Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Poziom kanałów publicznych spadł tak już mocno, że jeszcze jedna "zapchajdziura" nic tu nie pogorszy.

 

Bazowanie na tanich gustach i oferowanie przeżutej medialnej papki oraz idiotycznych "kabaretów", przypomina filozofię, do której nie powinniśmy sięgać, bo miała ona dosyć ponure cele.

 

Marsz ku samounicestwieniu (?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: dlaczego jakość dzwięku komentatora podczas wczorajszego losowania grup EURO 2012 w Kijowie na TVP1 oraz TVP Sport była taka jak w latach 80? Czy komentaor nadawał relację przez telefon??

Mnie też to zdziwiło,zwłaszcza że obraz był normalny.Eurosport nie miał żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na Eurosporcie komentatorzy komentowali ze studia, które to znajduję się w Warszawie. Większość komentowanych zawodów na Eurosporcie jest ze studia.

TVP dostawała taki sygnał od Ukrainy. Pretensje należy mieć do telekomunikacji Ukraińskiej. Komentarz przesyłany jest zazwyczaj przez łącza ISDN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP1 nie przeprowadzi transmisji z piątkowego konkursu w Harrachovie,tak wynika z programu. Małysz już odszedł i zaczynają się przepraszam za określenie jaja. A trzeba podkreślić,że bardzo dobrze radzi sobie w PŚ Kamil Stoch.

EDIT:

Godz.19:48

Sprawdziłem plan transmisji i TVP nie przeprowadzi transmisji z aż 4 konkursów PŚ!! Oprocz Harrachova będzie to:

28.01 (Sobota) Sapporo Konkurs indywidualny

godz. 08:30

29.01 (Niedziela) Sapporo Konkurs indywidualny

godz. 02:00

04.02 (Sobota) Finlandia Predazzo Konkurs indywidualny

godz. 16:00

Skandal!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentence jak nie wiesz,to może lepiej się nie wypowiadaj w temacie dotyczących praw sportowych i sportu,bo się tymi sprawami nie interesujesz. TVP Sport nie pokaże tych konkursów bo nie ma do tego prawa,po prostu za pośrednictwem TVP tych konkursów polski widz nie zobaczy.

Lukas_K jakieś wyniki oglądalności pokazujące,że nastąpił dramatyczny spadek ogladalności?? To są plany już wcześniejsze i nie mają nic wspólnego z oglądalnością. Niby dlaczego im się nie opłaca nadać konkursu z Predazzo dnia 4.02,ale już 5.02 już im się opłaca??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko Sapporo, zresztą ja nie widzę powodu by nie nadać,w końcu ponoć to TV publiczna,która nie powinna się kierować wylącznie słupkami oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też napisałem do nich ale nie odpisują widocznie ważniejsza jest "Plebania " niż konkurs skoków , nawet na tvp sport transmisji nie ma . Niestety będe skazany na Eurosport lub czeską CT 4 albo ZDF lub DAS Erste . Tam skoki bez problemu będą , z Sapporo to może mają racje ponieważ większość światowej czołówki odpuszcza tam start . Ale Predazzo to nieporozumienie , a przed sezonem pisali że wszystkie konkursy będą na antenach tvp ! :evil: Najlepiej stało by się aby Kamil z Piotrkiem zaczeli odnosić sukcesy jak Małysz i może tvp pójdzie po rozum do głowy , z tego co wiem to kasy nie mają i muszą oszczędzać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając ostatnie odcinki Plebani nie dziwie się że koniec serialu jest bliski.Nawet dobrze,że konczą bo już patrzeć na to nie można.Serial się totalnie wypalił.Wprowadzili np beznadziejny wątek o problemach miłosnych nastolatków czy przygody babki albo francuskiego księcia nieroba.Co oni zrobili z tego serialu? Gdzie się podziały tamte dawne stare postacie ?

Kiedyś fajnie się go oglądało,opowiadał o problemach zwykłych ludzi,ukazywał jak pomogać innym i rozwiązywać różne trudne sytuacje razem.

 

Dobre było ale się skończyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój tata nie chciał z początku uwierzyć, że dzisiaj był już konkurs, a nie kwalfikacje, skoro nie było transmisji na "jedynce" (sam się też nieźle zdziwiłem, bo nie pamiętam, żeby za czasów Małysza tak sobie po prostu odpuścili transmisje - ciekawe czy w jutrzejszej transmisji będą udawać, że dzisiaj konkursu nie było :D???) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest jakiś kompletny idiotyzm. Przed sezonem czytałem zapewnienia, że skoki będą tak jak zwykle, a tu, ni z tego, ni z owego, odpuścili sobie kilka transmisji. Co to ma być?! Ktoś pisał do TVP, żeby wyjaśnili tą sytuację?

Z Eurowizją też coś mieszają - jest grudzień a oni nadal nie wyrazili się w sprawíe obecności w kolejnej edycji. Co więcej robią to jako jeden z maksymalnie czterech nadawców tj. ARMTV z Armenii (który to kraj ma na pieńku z krajem organizującym konkurs),RAI z Włoch i ORT z Rosji - jednak tu pewny jest występ tych dwóch ostatnich wymienionych. A Polska (w postaci TVP) niestety śpi a około 41 krajów już potwierdziło udział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem informacje sportowe na TVP1 i TVP info o 23:50 i tam tylko wspomnieli że były kwalifikacje ale kiedy będzie konkurs i czy w ogóle będzie to już nic nie wspomnieli . A jutro to będzie na pewno tak jak już kolega wyżej napisał , będą udawali że wczoraj nic nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...