Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TVP 1 13 czerwca 2011 r. jako pierwszy nadawca w Polsce wyemitował audycje z dodatkową ścieżką dźwiękową dla niesłyszących zawierającą audiodeskrypcję.

Stało się to dokładnie podczas emisji serialu Tajemnica Twierdzy Szyfrów. Więcej o tym https://satkurier.pl/news/66721/pierwsza ... -tvp1.html

 

Ja się cieszę bo w końcu TVP pokazał, że jest stacją misyjną przynajmniej w części, w sumie to nowa ustawa medialna nakłada na TVP, że musi udostępniać taki sposób nadawania programów, aby ludzie niesłyszący i niewidomi też mogli je obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVP1 w lipcu 2011 roku:

Ofiary losu / Wstrząsy / Księżniczka / Unicestwienie (2-cz.) / Sekret mojej córki / Szybcy i wściekli / Belfer 2 / Honor dziecka / Tragedia Posejdona (2-cz.) / Rebeka (2-cz.) / Dziennikarz / Amator / C.K. Dezerterzy (2-cz.) / Rodzinka / Komornik / Tata w podróży służbowej / Tatarak / Zabij mnie, glino / Rozkosze Emmy / Ace Ventura: Zew natury / Tornado terror / Mój brat niedźwiedź 2 / Miasto śmierci / Belfer 3 / Grzechy dzieciństwa / The Stringer / Spirala / Jak rozpętałem II wojnę światową? (3-cz.) / Kilometr zero / Pestka / Statyści / Gnoje / Pokonać lęk / Awantura o spadek / Mask ninja / Lisi pies 2 / Historia Hollis Woods / Natura bestii / Dziewiąta kompania / Belfer 4 / Tajemnica Arianny (2-cz.) / Miłość z przedszkola / [beep]g / Życie rodzinne / November / Daleko od siebie / Nieświadomi / Doskonałe południe / Samowolka / Gliniarz do wynajęcia / Flyboys - Bohaterska eskadra / Tymczasowi gliniarze / Opiekunka / Oczarowany / Szkolny terror / Dziennik Bridget Jones / Control / Książę i Ja: Królewskie wesele / Ostatni cesarz / Persona non grata / Solar destruction / Południe-północ / Gorączka sobotniej nocy / Wszystko będzie dobrze / Trójkąt bermudzki / Wojownik / Krokodyl Dundee w Los Angeles / Powrót do raju / Pieskie życie / Małżeństwo z rozsądku / Sprawa wielkiej wagi / Wodny świat / Ścigani Fled / W pustyni i w puszczy [1973] (4-cz.) / Sisi (2-cz.) / Pacific Heights / Cud w Krakowie.

 

Filmy w TVP1 w sierpniu 2011 roku:

Cudownie ocalony / Pierścionek z orłem w koronie / Papierowe małżeństwo / Fasolowa wojna w Milagro / Drzazgi / Karate po polsku / Manic / Ace Ventura: Zew natury / Andromeda znaczy śmierć (2-cz.) / Program Ochrony Księżniczek / Jedyna prawdziwa miłość / Falling for Grace aka East Broadway / Niania w akcji / Clementine / Nad Niemnem (4-cz.) / Wojna i pokój (2-cz.) / Wilbur chce się zabić / Szpital Przemienienia / Sprawa się rypła / Taki spokojny człowiek / Kto nigdy nie żył... / Córy szczęścia / Czekając na sen / Legenda pijanego mistrza / Gwiezdny zaprzęg / Mój pacjent, mój syn / W imię miłości / Trzynasty wojownik / Fortuna / W pustyni i w puszczy [1973] (4-cz.) / Modliszka / Przypadkowa dziewczyna / Obcy musi fruwać / Historia Studia Pixar / Balto: Wicher zmian / Zabawna buzia / Przybyli ułani / Spacerkiem przez życie / U Pana Boga za miedzą / Zawód szpieg / Żywa tarcza / Cwał / Lekcje pana Kuki / Podróż do śmierci / Był moim bratem (2-cz.) / Nic do stracenia / Czołg / Tygrys i przyjaciele / Marzenie Anny / Wybór Gracie / Niania w Nowym Jorku / Podwójne uderzenie / Kasztelanka / Czego się nie zrobi z miłości / Diagnoza zbrodni / Dwie miłości / Francuski numer / Stephanie Daley / Tomy / Dziennikarz / Prawo ojca / Egzekutor / Pitch Black / Crystal River / Szkolny terror / Dziewczyny z wyższych sfer / Belfer 4 / Wiatraki z Ranley / Ogniem i mieczem (4-cz.) / Tara Road / 25 godzina / Kronika wypadków miłosnych / Agent nr 1 / Historia Hollis Woods / Zawrócony / Dług / Jutro idziemy do kina / Miasto prywatne / Flyboys - Bohaterska eskadra / Wstrząsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko babcie i dziadki z tego, co widzę, ich serial z młodości lol. W PL mamy przewagę osób starszych nad młodzieżą, więc nie dziwie się, że serial do tej pory nie znikł z anteny TVP 1.

 

Ja jestem młodym człowiekiem i oglądam ten serial, więc teoria nie do końca się sprawdza. :lol:

Faktem jest to, że badania telemetryczne (o ile są wiarygodne) to wskazują, że serial oglądają głównie panie w średnim wieku i starsze. Na stronach wirtualnemedia_pl była kiedyś taka tabelka ze strukturą oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to leci od wielu lat, więc dość dobrze ten serial znam. Jest głupkowaty i lekko nawet chory, ale powiem Wam że wolałbym już to niż gotowanie zupy i mycie rączek w Klanie czy dzielenie przetworami w M jak miłość :D

Nasze rodzime mydlane opery też już mają kilka tysięcy odcinków. Klan emitowany jest już chyba 16 lat, a MnS zdaje się 23. Dużej rożnicy nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dlaczego mam placic jeszcze raz za TV 1 jak place juz raz za abonament w cyfrowej platformie

Bo płacisz za ofertę platformy (przypuszczalnie w twoim wypadku "n") a nie za ofertę TVP, oraz KRRiT (poważna odpowiedź na ironie - mimo, iż wiele ludzi tak twierdzi...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...