeprowadzić transmisję w godzinach wieczornych ale TVP korzysta z tego raz na miesiąc albo wcale.
×
×
 • Create New...